سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: 308 کشته و بیش از 8 هزار مجروح در تصادفا...

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: 308 کشته و بیش از 8 هزار مجروح در تصادفات نوروزی

چکیده :رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در تشریح آخرین آمار امداد و نجات نوروزی به نجات بیش از 5 هزار شهروند اشاره کرد و افزود: در حوادث رانندگی نوروزی 308 شهروند کشته و هشت هزار و 74 نفر مجروح...


رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر در تشریح آخرین آمار امداد و نجات نوروزی به نجات بیش از 5 هزار شهروند اشاره کرد و افزود: در حوادث رانندگی نوروزی 308 شهروند کشته و هشت هزار و 74 نفر مجروح شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمود مظفر در مورد آخرین وضعیت امداد رسانی سازمان امداد و نجات کشور در مدت تعطیلات نوروزی تا روز چهاردهم فرروردین‌ماه، گفت: سازمان امداد و نجات هلال احمر در مدت تعطیلات نوروزی بیش از 2 هزار و 118 مورد عملیات امداد و نجات انجام داده است که از این تعداد یک هزار و 999 خانوار (هشت هزار و 74 نفر) مصدوم شدند.

وی افزود: گروه فوریت‌های سازمان امداد و نجات هلال احمر توانستند با عملیات رهاسازی، امداد و نجات 5 هزار و 521 شهروند را از حادثه نجات دهند.

مظفر اظهار داشت: 7 هزار و 766 درمان سرپایی و 3 هزار و 98 انتقال مصدوم به بیمارستان از فعالیت‌های این سازمان در مدت تعطیلات نوروزی در جاده‌های کشور بوده است.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر آخرین آمار قربانیان حوادث رانندگی در ایام تعطیلات نورزی را 308 نفر عنوان کرد و افزود: این تعداد در محل حادثه جان خود را از دست داده‌اند.

رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر از توزیع 3 هزار و 339 بسته غذایی، 3 هزار و 117 اقلام زیستی همراه با 72 هزار و 974 نفر روز نیروی امدادی خبر داد و افزود: سازمان امداد و نجات هلال احمر با 290 سورتی پرواز (218 ساعت) خدمات امداد و نجات جاده ای خود را در ایام تعطیلات با تمام ظرفیت انجام داد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “رئیس سازمان امداد و نجات هلال احمر اعلام کرد: 308 کشته و بیش از 8 هزار مجروح در تصادفات نوروزی”

  1. پرويز مشهد گفت:

    همه كشور همين طور در هم ريخته ونا بسامان است .در بابلسر ايستگاه چهار. اب زباله وجوب شهري با بوي زننده وارد دريا ميشود .وهر ثانيه
    ملياردها ميكروب مستقيم وارد دريا ميريزد .درود بر شهردار وشوراي شهر مكتبي ؟///