سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تعداد مخالفان بازداشتی در بحرین، به 400 تن رسید...

تعداد مخالفان بازداشتی در بحرین، به 400 تن رسید

چکیده :با بازداشت 20 نفر از تظاهرات کنندگان که در تجمعات روز پنج شنبه شرکت کرده بودند، تعداد کلی بازداشت شدگان به بیش از 400 نفر خواهد رسید. علاوه بر این افراد بازداشت شده، تاکنون در جریان قیام اخیر دهها نفر مفقود شده اند که از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست....


دولت بحرین تاکنون بیش از 400 نفر از معترضان را بازداشت کرده است، اما همچنان تظاهرات مخالفان در این کشور ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، مطر ابراهیم مطر، از مقامات جمعیت وفاق ملی بحرین که از احزاب مخالف دولت بحرین است، می‌گوید: با بازداشت 20 نفر از تظاهرات کنندگان که در تجمعات روز پنج شنبه شرکت کرده بودند، تعداد کلی بازداشت شدگان به بیش از 400 نفر خواهد رسید.

همچنین گزارشها نشان می دهد علاوه بر این افراد بازداشت شده تاکنون در جریان قیام اخیر دهها نفر مفقود شده اند که از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست.

در همین حال رئیس جمعیت حقوق بشر بحرین در منامه نیز به العالم گفت: نیروهای امنیتی بحرین به تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم در مناطق مختلف این کشور حمله کردند و در بسیاری از مناطق مانع برگزاری تظاهرات شدند.

او با بیان اینکه ارتش بحرین هم تانک‌ها را در اطراف بعضی روستاها مستقر کرد، با این وجود مردم در بعضی مناطق تظاهرات کردند؛ خاطرنشان کرد: نیروهای ضدشورش بحرین از گاز اشک آور و گلوله‌های پلاستیکی برای متفرق کردن تظاهرات‌کنندگان استفاده کردند.

وی افزود: ما هر نوع دخالت خارجی از جمله از طرف عربستان را برای سرکوب تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم رد می کنیم. ما حضور این نیروها را در دخالت در امور داخلی بحرین می‌دانیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.