سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » پیام تسلیت اصلاح طلبان آذر بایجان شرقی به میر حسین موسوی...

پیام تسلیت اصلاح طلبان آذر بایجان شرقی به میر حسین موسوی

چکیده :خبر در گذشت پدر ارجمند جنابعالی ما را در غم و اندوه فرو برد و جان سوز آن که یوسف امکان حضور در بالین یعقوب نیافت و پدر در انتظار فرزند جان به جان آفرین تسلیم کرد و جانگداز تر آن که به چنین خانواده خدومی امکان تشییعی در شان این بزرگ مرد داده...


اصلاح طلبان آذر بایجان شرقی در پیامی خطاب به میر حسین موسوی ضمن ابراز همدردی گفته اند: امروز میلیون ها ایرانی خود را داغدار پدری می دانند که در ایمان و اخلاق و سخت کوشی و راست گویی شهره ی آفاق بود. مردی که فرزندانی صالح پرورش داد و عمر راست جوی خویش را گواه یک قرن راست قامتی و راست جویی ملت ایران بود.

متن این پیام که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

فرزند مقاوم و سر فراز آذربایجان

جناب آقای مهندس میر حسین موسوی

خبر در گذشت پدر ارجمند جنابعالی ما را در غم و اندوه فرو برد و جان سوز آن که یوسف امکان حضور در بالین یعقوب نیافت و پدر در انتظار فرزند جان به جان آفرین تسلیم کرد و جانگداز تر آن که به چنین خانواده خدومی امکان تشییعی در شان این بزرگ مرد داده نشد.

امروز میلیون ها ایرانی خود را داغدار پدری می دانند که در ایمان و اخلاق و سخت کوشی و راست گویی شهره ی آفاق بود. مردی که فرزندانی صالح پرورش داد و عمر راست جوی خویش را گواه یک قرن راست قامتی و راست جویی ملت ایران بود .

ما این مصیبت را به آن فرزند دلیر و استوار ملت و همسر مکرمه تان که زینب وار در این دوران دشوار یاور و همراه شما بوده اند و کلیه ی بستگان خاندان معظم موسوی تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای کلیه ی بازماندگان آن مرحوم صبر جمیل و اجر جزیل و برای آن فقید سعید رحمت و غفران واسعه ی الهی مسئلت می کنیم.

اصلاح طلبان آذر بایجان شرقیDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.