سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین: مبارزه مسالمت آمیز را تا سرنگونی استبداد ادامه خ...

دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین: مبارزه مسالمت آمیز را تا سرنگونی استبداد ادامه خواهیم داد

چکیده :دبیرکل جمعیت الوفاق تاکید کرد: ما به مطالبه حقوق خود به صورت مسالمت آمیز ادامه می دهیم ولی جان خود و املاک عمومی کشور را در معرض خطر قرار نخواهیم داد و با این شیوه، نظام و استبداد را سرنگون می...


دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین شهادت جمعی از شهروندان این کشور را تسلیت گفت و بر سرنگونی دیکتاتوری و استبداد در آینده ای نزدیک تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت شیعی الوفاق بحرین در سخنانی که در برخی از شبکه های نیز پخش شد، گفت: قلع و قمع شهروندان در گذشته نتیجه نداده و هم اکنون نیز به سرانجام نخواهد رسید و خواری و ذلت در انتظار عاملان این جنایت است.

شیخ علی سلمان بر سرنگونی دیکتاتوری بحرین تاکید کرد و افزود: ما در پی کرامت و اداره کشور توسط ملت هستیم و دیگر نمی خواهیم تا کشورمان بدست دیکتاتورها اداره شود و به امید خدا این خواسته حتی اگر زمان آن طول بکشد محقق خواهد شد ولی سرنگونی دیکتاتوری مطمئنا به زودی محقق می شود.

دبیرکل جمعیت الوفاق تصریح کرد: لحظات سهمگینی که ارتش و نیروهای نظامی بحرین به ملت تحمیل کرده اند نشان دهنده اوج کینه و عقب ماندگی نظام است و بر شکست نیروهای امنیتی دلالت می کند.

وی خواستار عدم مقابله مردم با نیروهای امنیتی شد و اظهار داشت: از مردم می خواهم تا به اعتراضات مسالمت آمیز خود ادامه دهند و از مقابله با نیروهای امنیتی خودداری کنند، زیرا هیچ دلیلی برای مقابله نیست و با پرهیز از خشونت می توان از خون ریزی و کشته شدن افراد بیشتر جلوگیری کنند.

حجت الاسلام علی السلمان بر لزوم حفاظت از اموال عمومی تاکید کرد و گفت: شهروندان باید از اموال عمومی محافظت کنند، این اخلاق، عامل اصلی قدرت ما به شمار می آید. گرچه دشمن ما سنگ دل است ولی ما به کسانی که قصد کشتن ما را دارند اعلام می کنیم که هدفمان از انقلاب، سرنگونی دیکتاتوری و ساختن آینده ای روشن برای فرزندانتان است.

دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی خاطر نشان ساخت: به نیروهای امنیتی می گویم که شما در حال کشتن امیدها و نابود ساختن آینده خود و فرزندانتان هستید و در آینده ای نزدیک به این ادعا خواهید رسید.

وی تاکید کرد: ما به مطالبه حقوق خود به صورت مسالمت آمیز ادامه می دهیم ولی جان خود و املاک عمومی کشور را در معرض خطر قرار نخواهیم داد و با این شیوه، نظام و استبداد را سرنگون می کنیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “دبیرکل جمعیت الوفاق اسلامی بحرین: مبارزه مسالمت آمیز را تا سرنگونی استبداد ادامه خواهیم داد”

 1. ناشناس گفت:

  امروز در بخش خبری ساعت 14 شبکه اول، گزارشی در خصوص سرکوب مردم بحرین پخش می شد. در اواسط گزارش، گفته شد،دولت تمام سران مخالفان حکومت بحرین را دستگیر کرده و سپس یکی از مخالفان دولت بحرین را نشان داد که گوینده ی صداوسیما داشت حرف هاش رو ترجمه می کرد، می گفت: حکومت بحرین، رهبران مخالف دولت را دستگیر کرده، ولی بازداشت هیچ اثری……

  در این لحظه گزارش قطع شد و حیاتی هم دستپاچه بود، خبر بعدی را خواند بدون اینکه توضیحی بدهد. البته در آخر بخش خبری گفت نقص فنی بوجود آمده.

  البته نه تنها این خبر، بلکه کلیه اخبار صداوسیما در تناقض هست. خود حکومت ایران یک کارهایی را می کند که اگر عربها این کار را بکنند، ایراد دارد، اما خودش نه!!!

  سران رهبران مخالف حکومت ایران را دستگیر کرده، ولی از دستگیری سران مخالف بحرین، ابراز نگرانی می کند. حتی امروزدر همان بخش خبری می گفت، نیروهای امنیتی، در یمن و بحرین به زن ها هم حمله کردند. مثل اینکه چیز عجیبی هست در ایران این همه تصویر منتشر شد از حمله نیروهای امنیتی به زنان.

 2. عاشق شیر حسین گفت:

  ما نیز مبارزه مسالمت آمیز را تا سرنگونی استبداد دینی ادامه خواهیم داد