سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دفتر تحکیم وحدت: اجازه مصادره خون پاک شهدای راه آزادی را به قاتلانشان نمی‌دهیم...
» تقدیر از حضور مردم در 25 بهمن؛ دعوت برای حضور در تشییع شهید صانع ژاله

دفتر تحکیم وحدت: اجازه مصادره خون پاک شهدای راه آزادی را به قاتلانشان نمی‌دهیم

چکیده :بیشرمی سرکوبگران را چون توحش ایشان نهایتی نیست و هدف بعدی شان مصادره خون پاک شهدا و تقدیم دوباره آن ها به قاتلانشان است. تا بر سرش اشک تمساح بریزند و نمایشی کریه بر پا کنند. دانشجویان بیدار و مردم شریف ایران اجازه نخواهند داد تا کشته های جان بر کف راه آزادی، در صف سرکوبگران و قاتلان مردم معرفی گردند و وجود پاکشان ابزار دست مشتی چکمه پوش کج اندیش قرار گیرد...


شورای تهران دفتر تحکیم وحدت با صدور بیانیه ای اعلام کرد “دانشجویان بیدار و مردم شریف ایران اجازه نخواهند داد تا کشته های جان بر کف راه آزادی، در صف سرکوبگران و قاتلان مردم معرفی گردند و وجود پاکشان ابزار دست مشتی چکمه پوش کج اندیش قرار گیرد”.

به گزارش دانشجونیوز، شورای تهران دفتر تحکیم وحدت در بیانیه خود همچنین ضمن حمایت قاطع از آقایان مهدی کروبی و میرحسین موسوی خواستار آزادی هرچه سریعتر دانشجویان بازداشت شده طی ٢ روز اخیر شد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

با آن همه سرکوب و اختناق، بعد از تمام تلاش هواخواهان اعدام و شکنجه، هیبت ساختگی و اقتدار پوشالی کسانی که می کوشیدند وحشت و رعب را بر جامعه ایران حاکم کنند، با حضور شکوهمند مردم آزاداندیش ایران در ٢۵ بهمن ماه در هم شکست و فریاد بلند آرزومندان آزادی، پایه های لرزان دیکتاتوری اقتدارگرایان حاکم را تکانی جانانه داد. حضور گسترده مردم و دانشجویان در کنار یکدیگر، بار دیگر نشان داد که در بند کشیدن و شکنجه فعالان سیاسی و دانشجویی منتقد، علاج مشکلات ناشی از استبداد و ناکارآمدی حاکمان نیست و مردم ایران را از پیگیری مطالبات خود منصرف نخواهد کرد.

تمامیت خواهان مزور که پیشتاز ادعاهای بی اساس هستند، دیگر بار اوج دروغ پردازی خود را به نمایش گذاشتند. بر همگان آشکار شد که حمایت ظاهری از مردم مصر و تونس، تنها حربه ای برای ایجاد جنجال سازی بین المللی و وسیله ای برای انحراف افکار عمومی از استبدادی است که در سرزمین ایران به نام دین جریان دارد. آن چه برای ملت های دیگر مجاز خوانده شده بود، بر مردمان ما حرام گشت و نظامیان بی عنان و پیاده نظامان بدمنظر سرکوب، تجمع آرام مردم ایران را به خشونت کشیدند. صدای گوش خراش موتورها و رقص زشت باتوم، کفاف عقده گشایی حاکمان از مردم بی دفاع را نداد و بار دیگر تظاهرات آرام سبزاندیشان صلح طلب رنگ خون گرفت و جوانان سرافراز دیگری شهید راه آزادی شدند و به خون خود غلتیدند.

درد آورتر این که بیشرمی سرکوبگران را چون توحش ایشان نهایتی نیست و هدف بعدی شان مصادره خون پاک شهدا و تقدیم دوباره آن ها به قاتلانشان است. تا بر سرش اشک تمساح بریزند و نمایشی کریه بر پا کنند. غافل از این که این اقدامات رذیلانه جز بر خشم مردم داغدار نمی افزاید و تنها آتش کینه شان از حاکمان جائر و مفسد را شعله ورتر خواهد کرد. دانشجویان بیدار و مردم شریف ایران اجازه نخواهند داد تا کشته های جان بر کف راه آزادی، در صف سرکوبگران و قاتلان مردم معرفی گردند و وجود پاکشان ابزار دست مشتی چکمه پوش کج اندیش قرار گیرد.

شورای تهران دفتر تحکیم وحدت ضمن حمایت قاطع از آقایان مهدی کروبی و میرحسین موسوی که شجاعانه تا به امروز بر مطالبات راستین مردم ایران پای فشردند، قدردان تک تک افرادی است که با ادامه حضور اجتماعی خود از حیات نیرومند جنبش حقوق مدنی مردم ایران خبر دادند. همچنین ضمن محکومیت ضرب و شتم عموم مردم حاضر در کوچه و خیابان در روز ٢۵ بهمن ماه و بازداشت گسترده هفته اخیر، خواستار آزادی هر چه سریعتر بازداشت شدگان، خصوصا دانشجویان بازداشت شده از جمله آقایان محسن برزگر، علی مرادی و حسين ضامن ضرابی و سایر زندانیان سیاسی است.

