سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » عرضه خاطرات سال 1367 هاشمی رفسنجانی در نمایشگاه کتاب امسال...

عرضه خاطرات سال 1367 هاشمی رفسنجانی در نمایشگاه کتاب امسال

چکیده :جدیدترین کتاب خاطرات آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با عنوان «پایان دفاع، آغاز بازسازی» شامل خاطرات روزنوشت سال حساس و بسیار با اهمیت ۱۳۶۷ در ۸۰۰ صفحه و با بیش از ۳۵۰ عکس، سند و نقشه با قیمت ۱۵ هزار تومان در نمایشگاه بین‌المللی کتاب امسال در اختیار دوستداران تاریخ معاصر قرار می‌گیرد....


جدیدترین کتاب خاطرات آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی با عنوان «پایان دفاع، آغاز بازسازی» شامل خاطرات روزنوشت سال حساس و بسیار با اهمیت ۱۳۶۷ در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رونمایی می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به نقل از دفتر نشر معارف انقلاب در بخشی از این کتاب جانشین وقت فرماندهی کل قوا ضمن شرح روزانه فرایند پذیرش قطعنامه ۵۹۸ شورای امنیت سازمان ملل و پایان هشت سال دفاع مقدس؛ به بیان ناگفته‌هایی درباره مقطع تاریخی پایان جنگ و همچنین مهم ترین مسائل داخلی کشور پرداخته است که برای علاقمندان سیاست و تاریخ انقلاب جالب توجه خواهد بود.

همچنین در این کتاب در خصوص مسایل منطقه‌ای و بین‌المللی و اقدامات ایران برای شکستن جو مسموم رسانه‌ای استکباری و امپریالیستی و جلب حمایت افکار عمومی دنیا به نفع کشور و منزوی ساختن صدام حسین دیکتاتور معدوم عراق مطالب خواندنی و قابل توجهی برای اولین بار آمده‌است. ضمن آنکه وقایع دیگر داخلی در سال ۱۳۶۷ از جمله مسأله قائم مقام رهبری، اختلافات رئیس جمهور و نخست وزیر، اقدامات مجلس سوم، التهاب در جامعه روحانیت مبارز، طرح ادغام نیروهای مسلح، موفقیت‌های بزرگ در ساخت موشک‌های دوربرد، وضعیت بودجه و نشر اسکناس، بیماری حضرت امام(ره) و بسیاری دیگر از وقایع سال پرحادثه ۱۳۶۷ نیز در این مجموعه خاطرات به چاپ رسیده‌است.

این کتاب در ۸۰۰ صفحه و با بیش از ۳۵۰ عکس، سند و نقشه با قیمت ۱۵ هزار تومان در اختیار دوستداران تاریخ معاصر قرار می‌گیرد. کتاب اخیر به اهتمام علیرضا هاشمی فرزند مهندس محسن هاشمی آماده شده‌است. بیش از این کتاب‌های دوران مبارزه، انقلاب و پیروزی، انقلاب در بحران، عبور از بحران، پس از بحران، آرامش و چالش، امید و دلواپسی، اوج دفاع، دفاع و سیاست توسط این ناشر به بازار کتاب عرضه شده‌است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “عرضه خاطرات سال 1367 هاشمی رفسنجانی در نمایشگاه کتاب امسال”

 1. از دیار نون گفت:

  امیدوارم آقای هاشمی واقعیت ها رو بگوید. وگرنه دروغ های سابق دوباره گفته میشود. امیدوارم آخرتش رو فدای مصلحت و مقام دنیویش نکنه.

 2. ناشناس گفت:

  ادامه خبر: هنوز تاریخ دقیق نمایشگاه کتاب امسال مشخص نگردیده است.

 3. داوود گفت:

  “توسط این ناشر به بازار عرضه شده است.”
  کدام ناشر؟ نام ناشر در کل متن نیامده است.