سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده حامی احمدی‌نژاد: متکدیان سر چهارراه‌ها عامل بیگانه هستند‍!...

نماینده حامی احمدی‌نژاد: متکدیان سر چهارراه‌ها عامل بیگانه هستند‍!

چکیده :یک نماینده حامی احمدی نژاد، متکدیان سر چهارراه ها را عامل بیگانه دانست و گفت: بسیاری از کودکان غیرایرانی در سر چهار راه ها به تکدی گری می پردازند تا چهره جمهوری اسلامی را لوث کنند. شبکه های خارجی برخی از اینها را اجیر می کنند تا در سر چهار راه ها بایستند و از آنها فیلم تهیه می کنند تا چهره کشور و نظام ما را خدشه دار کنند....


یک نماینده حامی احمدی نژاد به جای اذعان به نابرابری های اجتماعی و وجود فقر و بیکاری در کشور، متکدیان سر چهارراه ها را عامل بیگانه دانست و ادعا کرد: “امروز بسیاری از کودکان غیرایرانی در سر چهار راه ها به تکدی گری می پردازند تا چهره جمهوری اسلامی را لوث کنند. شبکه های خارجی برخی از اینها را اجیر می کنند تا در سر چهار راه ها بایستند و از آنها فیلم تهیه می کنند تا چهره کشور و نظام ما را خدشه دار کنند.”

هادی مقدسی، عضو کمیسیون اجتماعی مجلس هشتم، در گفت‌و‌گو با خبرآنلاین، در پاسخ به سوالی در مورد قانون هدفمندی یارانه ها و تاثیر آن بر کاهش سطح رفاه در زندگی مردم گفت: مسئله معیشتی تنها ٣۰ % است . زیرا این ناهنجاری ها را در دهک های بالای جامعه به مراتب بیشتر دیده می شود.البته ما به عنوان متولی عدالت اجتماعی باید بر این ٣۰% متمرکز شویم. ما هم می پذیریم که این میزان حقوق ماهیانه کفاف یک خانواده را نمی هد. از سوی دیگر سوء مدیریت ها را نیز نباید نادیده گرفت.

وی همچنین افزود: “باید پذیرفت ما نتوانسته ایم درآمد لازم را برای گسترش عدالت و اجرای تعهداتی که مجلس برای ما در نظر گرفته است کسب کنیم. پس ضمن پذیرش این واقعیت ها سعی می کنیم نیازهای دهک های پائین جامعه را در نظر بگیریم .این ها مباحثی است که باید در کنار مباحث فرهنگی انجام دهیم. از سوی دیگر متولیان فرهنگی ما نتوانستند ارزش های فرهنگی ما را به نسلهای بعدی جامعه انتقال دهند. بحث حجاب و تحکیم مبانی خانواده، ارزش های مختلف اجتماعی و فردی ، کرامت انسانی و… . دستگاه های فرهنگی به همان میزان که منفعلانه در پی سرگرم کردن هستند در پی بستر سازی ذهنی در نسل های آینده نیستند.”

مقدسی اظهار عقیده کرد: “این یکی از ایرادات فعالان فرهنگی ما در این عرصه است. اگر زیرساخت های فرهنگی جدی نگیریم، مشکلات اقتصادی و اجتماعی مان در میان مدت نیز به سرانجام نمی رسد. امروز با چهل هزار تومان ممکن است یک خانم مجبور به اداره زندگیش شود اما اگر در کنار این چهل هزار تومان فرهنگ قناعت ، کرامت انسانی و انسان زندگی کردن را و فرهنگ توانمند کردن را به او ندهیم نمی توانیم از او توقع داشته باشیم.باید در این امر متولیان فرهنگی ،اقتصادی ،فرهنگی و نیز متولیان سیاسی نیز به شکل متمرکز وارد کار شوند.”

نماینده بروجرد در ادامه این مصاحبه مدعی شد: “امروز به عنوان کودکان ایرانی بسیاری از کودکان غیر ایرانی در سر چهار راه ها به تکدی گری می پردازند تا چهره جمهوری اسلامی را لوث کنند! شبکه های خارجی برخی از اینها را اجیر می کنند تا در سر چهار راه ها بایستند و از آنها فیلم تهیه می کنند تا چهره کشور و نظام ما را خدشه دار کنند. بحث بحث ساده ای است اما مطالبات جدی پشت این قرار دارد. دستگاه های سیاسی و وزارت کشور و شهرداری ها و بهزیستی و یا….در این خصوص غفلت کرده است. آنها نمی داند که یک اراده فرامرزی و دشمنی با نظام پشت آن قرار دارد.”

ادعای این نماینده اصولگرای مجلس در حالی است که گزارش های رسمی از سازمان بهزیستی و همچنین خبرگزاری های کشور حاکی از آن است که کودکان و نوجوانان زیادی در کشور، به دلیل فقر و تنگدستی مالی والدین و همچنین آسیب های اجتماعی، مجبور به ترک تحصیل و کار در مشاغل کاذب و طاقت فرسا هستند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “نماینده حامی احمدی‌نژاد: متکدیان سر چهارراه‌ها عامل بیگانه هستند‍!”

