سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام تسلیت دکتر صدیقه وسمقی به مهندس میرحسین موسوی...

پیام تسلیت دکتر صدیقه وسمقی به مهندس میرحسین موسوی

چکیده :دکتر صدیقه وسمقی، شاعر و استاد دانشگاه، در پیامی به مهندس میرحسین موسوی، درگذشت پدر وی را تسلیت گفت و نوشت: در برگهای رنگارنگ تاریخ، نام کسانی رقم می خورد که در شب دیجور تزویر و دروغ و نامردمی با صداقت و شجاعت و آزادگی بارقه ی امید آفریدند... کسانی که در هجوم تند باد غارتگر پاییزی ایستادند، نترسیدند و جلوه های سبز و با طراوات خلق کردند و زندگی را رنگی بهاری زدند....


دکتر صدیقه وسمقی، شاعر و استاد دانشگاه، در پیامی به مهندس میرحسین موسوی، درگذشت پدر وی را تسلیت گفت و آرزو کرد: خداوند شما را از بند زندانبانان آزادی و آزادگی که هرگز لحظه ای طعم خوش روییدن و سبز شدن را نچشیده اند برهاند و به شما بیش از پیش استقامت و استواری عطا کند.

به گزارش کلمه، این استاد دانشگاه در پیام خود خطاب به مهندس موسوی، آورده است: در برگهای رنگارنگ تاریخ … نام کسانی رقم می خورد که در شب دیجور تزویر و دروغ و نامردمی با صداقت و شجاعت و آزادگی بارقه ی امید آفریدند. در این برگها نام کسانی رقم می خورد که در هجوم تند باد غارتگر پاییزی ایستادند، نترسیدند و جلوه های سبز و با طراوات خلق کردند و زندگی را رنگی بهاری زدند.

متن این پیام بدین شرح است:

جناب آقای مهندس میرحسین موسوی

درگذشت پدر بزرگوارتان را تسلیت عرض می کنم.

فصول گوناگون زندگی شتابان از پی یکدیگر می گذرد و برگهای رنگارنگ تاریخ هر روز بی وقفه ورق می خورد. در این برگها نام کسانی رقم می خورد که در شب دیجور تزویر و دروغ و نامردمی با صداقت و شجاعت و آزادگی بارقه ی امید آفریدند. در این برگها نام کسانی رقم می خورد که در هجوم تند باد غارتگر پاییزی ایستادند، نترسیدند و جلوه های سبز و با طراوات خلق کردند و زندگی را رنگی بهاری زدند.

نام شما و همسر ارجمندتان خانم دکتر زهرا رهنورد به پاس رنجهایی که در دفاع از حق و انسانیت تحمل می کنید همواره در شمار انسانهای بزرگ و نام های نیک باد.

خداوند شما را از بند زندانبانان آزادی و آزادگی که هرگز لحظه ای طعم خوش روییدن و سبز شدن را نچشیده اند برهاند و به شما بیش از پیش استقامت و استواری عطا کند.

صدیقه وسمقیDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “پیام تسلیت دکتر صدیقه وسمقی به مهندس میرحسین موسوی”

 1. sabz گفت:

  درود برشما همراهان جنبش سبز

 2. ناشناس گفت:

  یک پیشنهاد

  در صورت امکان برای مراسم های بعدی پدر میر حسین یک ادرس ایمیل معرفی نمایید تا تمام دوستداران او نیز بتوانند پیام تسلیت دهند و

  در ضمن تعداد واقعی جنبش سبز را هم در یک سر تیتر بزنید که تعداد 20000000 نفر از طرفداران موسوی به او تسلیت گفتند.

  رضا

 3. ناشناس گفت:

  درود بر شاعره آزاده خانم دکتر وسمقی . قلم های شما و استقامت یاران دربند ، نهال آزادی را آبیاری و ان شا الله بزودی بثمر می رسد .

 4. ناشناس گفت:

  عجب پیامی. درود بر این آزادگی و شجاعت

 5. محمد گفت:

  همیشه شعرهای خواهرم خانم وسمقی را میخوانم و همیشه سروده های ایشان را در طول سالهای پر از حادثه ی انقلاب و جنگ و اینک جنبش سبز تحسین کرده ام.
  قلمتان هر چه سبزتر باد که خداوند تبارک و تعالی به چنین قلم هایی سوگند خورده است.
  با زینب سلام الله علیه محشور شوید.