سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده مرند و جلفا: انتخابات آزاد و اجرای کامل قانون اساسی، خواست همه ایرانیان اس...
» نتیجه اظهارات جنتی درباره انتخابات، تکرار حوادث سال 88 است

نماینده مرند و جلفا: انتخابات آزاد و اجرای کامل قانون اساسی، خواست همه ایرانیان است

چکیده :برگزاری انتخابات آزاد، اجرای کامل قانون اساسی، احترام به رای مردم و ... خواسته 70 میلیون جمعیت ایران و لازمه یک نظام مردمسالار است. اگر کسانی که خود دست اندر کار تعیین صلاحیت کاندیدا هستند، با این پیش زمینه فکری قضاوت کنند و به کرات و در مکان های مختلف بر اظهارات خود اصرار ورزند، برای مردم ایجاد شبهه می کند و نتیجه آن حوادث و وقایعی خواهد بود که پس از انتخابات 88 رخ داد...


یک عضو شورای مرکزی فراکسیون خط امام(ره) مجلس اظهارات دبیر شورای نگهبان و برخی رسانه های وابسته به جریان های افراطی را موجب ایجاد شبهه نسبت به بی طرفی شورای نگهبان و برگزاری انتخابات سالم  دانست و گفت: نتیجه اظهارات غیر مسئولانه حوادثی مشابه حوادث پس از انتخابات خواهد بود.

سیروس سازدار در گفت‌و‌گو با پارلمان نیوز، در خصوص حملات اخیر برخی رسانه های افراطی به اصلاح طلبان و تقاضای رد صلاحیت آنها برای حضور در انتخابات گفت: مشخص نیست یر چه اساسی و با چه جراتی کسانی که در خصوص تشخیص صلاحیت کاندیدای حضور در انتخابات هیچ کاره هستند به اظهار نظر می پردازند.

نماینده اصلاح طلب مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه گویی کاندیدایی که قصد حضور در انتخابات را دارند به تایید کسان دیگری به جز شورای نگهبان نیز برسند، گفت: این آقایان به چه حقی منتقدان سیاسی خود را تهدید به عدم صلاحیت می کنند؟

وی تصریح کرد: اظهارات و حرکات غیر مسئولانه عده ای اهل افراط که نمی دانیم قدرت را از کجا و چگونه به دست گرفته اند موجب شک و تردید مردم نسبت به صحت انتخابات می شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به اظهارات جنتی دبیر شورای نگهبان مبنی بر اینکه نیازی به حضور اصلاح طلبان در انتخابات نیست، گفت: متاسفانه دبیر شورای نگهبان متوجه نیست که اظهاراتش شبهاتی را در بی طرفی این شورا در اذهان عمومی به وجود می آورد.

سازدار تاکید کرد: اینگونه اظهارات آن هم قبل از آنکه کسی برای انتخابات نام نویسی کرده باشد خلاف قانون است و گویی از قبل مشخص شده است که قرار است سرنوشت انتخابات چگونه به رقم خورد.

وی ادامه داد: اگر کسانی که خود دست اندر کار تعیین صلاحیت کاندیدا هستند، بخواهند با این پیش زمینه فکری قضاوت کنند و به کرات و در مکان های مختلف بر اظهارات خود اصرار ورزند مسلما برای مردم ایجاد شبهه می کند و نتیجه آن حوادث و وقایعی خواهد بود که پس از انتخابات 88 رخ داد.

عضو فراکسیون اقلیت مجلس همچنین در خصوص ارزیابی خود از کف خواسته های اصلاح طلبان برای حضور در انتخابات که توسط سید محمد خاتمی رئیس جمهور سابق کشورمان در دریدار با فراکسیون اقلیت مجلس مطرح شد، گفت: آنچه آقای خاتمی به عنوان کف خواسته های اصلاح طلبان مطرح نمودند خواسته 70 میلیون جمعیت ایران است.

