سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آیت الله محمد صادقی تهرانی درگذشت...

آیت الله محمد صادقی تهرانی درگذشت

چکیده :مرحوم آیت الله صادقی تهرانی متولد ۱۳۰۵ در تهران بود و تحصیلات حوزوی خود را از ۱۳ سالگی نزد اساتیدی همچون آیت‌ الله میرزا محمّد علی شاه آبادی، آیت ‌الله بروجردی، علامه طباطبایی، آیت ‌الله میرزا مهدی آشتیانی و میرزا احمد آشتیانی آغاز و تکمیل...


آیت الله محمد صادقی تهرانی ساعاتی پیش بدرود حیات گفت .

به گزارش میزان خبر، آیت الله محمد صادقی تهرانی که از مفسرین به نام قرآن کریم و صاحب رساله بوده است، پس از یک دوره طولانی مریضی درگذشت .

او متولد ۱۳۰۵ در تهران بود و تحصیلات حوزوی خود را از ۱۳ سالگی نزد اساتیدی همچون آیت‌ الله میرزا محمّد علی شاه آبادی، آیت ‌الله بروجردی، علامه طباطبایی، آیت ‌الله میرزا مهدی آشتیانی و میرزا احمد آشتیانی آغاز و تکمیل کرد.

مرحوم آیت الله صادقی تهرانی تحصیلات دانشگاهی خود را در مقطع کار‌شناسی در رشته‌های حقوق، علوم تربیتی، فلسفه و فقه به پایان برد و سپس دکترای عالی معارف اسلامی از دانشگاه تهران دریافت کرد.

همچنین وی از فعالین در نهضت مقاومت ملی و انقلاب اسلامی بوده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “آیت الله محمد صادقی تهرانی درگذشت”

 1. ناشناس گفت:

  روحش شاد. بزرگ مردی بودند ایشون. سبز زیستند و سبز از دنیا رفتند.

 2. ناشناس گفت:

  انا لله وانا اليه راجعون

 3. م.ر گفت:

  من از دوران دبیرستان با ایشون آشنا شدم .درب منزل ایشون همیشه برای همه باز بود و همیشه پاسخگو بودند.
  دست دست کردنم برای دیدار آخر ایشون تا آخر عمر حسرت عمیقی بر دلم گذاشت.

 4. hamed گفت:

  خدایش بیامرزاد.بزرگ بود و اهورایی و سرشار از آگاهی الهی…