سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » واکنش مجمع روحانیون مبارز تهران به برخورد با مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم...

واکنش مجمع روحانیون مبارز تهران به برخورد با مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم

چکیده :مجمع روحانیون مبارز برخورد غیر اصولی با مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه را که مرکب از علماء و فضلاء متعهد و منشأ خدمات ارزنده برای اسلام و انقلاب بوده است محکوم کرده و اظهار امیدواری کردند که همچنان شاهد فعالیت مؤثر این نهاد روحانی ارجمند...


شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی مجمع روحانیون مبارز، اعضای مجمع ضمن ابراز خشنودی از موج بیداری و خود آگاهی ملت های مسلمان منطقه و حرکت های آزادی خواهانه و استقلال طلبانه آنان برخوردهای حکام مستبد و قدرت طلبان زیادی خواهی که با انواع و اقسام روش های خشونت آمیز به سرکوب ملت ها پرداخته اند مورد نکوهش قرار داده و ابراز امیدواری نمودند که اراده ملت ها بر تمامی ابزارهای سرکوب پیروز شده و منطقه از شر وجود دیکتاتورها و حکام سرکوب گر و وابسته نجات یابد.

همچنین در این جلسه درگذشت مرحوم مغفور سلالة السادات میر اسماعیل موسوی پدر گرامی جناب آقای مهندس میر حسین موسوی که از سادات بزرگوار و انسانی متقی، پارسا و وارسته بود به خانواده آن مرحوم بویژه جناب آقای مهندس موسوی تسلیت گفته از این که این خانواده شریف نتوانستند آنگونه که شایسته بیت شریف آن مرحوم و مورد انتظار جامعه اسلامی بود مراسم عزاداری و سوگواری داشته باشند ابراز تأسف کردند.

مجمع روحانیون مبارز برخورد غیر اصولی با مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه را که مرکب از علماء و فضلاء متعهد و منشأ خدمات ارزنده برای اسلام و انقلاب بوده است محکوم کرده و اظهار امیدواری کردند که همچنان شاهد فعالیت مؤثر این نهاد روحانی ارجمند باشیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “واکنش مجمع روحانیون مبارز تهران به برخورد با مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم”

 1. سبزمشهد گفت:

  روحانيت اگاه ومسئول بايد از پا نه ايستد ودر برابر انحراف پايداري كند .وگرنه ديگران اين كار را خواهند كرد .بايد ديكتا تور را سر جايش بنشانند.

 2. 2011 گفت:

  مجمع روحانیون بعد از انشعاب از جامعه روحانیت مبارز که با نظر امام و مورد حمایت قاطع ان عزیز سفر کرده بودند معرفی اسلام ناب محمدی توسط امام بعد از این انشعابدر حجمایت از انان توسط امام مطرح شد.پس بنابر این در مقابل جرینات ضد امام قص و محکم بی ایستید حتی اگر زندان وشهید شدید.

 3. علی گفت:

  کی میگه چاقو دسته خودش را نمی برد؟ دیدید که برید آب هم از آب تکان نخورد.

 4. حامد هنرخواه گفت:

  امیدوارم این بار دیگه خاتمی درست حسابی وارد میدون بشه