 1. azadeh گفت:

  agha chetore aslan eshan yek fatva dehand begoyand har kasi mesle ma fekr nakard nagoft naposhid nakhord nanaeshast amreekaee esraeeli va mozdor ast va nabayad nafas bekeshad va khnash halal.tamam

 2. Iran Sabz گفت:

  از قدیم گفته اند که کافر همه را به کیش خود پندارد

 3. ناشناس گفت:

  دولت احمدی نژاد ایران را از لحاظ طنز و لطیفه خود کفا کرد

 4. ناشناس گفت:

  این اقاهه خودش فهمید چی گفت؟!!!

 5. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  بالاخره نتوانستید، یا جیره‌خوار؟

 6. ناشناس گفت:

  والا خود من بارها فال خریدم فقط برای … مردمی رو هم دیدم که براشون ساندویچ میخرن و …
  حالا این کودکان بی گناه شدند عامل بیگانه؟ انجمن حمایت از کودکان این مردک وقیح را با راه انداختن کمپین بین المللی رسوا کند، جا دارد هر چند این ها هر روز هم رسوا بشوند فرداش انگار نه انگار. عجب بی شرم و حیایی هستند ها

 7. رشتی پشتی گفت:

  برو بابا! از حس چی چی ست دست بردار
  نقیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!
  رو بچسب!

 8. کیان از دانمارک گفت:

  از این حکومت و دارو دسته اش چیزه دیگری انتظار داشتید؟ این ها فقط دروغ میگویند و آمار غلط و خلافه واقعیت انتشار میدهند ،حالا فقط گداهای ما بودند که از خارجی بودنشون کم بود که اون هم با این تعریفی که این نماینده بی شعور میکنه دیگه حال شد.

 9. حسین گفت:

  ترس دارم اگه کار بیش تر به جاهای باریک بکشه خودشون رو هم عامل بیگانه معرفی کنند!

 10. احسان گفت:

  چطور در منزل خانواده یک زندانی مراسم دعا برگذار میشود همه بازداشت میشوند ولی نمیتوانند با دادن 2تا شکلات این بچه ها را به حرف بیاورند و شبکه های مخالف نظام را شناسائی کنند اقای نماینده برو دائیتو بیچاره کن تازه از راه رسیدی یه چیزهائی راجع به دروغ گفتن شنیدی اینو بدون دروغ گفتن یک فنه دکترو ببین هاله نور میگم دروغ میگه طوری که یک مرغ کر و کور و لال ساعتها میخندد

 11. ناشناس گفت:

  سازمان و تشگيلاتي كه متكديان دارند درست مثل تشگيلات قاچاقچيان و در اختيار رژيم و مملكت را كنترل ميكنند

 12. ارتش 70 میلیونی سبز گفت:

  اقای نماینده این بیچاره ها چه گناهی کردند اخه. اینها اومده بودند برند مجلس نماینده مردم بشن اما دیدن صندلی ها پر شده ناچارا رفتند سر چهار راه ها تا دوره بعدی بشه.!! راستی تو خودت مزدور کدوم کشور بودی که وارد مجلس شدی؟ اخه رسم شده هر کی چند سالی تو این مملکت به پستی برسه پس از مدتی عوامل خارجی و جاسوس شناخته میشه!!

 13. علی گفت:

  همه مردم و روزنامه نگارها و هنرمندان و ویسندگان و تمامی اقشار که دشمن هستند و مراجع هم که بی بصیرت هستند . خدا وکیلی یک قشر را که همین گداها هستند انگی نزده بودید که این را هم زدید ، بابا دست بردارید از این مسخره بازیها این وکیل الدوله ها که شدند عامل خنده که 3 کار روتین را هر روز تکرار میکنند اول تمجید قدرت و دوم همه را دشمن و عامل بیگانه میدانند سومین کار روتین آنها هم باعث ننگ شده این است که بجای دفاع از مردم و قانون مثل شعبان بی مخ ها در صحن علنی شعار مرگ بر و اعدام باید گردد سر میدن خداوکیلی اگر بدترین مجلس را متعلق به صدام بدانیم این نمایندگان ایران صد پله بدتر از آنها هستند چون آنها لااقل فقط تمجید صدام را میگفتند و یا ساکت بودن ولی اینها با مرگ بر و اعدام باید گردد و این مورد جدید گیر دادن به گداها بعنوان شاهکار و جوک در کتابهای آیندگان ماندگار خواهند شد.

 14. رزمنده دفاع مقدس گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  وقتی فاجعه کوی دانشگاه رو آقای احمدی نژاد کار عوامل استکباری میدونه اونوقت شما باید انتظار داشته باشید هر معضلی رو بچسبونن به اونطرف، نتیجه اخلاقی اینکه: «هر وقت چیزی خیلی بد باشه کار عوامل خارجیه و اگر کار عوامل خارجی بود پس مطمئن باشید کار دولت فخمیه س!»

 15. ناشناس گفت:

  vaghean khandedareee :))