شورای تهران دفتر تحکیم وحدت همچنین شهادت جوان برومند این سرزمین، شهید زنده یاد صانع ژاله، عضو شورای عمومی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه هنر تهران، را به خانواده این جاودان عزیز و مردم غیور ایران تسلیت می گوید و از عموم دانشجویان دعوت می کند تا با حضور خود در تشییع پیکر پاکش، راه بر هذیان گویی دروغگویان بسته و یاد سبز او را گرامی بدارند.

شورای تهران
دفتر تحکیم وحدت
٢۶ بهمن ماه ١٣۸٩Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “دفتر تحکیم وحدت: اجازه مصادره خون پاک شهدای راه آزادی را به قاتلانشان نمی‌دهیم”

 1. ناشناس گفت:

  کاش می شد همه چیز سبز شود
  کاش می شد
  کاش می شد در کنارم باشی
  کاش می شد یار و غمخوارم باشی
  کاش می شد از پس پرده برون آیی و من را بنگری
  کاش می شد این غروب غم زده آدینه ای دیگر بود
  کاش می شد که دگر زلزله ای یا که بلایی ز سماوات نیاید
  کاش می شد که بهار باشد و باشد
  کاش می شد همه چیز سبز شود، زنده شود، غنچه کند، گل بدهد
  کاش می شد که غروب هیچ نبود، مرگ نبود
  کاش می شد که ببینم همه جا صلح و صفاست
  کاش می شد شیشه را در بغل سنگ ببینم
  کاش می شد که دگر باره کنارم باشی

  تقدیم به شهدای راه آزادی
  http://mpourkayvan.blogspot.com/

 2. بسیجی سبز خط امام گفت:

  به نام خدای آزادی

  ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله اموات بل احیاءُ عند ربهم یرزق

  خود می کشی و تعزیه خود میداری ، نمردیم و مصداق این کلام شاعر را هم به عینه دیدیم

  الهم العن الی آل ابو سفیان

  من از الآن اعلام می کنم که بسیجیم اما بسیجی سبز ، جانبازم اما جانباز سبز ، رزمنده ام اما رزمنده ی سبز ، هرگاه در راهپیمایی کشته شدم

  قاتلم همین حکومت سفاک خونریز است نه فرقه ی رجویه چون اینها ثابت کرده اند که از فرقه رجویه هم منافق ترند.می گویند که شهید ژاله

  مذهبی بود و از یک خانواده ی مذهبی است . مگر کدامیک از فعالان جنبش سبز غیر مذهبی هستند . تا آنجایی که من می شناسم اکثر بچه های جنبش سبز انسانهای متدینی هستند در ثانی مگر بچه های غیر مذهبی خونشان مباح است.؟مگر خداوند حق کشتن آنها را که برای حق خدادادی آزادی خویش در کنار مذهبی ها به خیابان می آیند را به این مزوران خون آشام داده است.؟

  خدایا با شهدای کبلا محشورش بدار و به خانواده اش صبر و اجر عطا فرما . شهادت این عزیزان را به جنبش سبز ملت ایران تسلیت می گویم.

  یا حسین میر حسین

 3. علی گفت:

  همه چیز دیده بودیم بجز شهید دزدی. اینها هوش و زکاوت بچه های سبز را خیلی دست کم گرفتند تمام سایتها سبز اینها رو رسوا کردند با مدارک

 4. سلیمانی- سبز گفت:

  چه چه کسی باور میکرد در قرن 21 نسخه به روز شده حکومت معاویه در مملکت تشیع ظهوروبروز نماید. یاللعجب مصادره شهدای جنبش سبر!

 5. ناشناس گفت:

  آقایان سیاسیون آزاده و با بصیرت آیا هنوز نیاز به اصلاح قانون اساسی را قبول ندارید ؟

 6. آزادی گفت:

  بسیار مهم.
  حتمآ اینو بخونید و به آقایان موسوی و کروبی اطلاع بدین
  از اونجایی که احتمال دستگیری آقایان موسوی و کروبی بسیار زیاد هست ازشون میخوام همین الان (حتی یک ساعت دیگه هم دیره) همینو الان اقدام به تهیه یک فیلم ویدئویی کنن و توی اون فیلم تمام حرف هاشون رو بزنن و *****تاکید کنن که اگر بعد از دستگیری در زیر شکنجه های شدید مجبور به اعتراف دروغین شدن ***** مردم بدونن که اعترافات واقعی و نظر های واقعی این دو شخص چیزی هست که در این ویدئو اومده و آنچه در دادگاه گفتن به خاطر شکمجه های احتمالیه رژیم هست…….
  حتمآ این فیلم رو آماده کنید. به سرعت
  سعی کنید فیلم حاویه اطلاعاتی از موضع گیری اصلی و تعیین چارچوب عمل و خواسته های موسوی و کروبی باشه ( حاوی اطلاعاتی راج به نظر این افراد راجع به اسلام , و جهت گیری در برابر آمریکا و کشور های خارجی باشه تا همه چی واضح باشه) و هر چیز دیگری در دادگاه های رژیم دروغ محض هستن.
  خواهش میکنم بهشون اطلاع بدین و سریعآ این کارو انجام بدید تا دستگیر نشدن.
  لطفآ ویدئو هارو در یک مجموئه بسیار با کیفیت برای قابلیت استناد و یک کپی هم با کیفیت پخش موبایل برای پخش راحت و سریع این مجموعه باشه.

  با سپاس