سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مخالفت مقام های امنیتی با مرخصی مهدی محمودیان...

مخالفت مقام های امنیتی با مرخصی مهدی محمودیان

چکیده :علیرغم موافقت دادستان جهت اعزام مهدی محمودیان، روزنامه نگار زندانی در زندان رجایی شهر، به مرخصی نوروزی، مقام های امنیتی با درخواست مادر وی مخالفت...


پس از 18 ماه، و در آستانه ی عید نوروز، مقام های امنیتی باز هم با مرخصی مهدی محمودیان مخالفت کردند.

به گزارش کلمه، علیرغم موافقت دادستانی جهت اعزام مهدی محمودیان، روزنامه نگار زندانی در زندان رجایی شهر، به مرخصی نوروزی، مقام های امنیتی با درخواست مادر وی مخالفت کردند.

مادر محمودیان درباره ی وضعیت جسمی فرزندش اظهار داشته است که وی بتازگی دچارسردردهای شدید شده است که به گفته خود وی، علت آن اشعه های ایجاد شده از چند دستگاه موبایل یابی است که مسئولین زندان برای کشف تلفن های همراه در این بند قرار داده اند.

همچنین بر اساس اخبار و گزارش ها، مهدی محمودیان، فعال حقوق بشری و روزنامه نگار که از ۲۵ شهریور‌ماه سال گذشته بدون مرخصی در زندان به سر می برد، اوایل اسفند ماه، در برابر فشار دوباره ی بازجویانش برای کوتاه آمدن از مواضعش در ازای دریافت مرخصی مقاومت، و بر مواضع همیشگی خود تاکید کرده است.

بازجویان با خیال اینکه وی به خاطر ماه ها ملاقات نداشتن با دختر خردسالش و وعده مرخصی ممکن است از مواضع خود عدول کند، وی را تحت فشار قرار داده تا چند خط دست نوشته در نفی دیدگاه های اصلاح طلبانه همیشگی اش و جدایی از حزب متبوع خود بنویسد با این قول که هرگز منتشر نشده و در برابر آن به مرخصی خواهد رفت ولی وی پیشنهاد آنان را رد کرده است.

همچنین در گزارشی دیگر از وی خواسته اند از نویسندگان نامه ها و دلنوشته هایی را که برای وی نوشته شده است تبری جوید که وی به درخواست آنان توجهی نکرده است.

شایان ذکر است که مهدی محمودیان بارها در این مدت پیام های نشان از ایستادگی در مسیر انتخابیش را از داخل زندان برای سبز اندیشان ارسال کرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “مخالفت مقام های امنیتی با مرخصی مهدی محمودیان”

 1. خار گاه گفت:

  استقامت بر اندیشه نشان از مردانگی مثال زدنی مردمان پارس است

 2. ناشناس گفت:

  اندکی صبر سحر نزدیک است

 3. ناشناس گفت:

  مرگ بر دیکتارتورهای خاورمیانه ای که به نام اسلام ستم می کنند