سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تسلیت دانشجویان دانشگاه آزاد به میرحسین: خدا تو را آرامشی بی‌امان بخشیده و ظالمین ...

تسلیت دانشجویان دانشگاه آزاد به میرحسین: خدا تو را آرامشی بی‌امان بخشیده و ظالمین را درمانده ساخته

چکیده :جمعی از دانشجویان واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور در بیانیه‌ای خطاب به میرحسن نوشتند: حصر می گذرانی به هجر، بی آن که لحظه ای شکوه کنی از راهی که برگزیدی! و امروز غم دوری پدرت غمی است افزون بر تمام غم هایی که به دوش می کشی. خداوند عالم تو را آرامشی بی امان بخشیده و ظالمین را درمانده ساخته است؛ چنانکه نه قدمی به پیش توانند گذاشت و نه قدمی پس توانند کشید....


در ادامه پیامهای تسلیت به مناسبت درگذشت پدر میرحسین موسوی و همچنین در واکنش به اِعمال محدودیت های حکومت برای برگزاری مراسم یادبود آن مرحوم، جمعی از دانشجویان واحدهای مختلف دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور، بیانیه ای در این زمینه صادر کردند.

به گزارش جرس، متن پیام دانشجویان دانشگاه آزاد خطاب به میرحسین موسوی به شرح زیر است:

به نام یگانه خالق آزادی
” همانا كسانى كه گفتند: پروردگار ما اللّه است‏، سپس استقامت ورزیدند، نه ترسى براى آنان است و نه از چیزی اندوهگين مى‏شوند.” «سوره احقاف، آیه (13)»

صبر هنر مردمان رسم روزگار ماست!

حصر می گذرانی به هجر، بی آن که لحظه ای شکوه کنی از راهی که برگزیدی! و امروز غم دوری پدرت غمی است افزون بر تمام غم هایی که به دوش می کشی. خداوند عالم تو را آرامشی بی امان بخشیده و ظالمین را درمانده ساخته است؛ چنانکه نه قدمی به پیش توانند گذاشت و نه قدمی پس توانند کشید.

حال که همچون خودکامگان لیبی، سوریه، یمن و بحرین مجال برپایی مراسم تشییع و یادبود آن مرحوم را ندادند و از یک تشییع جنازه و برگزاری مراسم یاد بود نیز بیم دارند از صبورترین و مقاومترین مردان سرزمینمان هستی که دم بر نمیاوردی! در روزگاری که خود داغدار هستی آن هنگام که سر پدر به آغوش گرفتی دعوتمان کردی به صبر، صبر و صبر!!! که پیروزی با صابرین است .

بی شک یاد “میر اسماعیل” که فرزندی چون “میر حسین” می پروراند در تاریخ این سرزمین زنده خواهد ماند.

ما دانشجویان دانشگاه آزاد بدین وسیله برای شما و خاندان موسوی طلب صبر و برای آن مرحوم طلب مغفرت داریم و اعلام می داریم که:

« ندایت را شنیدیم و بدان همراه تو نفس به نفس به امید روزگاری سبزگام بر خواهیم داشت.»

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند
چنان نماند و چنین نیز نخواهد ماند

جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد های: تهران مركز، تهران جنوب، مشهد، قزوین، تهران شرق، کرج، شهر ری، تبریز، علوم تحقیقات، شاهرود، رشت، تهران شمال، تهران سما، تهران غرب، اراک، شهرکرد، اسلام شهر، مازندران، دزفول، زنجان، گرمسار، ورامین، ارومیهDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “تسلیت دانشجویان دانشگاه آزاد به میرحسین: خدا تو را آرامشی بی‌امان بخشیده و ظالمین را درمانده ساخته”

 1. ایرانی گفت:

  پیام تسلیت ما دانشجویان که در شریف مشغول تحصیل هستیم را به میر حسین عزیز برسانید
  یا حسین میرحسین

 2. مهر زاد گفت:

  روحش شاد و مردم ایران آزاد

 3. رضا گفت:

  درود خدا بر بندگان شایسته او که در قلبها سکنا میگزینند و لعنت خدا بر کسانی که جهان خود را به بهای ناچیز فروختند
  از خداوند متعال خواستار رحمت بر آن عزیز از دست رفته و صبر و شکیبای بر آن میر قهرمان را خواهانم

 4. ستارخان گفت:

  من هم به نمايندگي از دانشجويان ازاد هيدج واقع در استان زنجان به جناب مهندس موسوي و مردم عزيز ايران درگذشت پدر بزرگوار ايشان را تسليت عرض و براي اين سيد بزرگوار كه فرزند ازاد انديش و برومندي همچون مهندس موسوي را تربيت نموده است از خداوند متعال علو درجات را خواستاريم.زنده باد ازادي.