سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تسلیت جمعی از نمایندگان ادوار خارج از کشور به میرحسین موسوی...

تسلیت جمعی از نمایندگان ادوار خارج از کشور به میرحسین موسوی

چکیده :از برکات و حسنات این انسان خدوم، تربیت فرزندان با ایمان و خدوم به کشور و جامعه است که شخصیت بارز شما نمونه اعلای آن است. دریغ که در این شرایط سخت و دشوار حاکمیت و حاکمان خودکامه شما را به بند کرده و حتی از حضور شما در مراسم آیینی تشییع و ختم پدرتان محروم کردند....


جمعی از نمایندگان ادوار مجلس در خارج از کشور در پیامی خطاب به میرحسین موسوی، در گذشت پدر وی را تسلیت گفته و ابراز داشته اند: امروز جنبش مدنی سبز ایران، که شما خود را فروتنانه همراه آن دانسته اید، به وجود پربرکت شما مباهات می کند و همگان در انتظار آزادی شما و همسرتان و دیگر یاران جنبش هستند.

به گزارش جرس متن این پیام بشرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس میر حسین موسوی

درگذشت زنده یاد میر اسماعیل موسوی پدر بزرگوارتان موجب تألم و تأسف گردید. عمر دراز و حیات معنوی و زیست اخلاقی و انسانی آن مرحوم، که یکسره به خدمت خلق و عبودیت خالق گذشت، مایه مباهات جامعه دینی و به ویژه خاندان بزرگ شماست.

از برکات و حسنات این انسان خدوم، تربیت فرزندان با ایمان و خدوم به کشور و جامعه است که شخصیت بارز شما نمونه اعلای آن است. دریغ که در این شرایط سخت و دشوار حاکمیت و حاکمان خودکامه شما را به بند کرده و حتی از حضور شما در مراسم آیینی تشییع و ختم پدرتان محروم کردند.

اما امروز جنبش مدنی سبز ایران، که شما خود را فروتنانه همراه آن دانسته اید، به وجود پربرکت شما مباهات می کند و همگان در انتظار آزادی شما و همسرتان و دیگر یاران جنبش هستند.

درگذشت پدر ارجمندتان را به حضرتعالی و دیگر بازماندگان تسلیت می گوییم و برای آن زنده یاد رحمت و غفران الهی و برای شما سرفرازی بیشتر و خدمت به خلق و رهایی از اسارت آرزو می کنیم.

جمعی از نمایندگان ادوار مجلس در خارج از کشور: نورالدین پیر مؤذن، فاطمه حقیقت جو، رجبعلی مزروعی، علی اکبر موسوی (خوئینی) و حسن یوسفی اشکوریDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.