سازدار خاطر نشان ساخت: برگزاری انتخابات آزاد، اجرای کامل قانون اساسی، احترام به رای مردم و … خواسته 70 میلیون جمعیت ایران و لازمه یک نظام مردم سالار است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

11 پاسخ به “نماینده مرند و جلفا: انتخابات آزاد و اجرای کامل قانون اساسی، خواست همه ایرانیان است”

 1. اميرارسلان گفت:

  شعر امير عاملی :

  خواهند تا كه دولت مردم ز خود كنند كيهانيان مرده شريعت ندارها
  ما عاشقان دولت ياريم و بسته ايم دل را به آه و ناله شب زنده دار ها
  هی نهروانيان به علی حمله ميكنند آنها كه داده اند زكف اعتبار ها

  كيهان كجا و فهم درست كلام دوست اينها نشسته اند به سنگ مزار ها

  ما را چه غم زبيم بلا تا نشسته ايم در كشتی نجات شما بی قرار ها
  دلبستگان خط ولايت نميدهند ايمان خويش را به كف شب شكار ها

  ای احمدی نژاد چو مست ولايتی از تو زنند باده گلگون خمار ها

  ما و مشايی و همه ياران رهبريم تا آن زمان كه چشم ببيند سوار ها

  مكتوب رهبری كه نهان خوشتر است حيف افشانموده اند شريعت مدار ها
  گفتند فتنه دولت ما را و بسته اند تهمت به خادمان وطن بی شمار ها

 2. ali گفت:

  salam o drood ber marde ba sharaf va azade azarbayjan.eftekhar mikonim chon shoma dar majlese keshvareman hastand.be omid ejraye bedoone tanazoole ganoone asasi

 3. ناشناس گفت:

  آفرین
  تحقق همین خواسته برای مردم ایران زنده شدن دوباره انقلاب اسلامی است

 4. ناشناس گفت:

  در چنین ساختاری و با ادامه این رفتارهای طاغوت گونه بر انسانهای مومن و میهن پرست واجب است خودشان را از کاندیدا شدن بر حذر دارند.معنی ندارد نمایندگان ملت منتخبین آقای جنتی و امثالهم باشند اینگونه انتخابات توهین به شعور ملت ایران است

 5. مسعود گفت:

  آقای نماینده! انرژی خودت رو تلف نکن. ای کاش می شد با این حرفا سر عقل بیان اما تقدیر اینه که تو اوج احساس قدرت بخورن زمین ویک درس عبرتی بشن برای آیندگان.

 6. احمد گفت:

  به نظر من بهترین ضربه ای که آمریکا به ایران میتواند بزند حمایت از احمدی نژاد و جریان طرفدار اوست چرا که احمدی نژاد ظرف چهار پنج سال چند سال بازرگان و موسوی و هاشمی و خاتمی یعنی سی سال انقلاب را زیر سوال برده پس اگر جند سال دیگر بماند به راحتی میتواند هزاروچهارصد سال اسلام را هم زیر سوال ببرد .آیا این برای غربی ها بهتر نیست؟

 7. سبزه سبزه سبز گفت:

  چی بگم؟؟؟ دلم خونه. ای کاش میشد یه کاری کرد

 8. sportman گفت:

  سلام
  آفرين بر نماينده دلير و فهيم مرند و جلفا

 9. اروین گفت:

  چه عجب بالاخره یکی پیدا شد حرف حق بزند خیلی وقت که از مجلس و مجلسیان قطع امید کردهایم

 10. k.afzalifar گفت:

  dar in roozegare na omidi nazare mardom ra in chenin bi parva bayan kardan kary motehaverane va nashi az salamate fekre in shir mard ast.(andaki sabr sahar nazdik ast)doroude bi payane ma bar mir hoseine nazanin va jenabe doktor khatami fakhre iran zamin,payande bashi sheikhe eslahat karoubi shoja

 11. koorosh گفت:

  میشه
  گاماس گا ماس