سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به میرحسین موسوی...

پیام تسلیت سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی به میرحسین موسوی

چکیده :سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در پیامی به مهندس موسوی، ارتحال پدر بزرگوار ایشان را تسلیت گفته و آرزوی رحمت بیکران و علو درجات برای روح پاک میراسماعیل موسوی کرده است. در بخشی از این پیام آمده است: پدر بزرگوارتان عمری را در راه خدمت به مملکت سپری کرده بود و در این مسیر پر تلاطم و دشوار نام نیک از خود به یادگار گذاشت....


سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی در پیامی به مهندس موسوی، ارتحال پدر بزرگوار ایشان را تسلیت گفته و آرزوی رحمت بیکران و علو درجات برای روح پاک میراسماعیل موسوی کرده است. در بخشی از این پیام آمده است: پدر بزرگوارتان عمری را در راه خدمت به مملکت سپری کرده بود و در این مسیر پر تلاطم و دشوار نام نیک از خود به یادگار گذاشت.

به گزارش بوی باران، ارگان این حزب اصلاح طلب، متن این پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

جناب آقای مهندس میر حسین موسوی

درگذشت پدر بزرگوارتان که عمری را در راه خدمت به مملکت سپری کرده بود و در این مسیر پر تلاطم و دشوار نام نیک از خود به یادگار گذاشت، اندوه و غم فراوان بر جان نهاد.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی ضمن تسلیت این مصیبت به جنابعالی و خانواده محترم، رحمت بیکران و علو درجات را برای روح پاک میراسماعیل موسوی از خداوند متعال خواستار است.

سازمان عدالت و آزادی ایران اسلامی



Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.