سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نيروهاي امنيتي يمن تظاهرات‌كنندگان را به خاك و خون كشيدند...

نيروهاي امنيتي يمن تظاهرات‌كنندگان را به خاك و خون كشيدند

چکیده :نيروهاي امنيتي و نظامي رژيم علي عبد الله صالح ساعاتي پيش با حمله به تظاهركنندگان يمني در شهر "تعز " در جنوب اين كشور كه شعار سرنگوني رژيم صالح را سرمي‌داند، ده‌ها نفر را كشته و مجروح...


نيروهاي امنيتي و نظامي عبدالله صالح رییس جمهور يمن با حمله به تظاهرات كنندگان يمني در شهر “تعز ” ده‌ها نفر را قتل عام كردند كه برخي خبرها از كشته و زخمي شدن 250 نفر در اين حمله حكايت دارد.

به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري فرانسه، نيروهاي امنيتي و نظامي رژيم علي عبد الله صالح ساعاتي پيش با حمله به تظاهركنندگان يمني در شهر “تعز ” در جنوب اين كشور كه شعار سرنگوني رژيم صالح را سرمي‌داند، ده‌ها نفر را كشته و مجروح كردند.

شاهدان عيني و يك منبع پارلماني در گفت‌وگو با خبرگزاري فرانسه تاكيد كردند، در حملات امروز بيش از 250 نفر كشته و زخمي شدند.

اين شاهدان در ادامه افزودند: حمله به تظاهركنندگان يمني زماني آغاز شد كه نيروهاي امنيتي و نظامي درصدد متفرق كردن تظاهرات كنندگان از مقابل دفتر استانداري اين شهر با استفاده از گاز اشك‌آور و شليك گلوله بودند.

از اواسط فوريه تاكنون هزاران اعتصاب كننده يمني در مركز شهر تعز اعتصاب نموده و خواستار كناره‌گيري عبد الله صالح از قدرت هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.