سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » داماد علی عبدالله صالح هم به جبهه مخالفان او پیوست...

داماد علی عبدالله صالح هم به جبهه مخالفان او پیوست

چکیده :خلبان یحیی محمد اسماعیل الاحمر، داماد علی عبدالله صالح، رئیس جمهور یمن، امروز اعلام کرد که به صف مخالفان دولت یمن پیوسته و از پدر همسرش ابراز برائت...


علی عبدالله صالح، دیکتاتور یمن، امروز ضربه جبران ناپذیر دیگری خورد: داماد او هم به جبهه مخالفان پیوست.

به گزارش منابع خبری، کاپیتان خلبان یحیی محمد اسماعیل الاحمر، داماد رئیس جمهور یمن، امروز اعلام کرد که به صف مخالفان دولت یمن پیوسته و از پدر همسرش ابراز برائت کرد.

او عصر امروز در جمع افسران مستعفی ارتش که در میدان التغییر صنعا تحصن کرده بودند، حاضر شد و با قرائت بیانیه‌ای از دیکتاتور یمن ابراز برائت کرد.

این در حالی است که موج جدایی افسران ارتشی از حکومت یمن نیز در حال گسترش است که در جدیدترین نمونه، فرمانده لشکر یکم زرهی یمن با حضور در جمع مخالفان دولت، اعلام کرده که همگام با دیگر انقلابیون، برای سرنگونی علی عبدالله صالح تلاش خواهد کرد.

دیکتاتور یمن نیز البته بیکار ننشسته و همچنان با اجیر کردن لباس شخصی ها در تلاش است تا معترضان را به دست آنها سرکوب کند. او امروز اعلام کرد که معتقد است 95 درصد مردم یمن حامی او هستند و تنها 5 درصد می‌خواهند امنیت کشور را به هم بزنند.

وزارت دفاع یمن نیز امروز اعلام کرد که دو فرمانده ارشد ارتش این کشور برکنار شده‌اند. کارشناسان هم پیش‌بینی می‌کنند که در روزهای آینده نیز چهره‌های جدیدی از سران ارتش، به صف مخالفان حکومت بپیوندند.

عکس زیر، داماد دیکتاتور یمن را در حال خواندن بیانیه در جمع مخالفان حکومت این کشور نشان می‌دهد.

داماد علی عبدالله صالح، دیکتاتور یمن، به صف معترضان پیوستDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.