سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دروغ‌پردازان! به خیزش‌های مردمی در منطقه نگاه کنید و عبرت بگیرید...

دروغ‌پردازان! به خیزش‌های مردمی در منطقه نگاه کنید و عبرت بگیرید

چکیده :وبسایتهای مدعی اصولگرایی در چند روز اخیر دست به شایعات بی اساس و گاه خنده داری علیه مهدی کروبی دست زده اند، که بیش از هرچیز بیانگر معنا و مفهوم اصولگرایی از سوی این گروه است. / وبسایتهای دروغ بهتر است به جای افزایش فاصله روز افزون خود با مردم، پی به اشتباهات سهمگین و ویرانگر خود برده و با نگاهی به خیزش های عدالت طلبانه مردمی در منطقه اندکی به عاقبت این گونه اعمال خود فکر...


سحام نیوز در یادداشتی، از دروغ پراکنی های سایتهای مدعی اصول علیه کروبی انتقاد کرد و نوشت:

وبسایتهای مدعی اصولگرایی در چند روز اخیر دست به شایعات بی اساس و گاه خنده داری علیه مهدی کروبی دست زده اند، که بیش از هرچیز بیانگر معنا و مفهوم اصولگرایی از سوی این گروه است.

این وبسایتها که از بیت المال تغذیه می شوند تمام همت خود را به کار بسته اند تا هر روز با انتشاری خبری کذب، به ظاهر چهره هایی چون مهدی کروبی را تخریب کنند اما در واقع انتشار این خبرها بیش از آنکه موجب وارد شدن خدشه به چهره چنین افرادی شود، تیشه ای است که ریشه اصولگرایی را نشانه رفته است و دست این مدعیان را در پیش چشم مردم بیشتر باز میکند.

انتشار اخبار کذبی چون بستری شدن کروبی در بیمارستان، برخورد مردم با وی هنگام مراجعه به بهشت زهرا و موضوع خنده دارتری چون خروج اسناد طبقه بندی شده از پشت قاب عکس وی در دفتر جماران آنهم از سوی سه نفر ! بیش از هرچیز نمایانگر ترس و وحشت این وبسایتها و گردانندگان پشت پرده این اخبار است.

آنچه میتوان از انتشار این دست اخبار استنباط کرد نگرانی از محبوبیت کاندیداهای به ظاهر شکست خورده در انتخابات ریاست جمهوری اخیر در میان مردم است. مردمی که در زیر سایه ارعاب در روز بیست و پنجم خرداد حماسه بزرگی را به نمایش گذاشتند و با حضور سه میلیونی خود در خیابانهای تهران نشان دادند که شصت و سه درصد دروغی بزرگی است انباشته بر دروغهای دیگر.

از سوی دیگر این گروه با اینکه ادعا میکنند که کار جنبش سبز به پایان رسیده است، هر روز با تولید دروغی تازه نشان میدهد که بازیگردانان پشت پرده این وبسایتها به خوبی میدانند این سخن گفتن از پایان کار جنبش مردمی سبز هم دروغی دیگر است.

همچنین دوبار احضار محمد خسین کروبی فرزند ارشد مهدی کروبی به اداره اطلاعات ، و پرسش سئوالهایی در خصوص ماجرای کهریزک نشان دهنده این واقعیت است که مدعیان اصولگرایی و مسلمانی هنوز نتوانسته اند پاسخی به عملکرد شنیع و غیر انسانی خود در بازداشتگاه کهریزک بدهند.

