سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مخالفت با حضور تهمینه میلانی در تلوزیون؛ ده‌نمکی دعوت شد...

مخالفت با حضور تهمینه میلانی در تلوزیون؛ ده‌نمکی دعوت شد

چکیده :بعدها خبری از سوی سایت خبرآنلاین منتشر شد که مسئولان برنامه 7 برای دلجویی از خانم میلانی قرار است در اولین برنامه 7 در سال جدید میزبان او باشند ولی امشب که قرار است اولین برنامه 7 در سال جدید روی آنتن برود با حضور میلانی در برنامه 7 مخالفت شده است....


در حالی که قرار بود تهمینه میلانی کارگردان فیلم “یکی از ما 2 نفر” امشب در برنامه سینمایی 7 حضور داشته باشد ولی با حضور او در این برنامه مخالفت شد.

به گزارش پارس توریسم اواخر سال گذشته و در آخرین برنامه 7 یک نظرسنجی درباره اکران فیلم‌های نوروزی برگزار شد بدون اینکه نامی از “فیلم یکی از ما 2 نفر” ساخته تهمینه میلانی برده شود. همین امر باعث اعتراض تند تهمینه میلانی شد و او در گفت‌وگویی با خبرآنلاین به شدت به این برنامه حمله کرد.

بعدها خبری از سوی سایت خبرآنلاین منتشر شد که مسئولان برنامه 7 برای دلجویی از خانم میلانی قرار است در اولین برنامه 7 در سال جدید میزبان او باشند ولی امشب که قرار است اولین برنامه 7 در سال جدید روی آنتن برود با حضور میلانی در برنامه 7 مخالفت شده است.

پس از مخالفت با حضور میلانی در برنامه 7، گویا مسئولان برنامه به خانم میلانی پیشنهاد پخش صحبت‌های او را به شکل ضبط شده داده‌اند که خانم میلانی به دلیل ترس از سانسور شدن حرف‌هایش این پیشنهاد را نپذیرفته است.

در برنامه امشب قرار است ده‌نمکی حضور یابد.

فیلم “یکی از ما 2 نفر” آخرین ساخته تهمینه میلانی اگر چه در سینماهای بسیار کمی اکران شده ولی از فروش بسیار خوبی برخوردار بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

12 پاسخ به “مخالفت با حضور تهمینه میلانی در تلوزیون؛ ده‌نمکی دعوت شد”

 1. مرودشتی گفت:

  مدارس را اجباری به تماشای اخراجی های 3میبرند …چرا

 2. ناشناس گفت:

  در اعتراض به سانسور شدید در برنامه ی تلویزیونی ( اشاره به عدم دعوت خانم تهمینه میلانی در برنامه ی سینمایی هفت ) که حتی تحمل شنیدن صحبت های یک کارگردان میانه رو ندارند . سه شنبه ی این هفته دوستانمان را برای تماشای آخرین ساخته ی تهمینه میلانی ، یکی از ما دو نفر دعوت کنیم . این حضور سبز ما تو دهنی بزرگی به دهنمکی برای تسخیر برنامه ی هفت پس از تسخیر سینماهای کشور است . این حضور دو مزیت دارد : اولا : برای اولین بار در روز سه شنبه ی سال نود استارت یک حرکت اعتراضی را می زنیم و در ثانی بلیط سینما در روزهای سه شنبه نیم بهاست و می توانیم از لحاظ اقتصادی دوستان بیش تری را به تماشای این فیلم دعوت نماییم .

 3. ناشناس گفت:

  تا گره فشار است هنر در زندان و لات چاقو كش همه كاره گشور تا نابودي ايران هدف خائنين همين است

 4. يكي از سبزها گفت:

  هر نويسنده و كارگرداني در توليد اثر خود عقده ها و حرفها و گله هاي خود را در قالب همان اثر به نوعي نمودار پيدا ميكند و آقاي ده نمكي خود از اخراجيهاي نظام است(در قبل چماقدار بود) لذا تا آخر عمرش هر فيلمي بسازد عقده هاي دروني خودش است و حالا هر چند كمي دلش را بدست آورده اند كه بيا بابا تو از خودموني! برو فيلمتو بساز و مردم را فيلم كن! ما هم حمايتت ميكنيم ، برو اخراجيها را از شمارۀ 1 و2 و3و4و5و… تا هر چند سال كه عمر كني! بدبختي همين كه ايشان هم جزء كارگردانان نام برده ميشود!

 5. ناشناس گفت:

  خوشم میاد در برنامه هفت با هر سینماداری که صحبت کردن از استقبال و فروش بالای جدایی نادر از سیمین گفت. هر چند دیدن چهره سعیدو ضد حال بزرگی بود. کاش عمو فرهاد توی اولین برنامه حضور پیدا می کرد

 6. اشکان گفت:

  از صدا وسیمای چرند ضرغامی بعید نبود

 7. ترانه سبز گفت:

  خانم میلانی عزیز این سه شنبه به دیدن فیلم شما ((یکی از ما دو نفر)) خواهیم آمد.همه با هم میخوایم بریم سینما. کسی مشکلی داره؟

 8. ناشناس گفت:

  امشب نهلیسم و پوچگرایی رو برنامه 7 به خوبی نمایش داد.هیچکی نفهمید چی شد؟!!!قرار بر تبلیغ این فیلم پوچ گرایان دهنمکی بود

 9. رضا گفت:

  ميخواهم با خانواده روز سه شنبه يا هر روز ديگر به سينما بروم و فيلم خانم ميلاني را نگاه كنيم با اجازه بزرگترها

 10. ازالمان گفت:

  اینکه چماق به دستانی که هنوز خیابان ازخون عزیزانی که باچماق اینها به خاک وخون کشیده شدند رنگین است ؛امروز ازرسانه سینما ایدئولوژی “اوباش سالاری “خودرا تبلیغ میکنند خود یکی ازنتایج جنبش اصلاحات بود.اما اقای ده نمکی مانگونه که فرموده اندفیلمشان مانیفست ایشان ودیدگاه سیاسی ایشان است ولذا اثارایشان رابایستی به عنوان یک “عمل وکنش سیاسی “که یک روز باچماق ویک روز بادوربین انجام میشود دانست و نه یک تجربه هنری که ایشان به شهادت زندگی وسابقه شان هیچ قرابتی با این حوزه ندارند ولذا همردیف کردن ایشان با هنرمندانی مانند تهمینه میلانی اساساقیاسی نابجاست .اما دراینجا از “هنرمندانی”بایستی گله کرد که برق سکه چشمشان را کورکرد وبه همان اتحاد”روشنفکران واوباش که هانا ارنت جامعه شناس شهیر آلمانی درکتاب “توتالیتاریسم”باترجمه محسن ثلاثی انرا توضیح میدهد پیوستندو چماق به دست وشعبان بی مخی را را صاحب پرفروش ترین فیلم کردند.امانه اینها درحافظه هنری این ملت فراموش میشوند ونه جعفر پناهی .

 11. ناشناس گفت:

  من بلد نيستم قلمبه حرف بزنم دريك كلام براي ده نمكي متأسفم.خداوند هر چه زودتر شفاش بده

 12. پارسا گفت:

  سلام امروز آقای دهنمکی اومده بود تو تلویزیون و گفت وقتی آقای مخملباف با توبه نصور شروع کرد و به اونجا رسید ما که با فقر و فحشا شروع کردیم به کجا می رسیم!