سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقاد مجمع مدرسین و محققین از برخورد نیروهای اطلاعاتی و انتظامی با مراسم پدر میرح...
» حاکمان دیکتاتور با مقابله با مردم، ناخواسته باعث نفرت بیشتر مردم می‌شوند

انتقاد مجمع مدرسین و محققین از برخورد نیروهای اطلاعاتی و انتظامی با مراسم پدر میرحسین

چکیده :مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم، از عملکرد نیروهای اطلاعاتی و انتظامی در رابطه با فوت مرحوم میر اسماعیل موسوی ابراز تأسف کرد و به انتقاد از مخالفت حاکمیت با حضور ایشان در کنار پیکر پدر خود در بهشت زهرا و دستگیری بعضی از شرکت کنندگان در مراسم پرداخت....


مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم، از عملکرد نیروهای اطلاعاتی و انتظامی در رابطه با فوت مرحوم میر اسماعیل موسوی ابراز تأسف کرد و به انتقاد از مخالفت حاکمیت با حضور ایشان در کنار پیکر پدر خود در بهشت زهرا و دستگیری بعضی از شرکت کنندگان در مراسم پرداخت.

به گزارش کلمه، این تشکل روحانی اصلاح طلب همچنین ضمن محکوم کردن اقدام غیر قانونی کمیسیون ماده 10 احزاب در مورد توقیف پروانه خود، از موضع اصولی مجمع روحانیون مبارز در حمایت از مجمع مدرسین و محققین تشکر کرده است.

بر اساس گزارش اولین جلسه مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم در سال 1390 که در وب‌سایت این تشکل منتشر شده، این مجمع بر نظر مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله‌العظمی سیستانی در مورد محکومیت استفاده‌های ابزاری از مباحث مربوط به ظهور امام زمان (عج) و مسائل عرفانی خودساخته برای انحراف افکار مذهبی مردم و جلب حمایت آنان از بعضی از کارگزاران تأکید کرده است.

اعضای مجمع مدرسین همچنین به تشکر از مردم قدرشناسی پرداخته‌اند که به‌رغم نبود امکان اطلاع رسانی آزاد، به دیدار تعداد معدودی از زندانیان سیاسی، که در ایام نوروز به مرخصی آمده بودند، رفته و حمایت خود را از استقامت آنان ابراز داشته‌اند.

اعضای این تشکل همچنین ابراز عقیده کرده‌اند که حاکمان دیکتاتوری که در لیبی، بحرین، یمن و سوریه به جای شنیدن سخن معترضان و مصلحان، به مقابله با مردم مظلوم خود می پردازند، ناخواسته باعث نفرت بیشتر مردم می شوند و سقوط خود را نزدیک‌تر می‌کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “انتقاد مجمع مدرسین و محققین از برخورد نیروهای اطلاعاتی و انتظامی با مراسم پدر میرحسین”

 1. کاشانی گفت:

  اقا جان دلیلی ندارد که از نیروهای اطلاعاتی انتقاد کنید !!اگر میخواهید انتقاد کنید مرد و مردونه از ریشه آن انتقاد کنید !!!این قضیه با حصر میر حسین و کروبی هیچ فرقی نداره..وقتی رییس قوه قضاییه میگه دستگیری اینها از دست من خارج هست و مربوط میشه به رهبری که ایشون باید حکم بدهند !! حالا وضعیت مشابه آن رفتار نیروها اطلاعات با مراسم و فوت پدر میر حسین هست..یا بگیر و ببند در تظاهرات خیابانی!!شکا انتقاد از فرماندهی اینها بکنید نه از مامورین…!!!ترو خدا بسه دیگه اینقدر این کاسه اون کاسه نکنید !! اونها که رک و پوسکنده هر چی میخوان بار شما میکنند ! شماها هم واضح و روشن بگید …مگر با معصوم طرف هستید !! بسه دیگه این خاله بازیها رو تموم کنید..از نخست وزیر بگیر بیا تا پایین همه تو زندان هستن !مملکت رو به لجن کشیدن !آهای مدرسین حوزه !!اگر شما فکر مینید که 2 میلیون آدم هم کشته بشن اینها خم به ابروشون نمیارن !راحت میگن این دستور الهی است!!!!

 2. ناشناس گفت:

  وقتی مصداقهای اصلی آمدند مشکل سی دی را حل می کنند زیاد نگران نباشید

 3. کاشانی گفت:

  عزیزان سایت کلمه…سعی کنید نظرات بازدید کننده های سایت را منتشر کنید ..اگر نظری اهانت آمیز بود حق با شماست که چاپ نکنید و لی نظرهای معمول و انتقادهایی که مرسوم هست و تو این 30 ساله از چاپ آن معذور بوده اید ! این قابل گذشت نیست . و باید قبول کرد که دیگر اون دوران گذشته و یکی از زیبایی های رسیدن به دموکراسی و جامعه مدنی همین موارد است که همه باید انتقاد کنند و انتقاد پذیری لازمه هر کس یا جناحی هست و اگر قرار است من انتقاد به جامعه مدرسین بکنم و شما هم چاپ نکنید فرقی با انتقاد من به رجا نیوز ندارد که چاپ نمیکند !!!

 4. ب .ع گفت:

  خیلی دیر اعلام موضع میکنید .

 5. رزمنده سابق گفت:

  باز هم بايد در اين شرايط سپاس گفت .اما اگر روحانيت اگاه ودلسوز نجنبد ديگران از راه خواهند رسيد تر خشك خواهد سوخت.

 6. ناشناس گفت:

  حرف زدن چه نتیجهای دارد باید فکری عاجل کرد ترا به خدا دست از این محافظه کاری بردارید!!! اخه تا کی.

 7. اریایی گفت:

  ترا بخدا دست از محافظه کاری بردارید .اخه تاکی