وبسایتهای دروغ بهتر است به جای افزایش فاصله روز افزون خود با مردم، پی به اشتباهات سهمگین و ویرانگر خود برده و با نگاهی به خیزش های عدالت طلبانه مردمی در منطقه اندکی به عاقبت این گونه اعمال خود فکر کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

14 پاسخ به “دروغ‌پردازان! به خیزش‌های مردمی در منطقه نگاه کنید و عبرت بگیرید”

 1. احسان يوسفي گفت:

  اگر رسانه ها و اين وبلاگ و وب سايت هاي ايم قمار فروشان انسانيت و وجدان داشتند كه امروز دنيايشان چون قيامتشان لجن الود نبود.
  .
  .
  زنده باد مير حسين//درود بر كروبي///سلام بر خاتمي///پاينده باد رهنورد

 2. ایرانی گفت:

  اینان میخواهند اسلام به قول خودشان ناب را به هر قیمت که شده در ایران پا بر جا نگه دارند به اینان خرده نگیریدچون اعتقادشان به این است که اگر اصلاحات در ایران پیروز شود دیگر فاتحه اسلام خوانده است باید بصیرت در اینها بالا رود که متاسفانه امری بسیار دشوار است

 3. محمد.غ گفت:

  اين نمونه اي از اسلام با بصيرت است. فرق اين اسلام با اسلام اموي و اسلام زبيري در چيست؟

 4. سبز راست قامت گفت:

  البته وقتي معاون اول رييس دولت ميگويند”اگر قرار بود پيامبري بعد از حضرت محمد(ص)بيايد حتما آن پيامبر احمدي نژاد بود “ظاهرا آن پيامبر دروغگو (بر خلاف تمام پيامبران) آمده است وما “بصيرت”نداريم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  خدايا ما را از شر جاهلان دنيا طلب و مردم گريز وفساد افكن و ديكتاتور آزاد بگردان (آمين)

 5. مانی افشار گفت:

  درود..
  آقا جان میر حسین موسوی و مهدی کروبی امتحان خودشون رو در نزد ملت سبز پس دادند.حکومت دروغگو اون 63 درصد که دروغ بود هیچ الان هم متوسل شدند به دروغ ها و سخنان طنز دیگری!
  چنین عاقبتی در انتظار این دروغگویان خواهد بود..
  اندکی صبر..

 6. 2011 گفت:

  عوامل جنایت کهریزک هر روز ارتقا پیدا می کنند و هیچ بر خوردی با انها نشده است .حالا اقای کروبی که پرده بر جنایت انها در کهریزک برداشته ضد نظام وانقلاب و ضد ولایت فقیه شدند. هروز هم خانوادهاش بخاطر ان به خوفیه بروند وپاسخگو باشند.

 7. ناشناس گفت:

  دروغ؛ تنها ماموریت هبوط آقایان به زمین است. اگر این را از ایشان بگیرند، به چه کار آیند؟ دروغ می‏گویند، پس، هستند!

 8. مهرسا گفت:

  واسه همین حرف ها پول می گیرند ولی حقیقتا تاثیری نداره جز اینکه ملت رو عصبی کنند.ملت هم صبر می کنه…لحظه سقوط این جماعت رو میبینه

 9. مختار سبز گفت:

  آگاهی سبز – انفجار سبز – نجات سبز
  دوستان قدم اول برای بیداری ملت آگاهی است و بعد…
  بنابراین باید الله اکبر شبانه , شعار نویسی را تکرار کنیم.
  بهترین زمان برای روز انفجار سبز: 29 بهمن

 10. فرید گفت:

  روز 22 بهمن روز خشم ملت در فضای مجازی یا حسین میر حسین

 11. saeed گفت:

  سلام
  فکر کنم نظر این دوستمان خوبه
  ماهم باید مثل مردم مصر ودیگر کشورهای عرب یک روز را بعنوان روز قیام تعیین کنیم و خودی نشان دهیم-حاکمان عقلشان در چشمشان است – از وقتی که اعتراضات خیابانی تمام شد گفتند که جنبش مرده – فکر کنم خوب میشه اگه یه عرض اندامی بکنیم

 12. احمد گفت:

  درود بر جنبش سبز
  مرگ بر سران کودتا و دروغ

 13. ناشناس گفت:

  مرگ بر دیکتاتور دروغگو و حامیانش

 14. محمد گفت:

  با سلام
  منتظر تحلیل آقای جنتی در خصوص مصر و تونس هستیم که خدای ناکرده حرفی بی ربط نزنیم و سر از جهنم در بیاوریم.
  محمد.ت