سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » چهار شهید و پنج زخمی در حمله تروریستی به نیروهای انتظامی در مریوان...

چهار شهید و پنج زخمی در حمله تروریستی به نیروهای انتظامی در مریوان

چکیده :در چهارمین حمله مسلحانه به ماموران انتظامی در مناطق کردنشین کشور، شامگاه جمعه دوازدهم فروردین، طی یک اقدام مسلحانه در شهر مریوان، چهار مامور فرماندهی مرزبانی استان کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند....


در چهارمین حمله مسلحانه به ماموران انتظامی در مناطق کردنشین کشور، شامگاه جمعه دوازدهم فروردین، طی یک اقدام مسلحانه در شهر مریوان، چهار مامور فرماندهی مرزبانی استان کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

به گزارش مهر، جمعه شب و در پی حمله افراد مسلح به یکی از پاسگاههای فرماندهی مرزبانی استان کردستان در شهر مریوان چهار نفر از پرسنل حاضر در این محل به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

در این حمله تروریستی افراد مسلح و ناشناس ضمن پرتاب نارنجک به داخل پاسگاه علاوه بر شهید کردن چهار نفر، موجب زخمی شدن پنج مامور دیگر مرزبانی استان کردستان شدند.

تاکنون خبری در خصوص هویت عاملین و مسببین این حادثه تروریستی در شهر مریوان خبری منتشر نشده است و مسئولان استان نیز اظهارنظری در این خصوص نداشته اند.

علاوه بر این حادثه و از ابتدای سال جاری تاکنون سه اقدام تروریستی دیگر در داخل شهر سنندج صورت گرفت که طی آن دو نفر از پرسنل فرماندهی انتظامی استان شهید و چهار نفر دیگر نیز زخمی شده اند.

گفتنی است در پی حملات مسلحانه علیه ماموران انتظامی در کردستان، اواخر هفته گذشته مقامات استان کردستان اسامی افرادی را در ارتباط با این حملات مسلحانه منتشر کرده و از مردم خواسته بودند در جستجو و شناسایی و دستگیری آنان همکاری کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “چهار شهید و پنج زخمی در حمله تروریستی به نیروهای انتظامی در مریوان”

  1. M.I.S گفت:

    Vaghti mar2m tu khiabunha tavasote hamin niruye amniati koshte mishan,shahid nistan,ama ina mishan shahid!vaghean baraye site kaleme moteasefam.