سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آخرین پنجشنبه سال را در کنار مزار شهدای راه جنبش گرد هم آئیم...

آخرین پنجشنبه سال را در کنار مزار شهدای راه جنبش گرد هم آئیم

چکیده :هموطنان همراه ؛ آخرین روزهای سال صبر و استقامت در حالی به پایان می رسد که خانواده های بسیاری داغدار جوانه هایشان و گروه پرشماری دیگر نیز چشم انتظار عزیزان دربندشان هستند. به غریبی شهید محمد مختاری و خانواده این همراه راهمان نگاه کنید. آن سو تر به بیشمار زندانیان استوار نگاهی بیاندازید. به عبدالله مومنی که چندین ماه است خانواده خود را ندیده تا زندانیان گمنامی که تنها خدا می داند چه بر سر آنها می گذرد. همچنان یادمان نرود که این دو نام تنها دو برگ سبز از میان باغ محصور شده امروز...


در آستانه فرا رسیدن نوروز و سال نو، «هسته مرکزی ائتلاف ٢۵ بهمن» از مردم و حامیان جنبش سبز دعوت بعمل آورده اند تا بعد از ظهر ٢۶ اسفند ماه و آخرین پنجشنبه سال را “روز ایستادگی” نامیده و بر سر مزار شهیدان راه آزادی گردهم آیند.

به گزارش جرس، «هسته مرکزی ائتلاف ٢۵ بهمن» در بیانیه ای به همین منظور آورده است:

پایان یک سال دشوار ، آغازی دیگر در راه است…

هموطنان همراه ؛ آخرین روزهای سال صبر و استقامت در حالی به پایان می رسد که خانواده های بسیاری داغدار جوانه هایشان و گروه پرشماری دیگر نیز چشم انتظار عزیزان دربندشان هستند. به غریبی شهید محمد مختاری و خانواده این همراه راهمان نگاه کنید. آن سو تر به بیشمار زندانیان استوار نگاهی بیاندازید. به عبدالله مومنی که چندین ماه است خانواده خود را ندیده تا زندانیان گمنامی که تنها خدا می داند چه بر سر آنها می گذرد. همچنان یادمان نرود که این دو نام تنها دو برگ سبز از میان باغ محصور شده امروز ماست.

ما این چنین به بهاری دیگر از طبیعت نزدیک می شویم . بهاری که شاید برای بسیاری از هموطنانمان معنایی نداشته باشد.اما چه می شود کرد جز اینکه راه سبز را زندگی کرد . ما تصمیم گرفته ایم ٢۶ اسفندماه آخرین پنجشنبه سال را روز ایستادگی بنامیم و قصد داریم در این روز همراه خانواده های شهیدان راه سبز ایران بر سر مزار این عزیزان گردهم آییم.

همچنین می خواهیم از ساعت شش و نیم تا هفت و نیم بر سر هر کوچه و خیابان و محلی شمعی روشن کنیم. و سرانجام نیز راس ساعت ٢٢ درد مشترک را فریاد کنیم. این قدم را به امید همراهی با خانواده های گرفتار ایرانمان بر می داریم و همچنین معنا کردن بهار در راه و استقبال از سال ٩٠ – سال استقامت تا پیروزی- با هدف تحقق حاکمیت ملی. در این میان دست یاری خود را به سوی تمامی رسانه های سبز دراز می کنیم و تمنای همراهی یکایک شان را داریم تا با همراهی یکدیگر یادمانی ماندگار برجا گذاریم.

هموطنان استوار؛

در میانه راه یکدیگر را تنها نگذاریم. که موفقیت هر گامی ، در گرو خواست و برخاست تک تک ماست.این مهم نیز تنها با قدم های مشترکمان جلوه می یابد.

همراه شو عزیز

اینک بهار دیگری، شاید خبر نداری

هسته مرکزی ائتلاف ٢۵ بهمن

*دانشجویان سبز دانشگاه اشرفی اصفهانی

* انجمن اسلامی سبز دانشگاه تهران شرق

*جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران مرکز

* جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران جنوب

*جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات

* گروه رسا- راه سبز امید

*جمعی از دانشجویان دانشگاه شیخ بهایی اصفهانDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “آخرین پنجشنبه سال را در کنار مزار شهدای راه جنبش گرد هم آئیم”

 1. MOHSEN گفت:

  حتما دوست عزیز
  ممنون از شما

 2. یک رزمنده سبز گفت:

  پیشنهاد سبزی به جای چهارشنبه سوری سرخ است.

 3. ایران سبز گفت:

  درود بر آزادی
  لطفا سبزهای مشهد محل دفن شهیدان سبز از جمله شهید مصطفی غنیان را اطلاع دهند.
  پدر ایشان در یکی از صحبت هایشان از جمله معلم شهید چه بجا استفاده کرده بود:
  ” آنها که رفتند کار حسینی کردند. آنها که مانده اند باید کار زینبی کنند وگرنه یزیدیند.”
  ایرانیان بپا خیزید.

 4. سلام گفت:

  چه مهمانان غریبی هستند رفتگان….نه به دستی ظرفی را الوده میکنند و نه به حرفی دلی را ازرده….تنها به فاتحه ای قانع اند و لحظه ای سکوت….5 شنبه آخر سال شهدا و گذشتگان خود را یاد کنیم…

 5. جانبازجنگ گفت:

  به ياد اين عزيزان همه مي آييم

 6. akbar گفت:

  شوراي راه سبز اميد بجاي طرح سه شنبه ها ميبايست روي پنج شنبه آخر سال و 13 فروردين که انبوه جمعيت بيرون خيابان مي آيند تمرکز ميکرد.

 7. ناشناس گفت:

  inshalah mesle hamishe roze 26 esfand ba hozore sabz khod az shahidaneman va khaharan va baradarani ke dar bande zolm hastand hemayat mikonim

 8. یاور انسانهای خدایی گفت:

  خجالت تو زندگی بعضی موقع ها خوبه واقع بینی هم خوبه انسانها سزای کارشون میبینن هنوز هم میتونید خوب بشید توبه کنید

 9. فاطمه گفت:

  حتماااااااااااااااااااااااااااا میایم