سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » فخرالسادات محتشمی‌پور در تماس کوتاه تلفنی: اگر تا دوشنبه تاج‌زاده را نبینم، اعتص...

فخرالسادات محتشمی‌پور در تماس کوتاه تلفنی: اگر تا دوشنبه تاج‌زاده را نبینم، اعتصاب غذا خواهم کرد

چکیده :فخر السادات محتشمی پور که در بند ۲۰۹ اوین به سر میبرد، با ابراز نگرانی از وضعیت جسمی‌ همسرش مصطفی تاج زاده اعلام کرد اگر تا روز دوشنبه اجازه ملاقات با تاجزاده به وی داده نشود دست به اعتصاب غذا خواهد...


فخر السادات محتشمی پور که در بند ۲۰۹ اوین به سر میبرد، با ابراز نگرانی از وضعیت جسمی‌ همسرش تاجزاده اعلام کرد اگر تا روز دوشنبه اجازه ملاقات با تاجزاده به وی داده نشود دست به اعتصاب غذا خواهد زد.

به گزارش تحول سبز، وی در تماس تلفنی با علم نگرانی شدید خود از وضعیت جسمی‌ تاجزاده که کماکان در قرنطینه نگهداری میشود و با وجود تاکید پزشکان بر ضرورت انجام ام آر آی و اینکه مسئولین زندان از این امر خودداری میکنند، خواستار ملاقات فوری خود یا اعضای خانواده با تاجزاده شد.

لازم به ذکر است که سید مصطفی تاجزاده ، پس از اولین مرخصی خود از زندان مورد عمل جراحی کمر قرار گرفت و مدتی را در بیمارستان بستری بود، پزشکان وی توصیه کرده بودند که او باید تحت نظر پزشک باشد و گردنش نیر مورد معاینه و ام آر آی قرار گیرد ، ولی متاسفانه مقامات امنیتی با تمدید مرخصی وی موافقت نکرده و او را به زندان باز گرداندند.مقامات امنیتی تمدید مرخصی وی را منوط به باز پس گیری شکایت تاجزاده از کودتاگران اعلام کرده بودند.

فخر السادات محتشمی پور همسر تاجزاده نیز ۱۰ اسفند ماه بازداشت شد. وی از زمان بازداشت تا کنون هیچ ملاقاتی با اعضای خانواده خود نداشته است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “فخرالسادات محتشمی‌پور در تماس کوتاه تلفنی: اگر تا دوشنبه تاج‌زاده را نبینم، اعتصاب غذا خواهم کرد”

 1. مشهد سبز گفت:

  خدايا به همه مبارزان عليه ظلم
  صبر و استقامت عنايت فرما
  آمين يا رب العالمين

 2. تفکر سبز گفت:

  خانم محتشمی پور خیلی زنی

 3. هدی گفت:

  شیییییره .

 4. مخالف رادیکالیسم گفت:

  با سلام به دوستان کلمه در آخرین روز سال آخرین نظر خود در این سال را برای شما خطاب به فرزند این زن و مرد مقاوم می فرستم اگر صلاح دانستید آن را طوری نشر دهید که بیشتر از یک نظر دیده شود.
  خواهر عزیزم فاطمه خانم تاج زاده شاید کمتر کسی مثل تو باشد که هم پدرش در زندان باشد هم مادرش و هم بداند آن دو از هم دورند در فکر شما هستم دلم می خواست بدانی که تنها نیستی اگرچه پدرت آن قرد به راهش باور دارد و در تمام لحظات زندگی سیاسیش طوری رفتار کرده که حتی اگر تنهای تنها شود هیچکس نتواند از او کوچکترین نقطه ضعفی داشته باشد و او بی نیاز از دیگران در باور خود سرفراز بماند.
  نمی دانم چگونه می شود از مهرم به والدین شما بگویم و از محبتم به ایشان سخن برانم پنداری کلماتی که با میم شروع می شود این روزها معنای دیگری یافته
  مثل مردم مثل ملت
  مثل مرد مثل مصطفی تاج زاده
  مثل مادر مثل محتشمی پور
  مثل مقاومت مثل مهدی کروبی
  مثل مدارا مثل محمد خاتمی
  مثل مذهب مثل میهن
  مثل ما مثل میر حسین موسوی
  من به تو ایمان دارم که به ایشان ایمان داری که به خدا ایمان دارند.سال نو بر تو مبارک

 5. سید فرزام سبزدل گفت:

  دوست عزیز زن نیست.
  خانم محتشمی پور خیلی شیر زنی

 6. علوی گفت:

  نکن انکن این کارو ! نکن !

 7. باران سبز گفت:

  با همه سختي ها و ناملايماتي كه توي ايران وجود داره بازم افتخار مي كنم به خاكي كه توي دامنش امثال خانم محتشمي پور داره به برادر مبارزم مصطفي تاج زاده تبريك ميگم كه همچين تاجي بر سر داره.

 8. ناشناس گفت:

  حق همیشه بر جا ماندنی است