سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده بوشهر: عملکرد وزارت نفت، شفاف نیست...

نماینده بوشهر: عملکرد وزارت نفت، شفاف نیست

چکیده :وزارت نفت برای برنامه های خود یک استراتژی روشن و شفافی ندارد و سیاستهایش یک سیاست منطقی نمی تواند باشد. وزارت نفت در سال 89 تا کنون روزانه 74 هزار بشکه کسری تولید دارد....


غلامعلی میگلی نژاد، نماینده بوشهر و گناوه و بندر دیلم در مجلس، از شفاف نبودن عملکرد وزارت نفت انتقاد کرد و گفت: وزارت نفت برای برنامه های خود یک استراتژی روشن و شفافی ندارد و سیاستهایش یک سیاست منطقی نمی تواند باشد.

به گزارش اعتدال، این عضو کمیسیون انرژی مجلس تاکید کرد: این عدم شفافیت دردیدگاه آقای وزیر به عینه دیده می شود و اینکه ایشان اشاره می کند که اگر تولید بیشتر داشته باشیم ، باعث تورم در جامعه می شود ، یک نگاه انحرافی است .

میگلی نژاد افزود: وزارت نفت در سال 89 تا کنون روزانه 74 هزار بشکه کسری تولید دارد که برخاسته از عدم هماهنگی در سیاست های توسعه ای این وزارتخانه است.

وی ادامه داد: ضرورتی ندارد بین گزینه های مختلف به دلیل افزایش تولید و صیانت از چاه های نفت، گاز ترش را به چاه ها تزریق کنیم، می توان راهکارهای دیگری که در دنیا و حتی کشورهای دیگر تجربه شده مثل تزریق آب یا گاز غیر ترش استفاده نمود.

نماینده بوشهر افزود: انتقال گاز ترش خطر بسیار بزرگی است که منطقه را تهدید می کند کافی است کمترین نشتی در انتقال گاز ترش صورت بگیرد که مواجه می شود با یک فاجعه بزرگ و قابل جبران نسیت.

غلامعلی میگلی نژاد در خاتمه تاکید کرد: اساسا انتقال گاز ترش برای تغذیه چاه های نفت کار درست و عقلانی نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “نماینده بوشهر: عملکرد وزارت نفت، شفاف نیست”

  1. ناشناس گفت:

    اقای نماینده کدام کار این نضام شفاف است که این باشه

  2. عبید سن خوزانی گفت:

    عمل کدام یک از ورازتخانه های شفاف است؟ اصلا اعمال هیات دولت شفاف است. اعمال کل رژیم شفاف است. خوب همه چی باید شبیه هم باشد که این دستگاه به این فلاکت بیفتد.