سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » کمیسیون ماده 10 احزاب، پروانه فعاليت مجمع محققين و مدرسين را توقیف کرد!...

کمیسیون ماده 10 احزاب، پروانه فعاليت مجمع محققين و مدرسين را توقیف کرد!

چکیده :خبرگزاری فارس که گفته می‌شود به نهادهای امنیتی وابسته است، از توقیف پروانه مجمع محققين و مدرسين حوزه علمیه قم خبر داد و به منبع خبر خود اشاره نکرد. اعضای این تشکل روحانی اصلاح طلب هنوز به این خبر واکنش نشان...


خبرگزاری فارس از توقیف پروانه مجمع محققين و مدرسين حوزه علمیه قم خبر داد و نوشت: كميسيون ماده 10 احزاب ضمن بررسي پرونده فعاليت “مجمع محققين و مدرسين ” پروانه اين مجمع را توقيف و براي انحلال به دستگاه قضايي ارسال كرد.

این خبرگزاری که گفته می‌شود به نهادهای امنیتی وابسته است، بدون اینکه به منبع خبر خود اشاره کند، نوشت: كميسون ماده 10 احزاب در جلسه دوشنبه اين هفته خود، به بررسي پرونده مجمع محققين و مدرسين حوزه علميه قم پرداخت و از آنجايي كه اين تشكل سياسي از بدو تاسيس نسبت به برگزاري مجمع عمومي و انتخاب شوراي مركزي براي پذيرش مسئوليت اقدام نكرده، با استناد به بندهاي الف، ه، ز، ح ماده 16قانون احزاب تصميم به توقيف پروانه آن گرفت. كميسيون ماده 10 احزاب با توجه به روند درون گروهي غير دموكراتيك تشكل موسوم به مجمع محققين و مدرسين حوزه علميه قم، ضمن توقيف پروانه فعاليت گروه مذكور درخواست انحلال آن را تصويب و براي صدور راي نهايي به دستگاه قضايي ارسال كرد.

اعضای این تشکل روحانی اصلاح طلب هنوز به این خبر واکنش نشان نداده‌اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “کمیسیون ماده 10 احزاب، پروانه فعاليت مجمع محققين و مدرسين را توقیف کرد!”

 1. مراغه گفت:

  سلام. خواستم خدمتون بگم. که در مراسم چهارشنبه سوری در مراغه ساعت 8:45 دقیقه با ضرب وشتم مامورین و گارد ویژه و شروع شد و با بلند گوهای ماشین های نیروی انتظامی و ون های که پر از مامور بودن شروع به کوبیدن باتوم به سپر ها کردن و سعی بر متفرق کردن مردم کردن و ماشین های که پارک می کردن را شماره برداری می نومدن ولی لحظه به لحظه بر تجمع مردم در کمربندی بیشتر شد و تعداد حاضرین به بیش از هزاران نفر رسید و با حضور حداقل 40 موتور سواران و بوق ممتد ماشین های مامورین کلافه شدند و به دلیل ترافیک شدید ایجاد شده نتوانستن کاری کنن ولی موتور سوارن از بین ترافیک ویراژ می دادن و می رفتن، این مراسم با حمله مردم ناشناس با نارنجک دستی به ماشین های پلیس بنز و تویتا و ون ها و آتیش زدن لاستیک در وسط خیابان ادامه گرفت که علامت وی در سیاهی ایجاد شده می کشیدند و شیشه دو عدد ماشین پلیس به دلیل برخورد بمب دستی شکست و افراد داخل ماشین به صورت شدید زخمی شدند و با گذشت حدود 1 ساعات از آغاز مامورین گارد از صحنه خارج شدند و جای خود را به مامورین معمولی و راهنمایی رانددگی دادن که این مراسم تا ساعات حدود 1 بامداد ادامه یافت ولی خسارت شدیدی به نیروی انتظامی وارد شد. متاسفانه به دلیل بعضی مسائل نشد عکس یا فیلم بگیریم. شعاری بر علیه دولیت داده نشد.

 2. یک رزمنده سبز گفت:

  خدای را هزاران سپاس که باسوادترین آخوندهای ما از وابستگی به حکومت رها شدند و از تایید خلیفه بی نیاز. در هزار سال گذشته، همه ی افتخارِ صنف روحانی در ناوابستگی و ایستادگی برابر حکومتها بود. این افتخار فقط در این سی سال لکه دار شده بود و بادا از این دم تا هنگام برخاستنِ آن مُنجی که مژده داده شده است، دیگر لکه دار نشود.

 3. فریار گفت:

  مگه جمعه مدرسین یا جامعه روحانیت عضو گیزی میکنن که به اینا گیر دادن؟؟

 4. ناشناس گفت:

  معلوم شد که برحقند

 5. همدردمردم بحرین ولیبی! گفت:

  این دردام شیطان واجانب افتاده ها میخواهندصدای حق طلبی علماء شجاع دوران راخفه کنند!ای أبلهان چکمه پوش وبی هنر!اینهامجمع مدرسین ومحققین شجاعان وعالمان طرازاول ایران واسلامند!اگرامویان ومروانیان وعباسیان توانستندجلوی انوار هدایتگر اهلبیت نبی اکرم ع وآگاهی بخشی مختارها،کلینی ها ،طوسی وشیخ صدوقها را سد کنند شماهم خواهیدتو ا نست آگاهی بخشی اینها را مسدودبکنید.درودبرموسوی وکروبی وخاتمی.

 6. ناشناس گفت:

  آیا احزابی مثل جامعه روحانیت مبارز و جامعه مدرسین حوزه علمیه قم “ز بدو تاسیس نسبت به برگزاری مجمع عمومی و انتخاب شورای مرکزی برای پذیرش مسئولیت اقدام ” کرده اند؟