سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده سنقر: بدهی دولت به تامین اجتماعی محرز است...

نماینده سنقر: بدهی دولت به تامین اجتماعی محرز است

چکیده :فدایی با تاکید بر لزوم پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی متذکر شد: املاک و اموال این سازمان متعلق به بیمه شدگان است و نباید دولتی شود، دولتی شدن تامین اجتماعی خلاف سیاست های کلی نظام و اصل 44 قانون اساسی...


عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بدهی دولت به تامین اجتماعی محرز است متذکر شد: شرایط نامطلوب بیمه اجتماعی خدمات رسانی به بیمه شدگان را دچار اختلال می کند.

“صمد فدایی” درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص وضعیت سازمان تامین اجتماعی و طلب این سازمان از دولت گفت: بدهی دولت به تامین اجتماعی یک امر محرز است که از سال های گذشته بوده و همچنان ادامه دارد.

نماینده مردم سنقر و کلیائی در مجلس افزود: شواهد و قرائن نشان می دهد که دولت در بسیاری از استان ها به صندوق های بیمه اجتماعی بدهکار است و این سازمان از نظر مالی شرایط مطلوب و مناسبی ندارد.

عضو کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی ادامه داد: دولت باید طلب سازمان تامین اجتماعی را پرداخت کند و بعد کمک های مالی خود را به این سازمان ادامه دهد.

فدایی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی تعهداتی درقبال بیمه شدگان دارد گفت: اگر تامین اجتماعی از شرایط مطلوبی برخوردار نباشد خدمات رسانی مطلوبی صورت نخواهد گرفت و افزایش حقوق پرسنل، تامین مالی صندوق بازنشستگی، بیمه کارگران و سایر خدمات این سازمان دچار اخلال می شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه حل مشکل سازمان تامین اجتماعی دغدغه کمیسیون اجتماعی است اظهار داشت: صندوق های تامین اجتماعی که می بایست با این توان بالا برای خدمات رسانی بدون اتکا به دولت اداره شوند به دلیل سوء مدیریت اکنون نیازمند کمک های دولت هستند.

فدایی با تاکید بر لزوم پرداخت بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی متذکر شد: املاک و اموال این سازمان متعلق به بیمه شدگان است و نباید دولتی شود، دولتی شدن تامین اجتماعی خلاف سیاست های کلی نظام و اصل 44 قانون اساسی است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.