سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » قانون جدید / ممنوعیت تردد موتورسیکلت در تهران از ساعت 4 عصر امروز!...

قانون جدید / ممنوعیت تردد موتورسیکلت در تهران از ساعت 4 عصر امروز!

چکیده :رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت تردد موتورسیکلت ها از ساعت 16 امروز در تهران خبر...


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ممنوعیت تردد موتورسیکلت ها از ساعت 16 امروز در تهران خبر داد.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، سردار سرتیپ حسین رحیمی همچنین از برخورد قاطع و بدون اغماض با رانندگان هنجارشکن خبر داد و گفت:مأموران راهنمایی و رانندگی، از ساعت 16 امروز برای تسهیل در عبور و مرور شهروندان آماده باش هستند و با خودروهایی که مسیر تردد مردم را مسدود می کنند، به طور جدی برخورد می کنند.

مشخص نیست ممنوعیت مطلق تردد موتورسیکلت بر اساس چه قانونی اعلام شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

10 پاسخ به “قانون جدید / ممنوعیت تردد موتورسیکلت در تهران از ساعت 4 عصر امروز!”

 1. ناشناس گفت:

  همه این کارها از ترس وفرسایشی هست که جنبش بر انها وارد کرده امشب تهران را بر سرشان خراب میکنیم

 2. سرو شیراز گفت:

  در شیراز مدارس شیفت بعدازظهر را تعطیل کرده اند و به مغازه داران حوالی خیابانهای موعود جنبش سبز ( پارامونت – مشیرفاطمی و ملاصدرا ) از طرف نیروی انتظامی دستور داده شده بعد از ظهر تعطیل کنند . ضمنا”در مدارس بزرگ ( توحید-تفضلی و ..) نیروها را بحالت آماده باش مستقر کرده اند تا برای مقابله با مردمی که به بلوار چمران میآیند فاصله زمانی به حداقل برسد.

 3. مرتضی گفت:

  سال قبل تو خیابان مطهری رشت که راهپیماییهای اعتراضی سه شنبه اونجا برگزار میشه وقتیکه تو خیابان قدم میزدیم تو بیشتر قسمتهاش ماشینهایی وجود داشت که توش ماموران امنیتی بصورت 4 نفره با بیسیم بودند و مردم رشت تو همونحال مراسم چهارشنبه سوری رو برگزار کردنند امروز هم به تمام مغازه های اون خیابون که پر مغازه لباس و لوازم خانگی و … هست دستور دادند که باید بعد از ساعت 18 یا 6 غروب بسته باشند در صورتیکه درشوی خنده دار تلویزیونی رییس نیروهای امنیتی دولت کودتا و دیکتاتوری ایران گفته بود که مردم بخاطر خرید عید به خیابان میایند معلوم نیست چرا ترسیدند و دستور دادند که مغازه ها بسته باشند شما چه بخواید و چه نخواید مردم بخاطر خرید میان اونجا هم نشه یا شهرداری رشت یا گلسار رشت میان خلاصه و هرطوری هست اعتراض خودشون رو به حکومت دیکتاتور نشان خواهند داد. به امید پیروزی مردم ایران و آزادی تمام عزیزان در بند حکومتهای مستبد و دیکتاتوری

 4. میکروب ضد کودتاگران گفت:

  قانون جنگل

 5. ناشناس گفت:

  بر اساس بی قانونی و دلبخواهی بودن و زور برسی بودن قانونگذار…

 6. مهران گفت:

  روشون نمی شه حکومت نظامی اعلام کنن، تا کی آخه، بالاخره باید تن بدن به خواست مردم.

 7. ناشناس گفت:

  چرا سایت کلمه توجه زیادی به روز چهارشنبه سوری ندارد.

 8. farzande mir hossein گفت:

  kash bachehaye kalame ba deghate bishtari maghale benevisan ke be etebare website sadame nazane alan chand sale ke roooze charshanbe sooori mamnooiiite taradode motor cycle elaam mishe va in ghanooon jadid nist.
  andaki sabr sahar nazdik ast
  sabz bashid

 9. سپهر سبز گفت:

  چهار شنبه سوری

 10. ناشناس گفت:

  پس اين همه بسيجي با شتر تو خيابونن به نظر ما موتور مياد( همون موتورهايي كه ميگن شخصيه ولي به خاطر رضاي خدا ميارن تا مردم بزنن)