سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مجمع روحانیون مبارز خواستار پایان هرچه سریعتر حصر موسوی و کروبی شد...
» مراکز هدایت و سازماندهی این جریانات فاسد را شناسایی کنید

مجمع روحانیون مبارز خواستار پایان هرچه سریعتر حصر موسوی و کروبی شد

چکیده :مجمع روحانیون مبارز در آخرین جلسه‌ی خود، خواستار پایان هرچه سریع‌تر حصر مهدی کروبی و میرحسین موسوی، و "شناسایی مراکز هدایت و سازماندهی این جریانات فاسد" شد. این تشکل روحانی اصلاح طلب همچنین از رواج "بداخلاقی‌ها، اهانت‌ها، فحاشی‌ها و رفتارهای خلاف شرع و قانون و انصاف" به شدت انتقاد کرد و هشدار داد این رفتارهای بیش از هر توطئه و فتنه‌ای به باورهای دینی مردم و اصل نظام آسیب...


مجمع روحانیون مبارز در آخرین جلسه‌ی خود، خواستار پایان هرچه سریع‌تر حصر مهدی کروبی و میرحسین موسوی، و “شناسایی مراکز هدایت و سازماندهی این جریانات فاسد” شد. این تشکل روحانی اصلاح طلب همچنین از رواج “بداخلاقی‌ها، اهانت‌ها، فحاشی‌ها و رفتارهای خلاف شرع و قانون و انصاف” به شدت انتقاد کرد و هشدار داد این رفتارهای بیش از هر توطئه و فتنه‌ای به باورهای دینی مردم و اصل نظام آسیب می‌رساند.

بر اساس گزارش وب‌سایت مجمع روحانیون مبارز، جلسه شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز یکشنبه شب مورخ 1389/12/8 با حضور اکثریت اعضاء و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین سید محمد خاتمی تشکیل گردید. در این جلسه ابتدا در مورد اخبار و اوضاع منطقه و فراگیری امواج آزادی خواهی و عدالت طلبی مردم مسلمان منطقه و حرکت امید بخش ضد استبدادی و ضد استعماری آنان بحث و گفتگو شد و بخصوص جنایات وحشتناکی که توسط دیکتاتوری لیبی علیه مردم آن کشور در جریان است به شدت محکوم و برای مردم شجاع و فداکار لیبی و سایر مبارزان راه عزت و آزادی و استقلال آزروی موفقیت گردید.

همچنین در رابطه با مسایل داخلی کشور بحث و گفتگو بعمل آمد و از ایجاد محدودیت شدید و حصر برای برادران بزرگوار حجت الاسلام و المسلمین آقای کروبی و جناب آقای مهندس موسوی که منشأ خدمات فراوان به انقلاب و ایران و مورد تأیید امام و مردم بوده اند و همواره وفاداری خود را به اصل نظام و منافع کشورشان نشان داده اند و اعمال انواع تضییقات علیه بستگان به ویژه همسران فداکار و بزرگوارشان اظهار تأسف گردید و نیز بر این نکته تأکید گردید که فشارها و محدودیت های فزاینده علیه نیروهای دلبسته به امام و انقلاب بدون تردید قبل از هر چیز به زیان نظام و کشور و به نفع قدرتها و نیروهای فاسدی است که جز به نابودی اصل انقلاب و نظام و اسلام به چیز دیگری نمی اندیشند.

امروز که جهان اسلام و منطقه حساس خاورمیانه در شرایط بسیار حساسی قرار گرفته و ایران بیش از پیش در کانون توطئه و تهدیدات روز افزون دشمنان است و حفظ انسجام و وحدت ملی و حضور همه نیروها و سرمایه ها در صحنه ضرورتی صد چندان یافته است، این گونه برخوردها می تواند زمینه را برای غوغا سالاران و جریانات فاسدی فراهم آورد که نه تنها به نظام و انقلاب و مردم اعتقادی ندارند بلکه در صدد تضعیف آنها هستند و در غیاب یاران راستین امام و انقلاب می کوشند تا با تشویق به ساختار شکنی و طرح شعارهای انحرافی و غیر قابل پذیرش در واقع مردم و جوانان را که عموماً دلبسته به نظام و انقلابند را در برابر نظام نشان دهند.

کدامین عقل سلیم می تواند رواج بد اخلاقی ها، اهانت ها، فحاشی ها و رفتارهای خلاف شرع و قانون و انصاف علیه شخصیت های ممتاز و سرمایه های انقلاب و بستگان آنان، آن هم به نام اسلام و از سوی نیروهای مشخص که مع الاسف موج آن به پاره ای از نهاد ها رسمی نیز می رسد را به نفع انقلاب و منافع ملی و مردم ارزیابی کند؟

مجمع روحانیون مبارز ضمن تأکید بر این نکته که این رفتار ها بیش از هر توطئه و فتنه ای به باورهای دینی مردم و اصل نظام و جایگاه امام و مقام رهبری آسیب می رساند، مخلصانه و مصرانه از دستگاه ها و مسؤولان امنیت و عدالت انتظار دارد با شناسایی مراکز هدایت و سازماندهی این جریانات فاسد و نیز با پایان دادن هر چه سریعتر به حصر این عزیزان مسؤولیت خود را در برابر خدا و اسلام و انقلاب و مردم اداء نموده و زمینه آرامش و تفاهم عمومی را فراهم نماند.

مجمع روحانیون مبارز
1389/12/8Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “مجمع روحانیون مبارز خواستار پایان هرچه سریعتر حصر موسوی و کروبی شد”

 1. Rezvan گفت:

  ساعت خواب آقايان! آنقدر دير بيدار شديد که آنچه نبايد مي شد شد دستگيري عزيزانمان و نه حصر! شما هم گول نمايش جلادان را خوريد.

 2. آزاده سبز گفت:

  آقایان وبانوان محترم!امواج فتنه هاالان 21سال است این ملت رااحاطه کرده اند! فتنه ایجادبحران هویت برای ملت بابه خدمت گیری افرادی مثل سعیدامامی معدوم توسط حاکمیت،فراگیری استعمال مواد نابودگرمخدر وبه تبع آن طلاق ،فحشاء ونابودی بنیان خانواده ها،ایجاد رقابت علمی کاذب برای جوانان باایجادو بسط مراکز علمی کم محتوای غیرانتفاعی(مدرکسازی ومدر ک سالاری)، ایجادچشم وهم چشم بازی،ترساندن جوانان ازانجام خدمت سربازی (توسط افراد مشکوک) ،شرکتهای هرمی ، ووو…هزاران فتنه های ساخته دیگروتازه حالا دونفرکه پیداشده اندتامردم رابه شأن انسانیشان راهبری کنندبه آنها فتنه گرمیگویند!؟آقاماکه فکر میکنیم جمع زیادی ازمردم أصولاخودشان رابه خواب زده اند بله آقارا حتترین راه برای این جمع فتنه زده که حتی حق اولیه خودش ازحاکمیت راطلب نمیکنداینست که خودشان رابخواب بزنند!ننگ برفتنه آفرینان متحجر ابلیسیون.درودبرموسوی وکروبی عزیزان قلوب آزادگان.الله اکبر.

 3. salar گفت:

  متاسفا نه اکثر مراجع رسالت اصلی خودشان را بر اثز مصلحت وظیفه امر به معروف و نهی از منکر خودرا فراموش کرده اند.اقایان اسلام را زیر سوال نبرید.ترس تا کی؟

 4. بسیجی گفت:

  ما عالم زیاد داریم اما متاسفانه عالم شجاع خیلی کم داریم خیلی کم خیلی کم