سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده مرند و جلفا: از محدودیت‌ها خیری نمی‌بینیم / آزادی بیان را بپذیرید تا به وح...

نماینده مرند و جلفا: از محدودیت‌ها خیری نمی‌بینیم / آزادی بیان را بپذیرید تا به وحدت برسیم

چکیده :اين نماينده مجلس، مطبوعات بهترين ناظر بر عملكرد مسئولين دانست و گفت: آزادي مطبوعات از تخلفات جلوگيري مي‌كند و مسئوليني كه پست مي‌گيرند بايد بيش از هر چيز داراي صفت انتقادپذيري...


نماينده مرند و جلفا محدوديت را عامل تفرقه دانست و گفت: در شرايط فعلي بيش از هر زمان ديگري به وحدت نياز داريم و همانطور كه شرايط بين‌المللي ثابت كرده است از محدوديت خيري نخواهيم ديد.

سازدار در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا، در ارتباط با ضرورت‌هاي سياسي جامعه براي سال آينده گفت: در سال آينده بايد به انسجام داخلي و وحدت توجه بيشتري شود و يكي از فاكتورهايي كه وحدت گروه‌هاي مختلف سياسي را به يكديگر پيوند مي‌دهند، آزادي بيان است.

وي با تاكيد بر لزوم تقويت آزادي مطبوعات در رسانه‌ها گفت: آزادي بيان تنها در چهارچوب قانون اساسي صورت مي‌گيرد و مسئولين بايد براي ارائه آزادي بيشتر به مطبوعات برنامه‌ريزي كنند تا وحدت به وجود بيايد.

اين عضو كميسيون انرژي مجلس محدوديت را قابل تفرقه دانست و گفت: در شرايط فعلي بيش از هر زمان ديگري به وحدت نياز داريم و همانطور كه شرايط بين‌المللي ثابت كرده است از محدوديت خيري نخواهيم ديد.

اين نماينده مجلس، مطبوعات بهترين ناظر بر عملكرد مسئولين دانست و گفت: آزادي مطبوعات از تخلفات جلوگيري مي‌كند و مسئوليني كه پست مي‌گيرند بايد بيش از هر چيز داراي صفت انتقادپذيري باشند.

سازدار با تاكيد بر اينكه بايد به جامعه آرامش تزريق شود، يادآور شد: آرامش زماني به وجود مي‌آيد كه محدوديت‌ها كمتر شود و مردم به مسئولين و دلسوختگان نظام اعتماد كنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “نماینده مرند و جلفا: از محدودیت‌ها خیری نمی‌بینیم / آزادی بیان را بپذیرید تا به وحدت برسیم”

 1. روشن گفت:

  جدیدا نماینده ها مجلس منتقد هم شدن. آره دیگه انتخاباتشون نزدیکه دیگه!!!

 2. ناشناس گفت:

  آفرین خیلی خوب میدونی ولی کیه گوش به حرف های تو بده

 3. majid گفت:

  آزادی مطبوعات ؟ جلوگیری از تخلفات؟ کار از محذودیت گذشته ، بفرمایید آدمکشی ، جنایت ……… ، کار از تخلف گذشته بفرمایید غارت ،چپاول ،…..

 4. عاشق میرحسین گفت:

  تحریم انتخابات
  والسلام

 5. ناشناس گفت:

  انتخابات نزدیک شده و شما ها هم شدین دلسوز مردم! تا حالا کجا بودید؟ خدایا شر تزویر و دروغ رو از سر ملت ما کم کن!

 6. بنده ناچیز خدا گفت:

  میفرمایید وحدت داشته باشیم.ماوحدت داریم .وحدت ما با محور عدالت خواهی است که جنبش سبز به دنبال ان است.وحدت شما بر محور چیست؟برمحوراینکه رای بدهیم شما به مجلس بروید ورای به سرکوب وکشتن مردم بدهید؟تمام حقوقی که در این مدت به عنوان نماینده دریافت کرده اید حرام است.سر پل صراط را فراموش نکنید.

 7. دختر بي طرف گفت:

  چيزي نمي شود گفت

 8. ناشناس گفت:

  واقعا اينها انگار توي خواب هستند

 9. داریوش گفت:

  تحریم انتخابات باید با نظر رهبران سبز باشد.