سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده فراکسیون اصولگرا: دولت انگلیس باید پاسخ‌گوی مطالبات مردم کشورش باشد...

نماینده فراکسیون اصولگرا: دولت انگلیس باید پاسخ‌گوی مطالبات مردم کشورش باشد

چکیده :خبرگزاری فارس نوشت: رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با اشاره به تظاهرات صدها هزار نفری مردم انگلیس علیه سیاست‌های دولت‌مردان این کشور، بر لزوم پاسخ‌گویی مسئولان رژیم سلطنتی انگلیس به مطالبات معترضان تأکید کرد. رسانه رژیم سلطنتی انگلیس لحظاتی پیش از حضور چند صدهزار نفری معترضان دولت انگلیس در خیابان‌های مرکزی لندن خبر...


خبرگزاری فارس نوشت: رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با اشاره به تظاهرات صدها هزار نفری مردم انگلیس علیه سیاست‌های دولت‌مردان این کشور، بر لزوم پاسخ‌گویی مسئولان رژیم سلطنتی انگلیس به مطالبات معترضان تأکید کرد.

رسانه رژیم سلطنتی انگلیس لحظاتی پیش از حضور چند صدهزار نفری معترضان دولت انگلیس در خیابان‌های مرکزی لندن خبر داد و گفت که 4500 پلیس برای تأمین امنیت در خیابان‌ها مستقر شده‌اند.

به گفته خبرنگار رسانه رژیم سلطنتی انگلیس(بی‌بی‌سی)، کاهش بودجه عمومی موجب بیکاری نیم میلیون نفر از کارکنان انگلیس شده است.

خبرنگار بی‌بی‌سی طی گزارشی از این اعتراض مردمی اعلام کرد که تعداد تظاهرکنندگان بیشتر از حدی است که پیش‌بینی می‌شده است.

این خبرنگار گفت که نمی‌تواند حضور چندصدهزار نفری را تأئید کند چرا که تعداد تجمع‌کنندگان بیشتر از این رقم اعلام شده است.

به گزارش فارس، زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی در واکنش به مقابله دولت انگلیس با اعتراض مسالمت‌آمیز مردم انگلیس به خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس گفت: انگلیسی‌ها در حالی به بهانه حمایت از دموکراسی به لیبی حمله نظامی کرده‌اند که خودشان تاب اعتراض مردمی ندارند.

وی افزود: دولت انگلیس باید به خواسته مردم کشورش تن بدهد، چرا که وضعیت اقتصادی دولت انگلیس برای مردم این کشور غیرقابل پذیرش است؛ دولت انگلیس هزینه بسیار زیادی برای دخالت در امور دیگر کشورها می‌کند اما حاضر نیست اصلاحات اقتصادی را در کشورش بپذیرد.

رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه ملت ایران از مطالبات معترضان انگلیسی حمایت می‌کند، گفت: سازمان ملل باید مطالبات معترضان انگلیسی را مورد بررسی قرار دهد و به جای صدور قطعنامه علیه جمهوری اسلامی ایران که بیشترین همکاری را با این سازمان دارد، در برابر جنایات انگلیسی‌ها سکوت خود را بشکند.

زهره الهیان در پایان سخنان خود ضمن محکوم کردن جنایات قذافی دیکتاتور لیبی در سرکوب مردم این کشور، از دخالت نظامی کشورهای بیگانه که با هدف دستیابی به منابع نفتی لیبی صورت گرفته است نیز به شدت انتقاد و آن را محکوم کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “نماینده فراکسیون اصولگرا: دولت انگلیس باید پاسخ‌گوی مطالبات مردم کشورش باشد”

 1. ایرانی گفت:

  عجب! تابحال انگلیس برای ما تعیین تکلیف میکرد حالا ما داریم اینکار را انجام میدیم؟ واقعا انگلیس درجریان نیست؟ جدا که تو مملکت ما اگر هرچی کم باشه رو در سطح بسیار وسیعی وجود داره. موافق نیستید؟

 2. ناشناس گفت:

  کارمون در اومد. از امشب هی باید تصاویر تکراری ای رو از یک صحنه برخورد پلیس با دو سه تا تظاهر کننده همراه با چرت و پرتهای گوینده های تلویزیون دولتی تماشا کنیم. فرت و فرت

 3. bita گفت:

  این زهره الهیان هم تو این ایام عید ما رو کشت با این اظهار نظراتش! من نمی دونم این آبجی مسافرت و دید و بازدید نوروزی نداره؟! به نظر میرسه ایشون بست نشسته پای تلفن و هی این فالس نیوز زنگ می زنه هی فوری بر میداره اظهار نظر میکنه.بابا یه ذره تنوع. بروند سراغ این همه بچه باحالی که در جناحشون هست:) یه مقدار هم طنزش بیشتر بشه بهتره تو این ایام عیدی. دلمون پوسید

 4. ناشناس گفت:

  bache por ro be ina migan ke migan va jorat va vojode javab shenidan nadaran

 5. مجید گفت:

  از خانم زهره الهیان انتظار دیگه ای نمیرود. همون جور که در روزنامه ایران از نظرات داغ ایشون بهره می بریم در رسانه محترم فارس نیوز هم ایشون حسابی خوش خدمتی می کنند و بینی استکبار را به خاک می مالن .
  واقعا اینا آخره وقاحت هستن . از بیکاری و گرانی و خیلی مطالب جاری مملکت اصلا خبر ندارن و دلسوزانه به فکر مردم رنج کشیده انگلستان هستند

 6. ناشناس گفت:

  آره راست ميگه بنده خدا رژيم سلطنتي بريتانيا بايد از ايران ياد بگيره كه چطور با معترضين و خواسته هاشون برخورد كنه … واقعاً اينا چقدر پررو تشريف دارن .

 7. ناشناس گفت:

  جوك بود.

 8. کامران و هومن گفت:

  دولت ایران = مدعی العموم دنیا

 9. آزاد مرد گفت:

  ((:
  ها ها !! خنديديم. واقعا چيزي نمي شه بهش گفت.

 10. مرد مبارز گفت:

  آقا الان من دانشجوام در انگلیس.اینترنت سرعتش اومده پایین .تلفن و اسمس هم قطع شده.مردمم دارن خرید میکنند.خیلی داره سخت میگذره……آخ دماغم خورد به دیوار دروغ گفتم.

 11. حسن گفت:

  این بنده خدا کسی برای عیددیدنی به دیدنش نمی آید حوصله اش سررفته.بگذارید بگه کیه که باور کنه؟