سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دیدار خانواده مرحوم آیت الله منتظری با خانواده بهاره هدایت...

دیدار خانواده مرحوم آیت الله منتظری با خانواده بهاره هدایت

چکیده :طاهره منتظری در دیدار با خانواده بهاره هدایت با انتقاد از شرایط ایجاد شده برای رهبران جنبش سبز گفت که این روزها حصر آقایان موسوی و کروبی و همراهان راستینشان، خانم رهنورد و کروبی یاد آور دوران تلخ حصر مرحوم منتظری...


خانواده مرحوم آیت الله منتظری به دیدار خانواده ی بهاره هدایت سخنگوی دربند دفتر تحکیم وحدت رفتند.

به گزارش کلمه، جمعی از بانوان بیت مرجع فقید، مرحوم آیت الله منتظری، روز گذشته به دیدار خانواده بهاره هدایت فعال حوزه ی دانشجویی و زنان رفته و ضمن تبریک سالروز تولد وی، از صدور حکم سنگین وی ابراز تاسف کردند.

طاهره منتظری در این دیدار با انتقاد از شرایط ایجاد شده برای رهبران جنبش سبز گفت که این روزها حصر آقایان موسوی و کروبی و همراهان راستینشان، خانم رهنورد و کروبی یاد آور دوران تلخ حصر مرحوم منتظری است.

وی با اشاره به ترس حاکمیت از جنازه ها و با ابراز تاسف از واکنش نیروهای امنیتی در مراسم تشییع پیکر پدر میرحسین گفت سال گذشته درست مشابه همین برخورد در مورد همسر آقای منتظری تکرار شد و حاکمیتی که دم از اقتدار می زند این تناقض را که از یک مراسم تشییع وحشت می کند را نادیده می گیرد.

دختر مرحوم آیت الله منتظری خاطر نشان کرد که متاسفانه این روندیست که سالیان پیش نیز در مورد آیت الله منتظری و تعداد دیگری از بزرگان انجام گرفت و متاسفانه در آن زمان با واکنش درخور توجهی مواجه نگردید.

وی متذکر شد شاید اگر آن روزها با این قبیل ظلم ها برخورد قاطع تری می شد، امروز شاهد چنین اهانتی به بزرگان سیاست و اندیشه نبودیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “دیدار خانواده مرحوم آیت الله منتظری با خانواده بهاره هدایت”

 1. سبز یعنی استقامت تا بهار گفت:

  خدا رحمت کند آیت الله العظمی حسینعلی منتظری پدرمعنوی جنبش سبز را که نبودش کاملاً احساس می شود ، به امید آنکه دیگر مراجع سبزمان هم به استواری و پایمردی او باشند

 2. حسین گفت:

  تشکر از این خواهر بزرگوار. به مسئله ی مهم اشاره کردند و آن هم عدم برخورد با حبس خانگی مرحوم آیت الله منتظری بود.

 3. ياوري گفت:

  حقا كه نون حلال سر سفرتون بوده

 4. اشکان گفت:

  حاکمیت پوشالییییییییییییییییییییییییییییی

 5. ناشناس گفت:

  درود بر روح پاک و آسمانی حجت مسلمانی مان و درود بر خانواده والامقام و آزاده ایشان

 6. amontazeri.blogfa.com گفت:

  منتظری زنده است، چون فکر او زنده است؛و پس از این همه سال تخریب، منتظری بار دیگر در میان کلام، فکر و عقیده‌ مردم متولد شده‌است و بسیاری تازه او را شناخته اند. “احمدمنتظری”
  شادی روح ملکوتی بزرگ مرجع جهان تشیع اسطوره فقاهت و دینداری و سرمایه کمیاب مسلمانی و آزادگی فقیه عالیقدر حضرت آیت الله العظمی منتظری(رضوان الله تعالی علیه) صلوات
  http://www.amontazeri.blogfa.com

 7. آیلار گفت:

  به امید روزی که ملت آزادو شاد ودر رفاه زندگی کنندو حاکمانی شایسته داشته باشموخودمان سرنوشتمان را تعیین کنیم.

 8. مادر سبز گفت:

  من هم معتقدم که باید جلوی این رفتارهای قرون وسطائی از ابتدا گرفته میشد متاسفانه الان کسانی که به هر دلیلی سکوت کردند خودشان گرفتار این رویه های ظا لمانه شده اند البته باز هم معتقدم ماهی را هر وقت از اب بگیریم تازه است و نباید در گذشته در جا زد وگرنه به هیچ جا نمیر سیم. به امید ازادی ایران از این همه بی عدالتی.

 9. ناشناس گفت:

  با کمال احترام برای ایشان به نظر من این دو برخورد با هم فاصله دارد.آیت الله منتظری به بیتشان رفت و آمد بود اما الان هیچکس نزدیک این دو نفر نمی تواند بشود و . . .

 10. برزو گفت:

  درود خدا بر انسان هاي راستين ومرگ بر ديكتا تور وهم پالكيها يش