سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خانواده‌های زندانیان سیاسی: جلسات قرآن تا روز رهایی ادامه خواهد داشت...
» ابراز نگرانی از وضعیت فخرالسادات محتشمی‌پور

خانواده‌های زندانیان سیاسی: جلسات قرآن تا روز رهایی ادامه خواهد داشت

چکیده :ما خانواده های زندانیان بی گناه سیاسی که به دلایل بی اساس و واهی نزدیک به دو سال است در عسر و حرج ناشی از غرض ورزی های عده ای معلوم الحال به سر می بریم، ضمن ابراز نگرانی از شرایط جسمی و روحی خواهر خوبمان فخرالسادات محتشمی پور اعلام می داریم جلسات قرائت قرآن را تا رهائی ایشان و تمامی آزادگان بی گناه ادامه داده و مسئولیت وخامت حال هر زندانی سیاسی را تنها متوجه مسئولین قضائی و حکومتی می دانیم....


جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی، در بیانیه ای با اظهار تاسف از عدم حضور فخرالسادات مختشمی پور در جلسات هفتگی قرآن، ضمن ابراز نگرانی از شرایط جسمی و روحی وی، اعلام کردند که جلسات قرائت قرآن را تا رهائی او و تمامی آزادگان بی گناه ادامه خواهند داد و مسئولیت وخامت حال هر زندانی سیاسی را تنها متوجه مسئولین قضائی و حکومتی می دانند.

آنها در این نامه نوشته اند: حدود یک ماه و نیم است که این فرزند حضرت زهرا(س) تنها به جرم پی گیری حقوق مسلم همسر بی گناهش که بی هیچ دلیل قانونی در قرنطینه به سر برده و از درمان بیماری هایش محروم می باشد، در سلول انفرادی بند 2-الف، که قانونی بودن آن نیز مورد تردید است، به سر برده، از دیدار همسرش محروم گشته و در این مدت حتی وکیل ایشان نیز اجازۀ دیدار و صحبت با وی را نیافته است.

متن کامل این بیانیه که در اختیار کلمه قرار گرفته است، به شرج زیر است:

به نام خدای فریادرس

این چندمین جلسۀ قرآن است که خانوادۀ بزرگ زندانیان سیاسی بدون حضور همراه همیشگی و دلسوزشان برگزار می کنند.

آیات قرآن و دعاهایی که فخرالسادات محتشمی پور با صوت حزین و دلنشین خود به همراه سایر خانواده های دلسوخته، قرائت می کرد تسکین دهنده و آرام بخشی بود که دل های مادران و همسران و فرزندان ستمدیده را نوید فریادرسی می داد و صبوری و پایداریمان را به امید هدایت گمراهان و نابودی مغرضان، بیشتر می ساخت.

اکنون حضور سبزش بسیار سبزتر از گذشته بوده و باران دعاهای توسل و آیات قرآن را به سوی خود سرازیر نموده است.

اینک حدود یک ماه و نیم است که این فرزند حضرت زهرا(س) تنها به جرم پی گیری حقوق مسلم همسر بی گناهش که بی هیچ دلیل قانونی در قرنطینه به سر برده و از درمان بیماری هایش محروم می باشد، در سلول انفرادی بند 2-الف، که قانونی بودن آن نیز مورد تردید است، به سر برده، از دیدار همسرش محروم گشته و در این مدت حتی وکیل ایشان نیز اجازۀ دیدار و صحبت با وی را نیافته است.

ما خانواده های زندانیان بی گناه سیاسی که به دلایل بی اساس و واهی نزدیک به دو سال است در عسر و حرج ناشی از غرض ورزی های عده ای معلوم الحال به سر می بریم، ضمن ابراز نگرانی از شرایط جسمی و روحی خواهر خوبمان فخرالسادات محتشمی پور اعلام می داریم جلسات قرائت قرآن را تا رهائی ایشان و تمامی آزادگان بی گناه ادامه داده و مسئولیت وخامت حال هر زندانی سیاسی را تنها متوجه مسئولین قضائی و حکومتی می دانیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “خانواده‌های زندانیان سیاسی: جلسات قرآن تا روز رهایی ادامه خواهد داشت”

 1. ناشناس گفت:

  راستی چه خبر از سه شنبه های اعتراض؟؟؟

 2. ناشناس گفت:

  چرا فک میکنین با هر روز تو خیابون رفتن کاری دزست میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. ناشناس گفت:

  شما هم از قرآن چیزی می دونین
  یه دفعه ادعای قرآن … قبلا قر بود توی خیابان چی شد

 4. ناشناس گفت:

  باشه
  فقط خودتون قرآن میفهمید
  خوشحال شدی ؟ برو رد کارت مزاحم ما نشو

 5. ناشناس گفت:

  حاج قاسم
  در جواب عزیزی که فرموده اند… شما هم از قرآن چیزی می دونین … چند جمله ای عرض میکنم.
  مگر فراموش کرده اید زمانیکه مؤلا علی(ع) شهید شد ، خبر به شام رسید که علی در محراب مسجد به شهادت رسیده است ، اهالی شام چه گفتند؟
  آنها با تعجب پرسیدند مگر علی نماز هم میخواند؟
  حال ای عزیز این تقصیر شما نیست ، بلکه تقصیر معاویه زمان و عمروعاص های زمانه است که حضرتعالی اینگونه فکر میکنی .
  من به شما خرده نمیگیرم بلکه تاسف به حال کسی میخورم که برای چند صباحی سلطنت دنیا اینگونه جدایی بین من و تو انداخته .

 6. ناشناس گفت:

  آقا از سید چه خبر ؟!
  مردم از بیخبری

 7. م-آ گفت:

  هر کس که از قرآن چیزی بداند ، حکومتی ها و طرفداراشون هیچی نمی دونن – نگاه کنید به اعمال و رفتار و منش اونا ، که هیچ شباهتی به روش و منش پیامبر و علی و اولادشان نداره – حتی یک مورد . عمل این ها بیشتر ضد قرآن و اسلام بوده تا حالا، ساده ترین مثال اینکه خداوند به پیامبرش، یعنی کسی که آیات وحی را به مردم می رسوند می گوید : اگر اخلاق خوش نداشتی مردم از اطرافت پراکنده می شدند- یعنی حتی به خاطر وحی هم کنارت نمی موندن- و مقایسه کنید با رفتار حکومت که در همه ی این سال ها در جهت پراکنده کردن و راندن و بیزار کردن مردم و حتی خودی های سابق خودشون بوده