سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سید باقر اسکویی، مشاور مهدی کروبی، آزاد شد...

سید باقر اسکویی، مشاور مهدی کروبی، آزاد شد

چکیده :سیدباقر اسکویی، مشاور مهدی کروبی و رئیس سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی، پس از گذراندن 31 روز بازداشت در سلول انفرادی و در حالی که حاضر نشده علیه کروبی اعتراف کند، با سپردن وثیقه آزاد شده...


سیدباقر اسکویی، مشاور مهدی کروبی و رئیس سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی، پس از گذراندن 31 روز بازداشت در سلول انفرادی، امروز – پنج شنبه 26 اسفند ماه – با سپردن وثیقه آزاد شد.

به گزارش امروز، اسکویی که 25 بهمن ماه سال جاری با یورش نیروهای امنیتی در منزل بازداشت شده بود، در تمام مدت بازداشت خود در سلول انفرادی بند 209 زندان اوین و تحت بازجویی های شدید قرار داشته است.

شنیده ها حاکی است این مشاور مهدی کروبی طی 31 روز بازداشت به دلیل آنکه حاضر نشده است علیه کروبی اعتراف کند، تحت فشارها و بازجویی های شدیدی قرار گرفته بوده و طی این مدت به دلیل برآورده نکردن خواسته های بازجویان، از ملاقات و تماس تلفنی با خانواده خود نیز محروم بوده است.

سیدباقر اسکویی از فعالان سابق عضو دفتر تحکیم وحدت است که دبیری انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران، منتخب مدیران مسئول نشریات دانشجویی سراسر کشور در کمیته نظارت بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم در زمان تصدی دکتر معین، دبیری کمیته دفاع و صیانت از دانشگاهیان و تشکلهای دانشجویی، ریاست ستاد دانشجویی کل کشور مهدی کروبی در دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران و ریاست سازمان جوانان و دانشجویان حزب اعتماد ملی و مشاورت مهدی کروبی در امور جوانان و دانشجویان را در کارنامه خود دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.