سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اظهارات ضد و نقیض مسئولان دولتی درباره افزایش قیمت آب...

اظهارات ضد و نقیض مسئولان دولتی درباره افزایش قیمت آب

چکیده :دو روز پس از آنکه مشاور وزیر نیرو از افزایش قطعی قیمت آب در سال آینده خبر داد، معاون وزیر نیرو اظهارات وی را تکذیب کرد و گفت: هیچ تصمیم جدیدی در مورد افزایش قیمت آب در سال آینده اتخاذ نشده...


دو روز پس از آنکه مشاور وزیر نیرو از افزایش قطعی قیمت آب در سال آینده خبر داد، معاون وزیر نیرو اظهارات وی را تکذیب کرد.

به گزارش مهر، محمدرضا عطار زاده معاون وزیر نیرو در امور آب و آبفا گفت: هیچ گونه تصمیم جدیدی در مورد افزایش قیمت آب در سال آینده اتخاذ نشده و برخی اخبار مبنی بر افزایش آب بها در ماه های ابتدای سال جاری صحت ندارد.

وی در حاشیه همایش ملی تالاب ها و نقش آن در مدیریت جامع آب گفت: هیچ گونه تصمیم جدیدی در مورد افزایش قیمت آب اتخاذ نشده و همانطور که قانون هدفمند کردن یارانه ها دولت را موظف کرده در فاصله 5 سال آب بها را به قیمت تمام شده برساند افزایش قیمت نیز به صورت پلکانی دنبال می شود.

به گفته عطارزاده هرگونه تصمیم گیری در مورد افزایش قیمت آب در ستاد هدفمند کردن یارانه ها انجام خواهد شد و تا به حال هیچ گونه تصمیمی در این زمینه گرفته نشده است.

سید مهدی ثمره هاشمی، مشاور وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور، روز شنبه در یک نشست مطبوعاتی گفته بود: قطعا در سال آینده قیمت آب مجددا افزایش می‌یابد.

وی تاکید کرده بود که: قیمت آب مشترکان قطعا در سال 90 دوباره افزایش خواهد یافت، و افزوده بود: با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و افزایش قیمت آب در مرحله اول اجرای این قانون، قبوض آب نیز از این پس با شکل و شمایل جدیدی به درب منازل مشترکان می رود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.