سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام تسلیت جمعی از رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس استان اردبیل به میر حسین موسوی...

پیام تسلیت جمعی از رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس استان اردبیل به میر حسین موسوی

چکیده :نااهلانی که امروز شما را در حبس و حصر برده اند و حتی اجازه فاتحه ای بر جنازه ی پدرتان را نمی دهند همان کسانی هستند که امام خمینی (ره)در بی کفایتیشان فرمود که لیاقت اداره ی یک نانوایی را هم ندارند . نامحرمانی که امروز با قبضه ی قدرت انتقام امام را از یاران او می ستانند و از انتقام الهی غافلند....


جمعی از رزمندگان و بسیجیان دفاه مقدس در استان اردبیل در پیامی در گذشت میر اسماعیل موسوی را به فرزند ارشد او، میر حسین موسوی تسلیت گفتند.

متن کامل این پیام به نقل از ندای سبز آزادی به شرح ذیل است:

جناب آقای مهندس میر حسین موسوی

با قلوبی پر از غم و حزنی فزون در گذشت پدر ارجمند جنابعالی را تسلیت می گوییم ،وبه روان آن عزیز سفر کرده درود می فرستیم وایمان بزرگ مردی را ارج می گذاریم که با طهارت روح و صلح و سلم عمر شریف را دریایی از دینداری و انسان دوستی و خدمت بردباری قرار داد و در این دریا گهری پرورید که فخر اسلام و ایران گردید .

ما رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس نه امروز بلکه در روزهای سخت و تلخ شما را گوهری یگانه یافتیم و هرگز نقش بی بدیل شما را در آن حماسه ی دفاع مقدس از یاد نمی بریم.

نااهلانی که امروز شما را در حبس و حصر برده اند و حتی اجازه فاتحه ای بر جنازه ی پدرتان را نمی دهند همان کسانی هستند که امام خمینی (ره)در بی کفایتیشان فرمود که لیاقت اداره ی یک نانوایی را هم ندارند . نامحرمانی که امروز با قبضه ی قدرت انتقام امام را از یاران او می ستانند و از انتقام الهی غافلند.

ما در این مصیبت بزرگ برای شادی روح مرحوم حاج اسماعیل موسوی خامنه از خداوند منان رحمت بی کران طلب نموده و برای جنابعالی و همسر مومنه و فرزندان و بازماندگان آن مرحوم صبری بزرگ و صبری بزرگ آرزومندیم زیرا که طبق سنت الهی آینده از آن صابران است . صابرانی که توکل آنها فقط به خدایشان است.

رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس استان اردبیلDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “پیام تسلیت جمعی از رزمندگان و بسیجیان دفاع مقدس استان اردبیل به میر حسین موسوی”

 1. ناشناس گفت:

  رود به تمام غیرتمندان خدا نفروش

 2. ناشناس گفت:

  خدا صبرت بده میرحسین .
  میون این قوم ظالم بی دین گیر کردی .خدا صبرت بده

 3. رزمنده سابق و حال گفت:

  من همسنگر آقاي موسوي بودم به سهم خودم اين ضايعه بزرگ را به شما و هموطنان تسليت عرض ميكنم براي شما در تصدي امور وزارت خارجه مملكت آرزوي توفيق دارم

 4. ناشناس گفت:

  یاشاسین آذربایجان و اردبیل ،
  بیز واروخ

 5. ناشناس گفت:

  yashasin iranin AZARABADEGAN VA ARDABILI