سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » کتک زدن زندانی عادی در رجایی شهر به جرم دوستی با زندانیان سیاسی...

کتک زدن زندانی عادی در رجایی شهر به جرم دوستی با زندانیان سیاسی

چکیده :وقتی آقای ده پهلوان برای تفتیش بدنی می روند تا پس از آن از زندان خارج شده و مرخصی عیدشان را شروع کنند، به جرم داشتن شماره تلفن های منزل پدرم و آقای عیسی سحرخیز او را با باتوم برقی شکنجه می کنند و بعد هم مرخصیش را لغو می...


علی طبرزدی گفت که یکی از هم بندی های پدرش که اتهام غیر سیاسی دارد، به جرم داشتن تلفن خانواده برخی زندانیان سیاسی با لغو مرخصی عید روبرو شده و توسط مامورین به وسیله باتوم برقی کتک خورده است.

پسر حشمت الله طبرزدی، فعال سیاسی و دبیر جبهه دموکراتیک ایران به کمپین بین المللی حقوق بشر در ایران گفت: یکی از هم بندی های سابق پدرم که اتهام غیر سیاسی دارد و به اصطلاح زندانی عادی است به جرم داشتن شماره تلفن های منزل پدرم و آقای عیسی سحر خیز در جیبش، مرخصی عیدش لغو می شود و او را کتک می زنند.

وی در ادامه تصریح کرد: کامیار ده پهلوان، مدتی هم بندی پدرم بوده و طبعا بین زندانیان سیاسی با دیگر زندانیان هم بند دوستی ایجاد می شود. پدرم و آقای ده پهلوان هم با هم دوست می شوند، بعد از مدتی پدرم به بند دیگری منتقل می شود. حالا شنیدیم که وقتی آقای ده پهلوان برای تفتیش بدنی می روند تا پس از آن از زندان خارج شده و مرخصی عیدشان را شروع کنند، به جرم داشتن شماره تلفن های منزل پدرم و آقای عیسی سحرخیز او را با باتوم برقی شکنجه می کنند و بعد هم مرخصیش را لغو می کنند.

علی طبرزدی، پسر حشمت الله طبرزدی ادامه داد: آقای ده پهلوان حالشان خوب نیست و شب ها به سختی می خوابند، چون با باتوم به سرش ضربه وارد کرده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “کتک زدن زندانی عادی در رجایی شهر به جرم دوستی با زندانیان سیاسی”

  1. محمد گفت:

    اينها از سايه ديوار هم مي ترسند .روزي سر نيزه ها مي شكند

  2. ناشناس گفت:

    در واقع ما ایرانیان همه زندانی هستیم ، فقط شاید زندانمان از زندانهای معمول بزرگتر باشد .