سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سازمان مناطق آزاد: خبرنگار روزنامه کیهان به قصد اخاذی، دروغ‌پردازی می‌کند...

سازمان مناطق آزاد: خبرنگار روزنامه کیهان به قصد اخاذی، دروغ‌پردازی می‌کند

چکیده :انتشار چنین اخباری از رسانه ای كه ادعای واهی ارتباط با امام زمان(عج) را دارد و شایعه پراكنی و دروغ در اخبار آن ساری و جاری است، دور از ذهن نیست و نخواهد بود ... در ادامه خبرنگار روزنامه كیهان به طرح تقاضای شخصی خود می پردازد كه در پاسخ به این موضوع نیز به نامبرده اعلام می شود كه جنابعالی مستخدم روزنامه كیهان بوده و می بایست حقوق، مزایا و امكانات مورد نیاز خود را از موسسه كیهان دریافت...


سایت آینده، اطلاعیه ی روابط عمومی مركز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی را منتشر کرده که روزنامه كیهان را به دروغ پردازی و خبرنگار آن را به اخاذی متهم کرده و با وجود جانبداری طبیعی آن از مسئولان دولتی، مضامین مندرج در آن نشانه‌ای از انحطاط مفرط اخلاقی در این روزنامه مدعی اصول است. این جوابیه بدین شرح است:

بسمه تعالی
تنها كسانى دروغ پردازى مى كنند كه به آیات خدا ایمان ندارند و آنان خود دروغگویانند. (سوره نحل / آیه 105 )

نشر اكاذیب و افترا به دست اندركاران و خادمان نظام از جانب كسانی كه ادعای حمایت از نظام مقدس جمهوری اسلامی را دارند جای بسی تعجب است!

در زمانه‏ای كه دستیابی ایران به موقعیت‏های رفیع علمی، فرهنگی و هنری در عرصه‏ های بین المللی، حسادت بیگانگان را منجر شده و پیكان نقادانه آنان به سوی كشور نشانه رفته است؛ تلاش برای تثبیت این مواهب الهی تكلیف است و سوء استفاده از تریبون مقدس رسانه برای شایعه و دروغ پراكنی، تضعیف دولت و بدنه خدمتگزار آن و در نهایت ایجاد تشویش افكار و اذهان عمومی و تلاش برای بر هم زدن امنیت ملی و مردم گناهی است نابخشودنی.

انتظار ملی از مدعیان پایبندی به نظام و اسلام و كسانی كه خود را در زمره خادمین به ملت قرار داده و رسالت شان را حمایت از بسط این نظام مقدس عنوان می كنند تلاش و جهاد برای توسعه امنیت فكری در اجتماع است تا فرصت بهره برداری از این شرایط مطلوب كه ماحصل برقراری حكومت دینی و مذهبی در كشور است بیش از پیش فراهم شود.

البته انتشار چنین اخباری از رسانه ای كه ادعای واهی ارتباط با امام زمان(عج) را دارد و شایعه پراكنی و دروغ در اخبار آن ساری و جاری است، دور از ذهن نیست و نخواهد بود.

از این رو نكاتی خطاب به گردانندگان این روزنامه ضروری است:

1. خبرنگار روزنامه كیهان در حاشیه سازی های خود مدعی گله و شكایت تعدادی از مردم و كاركنان جزیره كیش شد. حال آن كه اصل ماجرا از این قرار است كه در حاشیه مراسم مذكور، خبرنگار روزنامه كیهان كه در جزیره كیش ساكن است، به سمت دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد آمده و به سبك “بترسان و امتیاز بگیر” مدعی وجود مشكلات زیاد در جزیره كیش می شود كه در پاسخ به كلی گویی وی با تكذیب دبیر شورا مواجه می شود. در ادامه خبرنگار روزنامه كیهان به طرح تقاضای شخصی خود می پردازد كه در پاسخ به این موضوع نیز به نامبرده اعلام می شود كه جنابعالی مستخدم روزنامه كیهان بوده و می بایست حقوق، مزایا و امكانات مورد نیاز خود را از موسسه كیهان دریافت كنید.

در نتیجه این پاسخ ها كه به هیچ وجه به مذاق خبرنگار روزنامه كیهان خوش نیامده بود، گفت و شنود اختصاصی خبرنگار كیهان با دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد، به نام مشكلات مردم كیش در این روزنامه منعكس شد! اگرچه ناشی گری خبرنگار روزنامه كیهان در سطر بعد مشخص می شود كه دبیر شورا خطاب به وی اعلام می كند “اگر سئوال دیگری دارید، همراه من بیایید! ” كه علی القاعده نمی توان چنین ادبیاتی را خطاب به عده ای از مردم شریف كیش به كار برد.

2. در رد دروغ خبرنگار روزنامه كیهان مستقر در كیش، ذكر این نكته نیز خالی از لطف نیست كه اگر ادعای وی صحت داشت مدیران مناطق آزاد نیز به سبك مدیران آن روزنامه می بایست از درهای پشتی و خروجی هایی كه مردم حضور ندارند، از محل مراسم خارج می شدند تا به این ترتیب از مواجهه با مردم معترض آن هم در حضور اصحاب رسانه امتناع می شد.

نكته دیگر آن كه بر خلاف مدیر مسوول روزنامه كیهان كه در انظار عمومی و در میان مردم دیده نمی شود؛ مدیران مناطق آزاد آمادگی خود را برای قدم زدن آزادانه در كنار مدیر مسوول روزنامه كیهان و در بین مردم اعلام می دارد تا مشخص شود چه كسی از حضور میان مردم گریزان است.

3. در پایان به روزنامه مدعی شرافت قلم و اصولگرایی توصیه می شود، فی الواقع و در عمل به مدعای خود پایبند باشند كه صداقت با شعار محقق نمی شود. فلذا مستدعی است مشكلات و تهدید منافع شخصی خود را به پای مردم عزیز ایران ننویسید.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “سازمان مناطق آزاد: خبرنگار روزنامه کیهان به قصد اخاذی، دروغ‌پردازی می‌کند”

  1. ناشناس گفت:

    از که، چه می‏طلبی؟ ندارد.

  2. ناشناس گفت:

    شرافت و روزنامه کیهان بالاخص حسین شریعت مداری مانند دوقطب مخالف آهن ربا هستند و حتی نمی توانند نزدیک هم شوند