سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آقای حبیبی! در دام سناریونویسان نیفتید و با مردم ارتباط بگیرید...
» واکنش جبهه مشارکت به سخنان دبیرکل موتلفه:

آقای حبیبی! در دام سناریونویسان نیفتید و با مردم ارتباط بگیرید

چکیده :ما از جناب آقای حبیبی درخواست می کنیم در این دام نیفتند و اگر با مردم ارتباط ندارند و اقبال روز افزون آنها را به رهبران اصلاحات و جنبش سبز نمی دانند حداقل از نظر نزدیک ترین اهالی منزل خود در این رابطه جویای احوال شوند تا با درک واقعیت جامعه ایران با آن همه سابقه سیاسی مورد ادعا اسیر خواست سناریونویسان تازه به دوران رسیده نشوند و به خطایی جبران ناپذیر دچار...


روابط عمومی جبهه مشارکت ایران اسلامی در مورد سخنان اخیر دبیرکل حزب جمعیت موتلفه اسلامی اطلاعیه ای صادرکرد.

به گزارش کلمه، جبهه مشارکت از دبیرکل موتلفه خواسته است: ما از جناب آقای حبیبی درخواست می کنیم در این دام نیفتند و اگر با مردم ارتباط ندارند و اقبال روز افزون آنها را به رهبران اصلاحات و جنبش سبز نمی دانند حداقل از نظر نزدیک ترین اهالی منزل خود در این رابطه جویای احوال شوند تا با درک واقعیت جامعه ایران با آن همه سابقه سیاسی مورد ادعا اسیر خواست سناریونویسان تازه به دوران رسیده نشوند و به خطایی جبران ناپذیر دچار نشوند.

دبيركل حزب مؤتلفه اسلامي هفته گذشته در جلسه ای که در شهر بوشهر برگزار شد ادعا کرده بود: در يكي از بندهاي كنگره 50 حزب مشاركت به صورت رسمي آمده بود كه جمهوري اسلامي يك پارادوكس است و تلفيق جمهوريت و اسلاميت جمع نقيضين به حساب مي‌آيد و چون جمع نقيضين محال است پس بايد يكي را انتخاب كرد و ما جمهوري را انتخاب مي‌كنيم.

او سپس بدون ارایه هیچ سند و مدرکی افزوده بود: كساني كه اين تحليل‌ها را انجام دادند در روابط بين‌الملل هم همين قماش مطالب را تحويل مردم دادند.

متن این بیانیه به نقل از سایت نوروز به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اخیرا جناب اقای محمد نبی حبیبی دبیر کل محترم جمعیت موتلفه اسلامی در بیانات مکرر خود به ناحق متعرض شخصیتها و احزاب و گروههای اصلاح طلب شده اند که آخرین مورد آن بیان افترائات در مورد جبهه مشارکت ایران اسلامی است که با استناد غلط و ناقص و جهت دار از بیانیه کنگره پنجم مشارکت صورت گرفته است و در حقیقت تکرار ادعاهای واهی کیفرخواست نویسان دادگاههای نمایشی فله ای و غیر قانونی سال گذشته می باشد که در جای خود پاسخ مستند و حقوقی جبهه مشارکت در باره ان صادر شد و ما جناب اقای حبیبی را به مطالعه آن فرا می خوانیم.

اما در رابطه با ورود شتاب زده آقای حبیبی برای کمک به جریان سرکوب آنچه محتمل به نظر می رسد این است که با بی رنگ شدن موج تبلیغات سیاه و سراسری ارگانهای امنیتی و نظامی و بخصوص صدا وسیمای میلی و بی توجهی کامل مردم به این نمایشها این بار بنا بر این نهاده شده است تا نهادهای به اصطلاح مدنی و مدافع نشاط سیاسی و فعالیتهای حزبی نیز در این کوره سوزانده شوند و با سرکوبگران هم سرنوشت شوند و لذا با توجه به سادگی جناب دبیر کل موتلفه در حالیکه زعمای این حزب سکوت را ترجیح داده اند اندک امید باقی مانده این جریان رو به افول و در عین حال خطرناک را زنده نگه دارند.

ما از جناب آقای حبیبی درخواست می کنیم در این دام نیافتند و اگر با مردم ارتباط ندارند و اقبال روز افزون آنها را به رهبران اصلاحات و جنبش سبز نمی دانند حداقل از نظر نزدیک ترین اهالی منزل خود در این رابطه جویای احوال شوند تا با درک واقعیت جامعه ایران با آن همه سابقه سیاسی مورد ادعا اسیر خواست سناریونویسان تازه به دوران رسیده نشوند و به خطایی جبران ناپذیر دچار نشوند.

روابط عمومی جبهه مشارکت ایران اسلامی

01/11/1389Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “آقای حبیبی! در دام سناریونویسان نیفتید و با مردم ارتباط بگیرید”

 1. taraf dare mir hoseyn گفت:

  این اقای حبیبی از نزدیکان ما است وقتی ما شب ها االه اکبر می گفتیم به من گفت منافق شدی منم گفتم شما هم … ملت شدین!

 2. محمد امی گفت:

  به نام خدا
  سلام
  متاسفانه جنبش سبز هنوز شهامت پیشنهاد دادن را ندارد. شاید از این بیم داریم که ” اسب تروای ” 22 بهمن پارسال پیش بیاید. بعد از آن ما به سبک بسیار ناپسندی به آن ایده واکنش دادیم. آقای احمدی نژاد تنها یک حسن دارد که ایده میدهد.فارغ از محتوای ایده هایش شهامت ایده دادن را دارد.البته این شهامت هم به نظر من دلایل دیگری دارد که من وارد آن نمیشوم!

 3. فتنه سبز زنده گفت:

  === آقای احمدی نژاد تنها یک حسن دارد که ایده میدهد.فارغ از محتوای ===
  به ایده خالی از محتوا میګن…. ! ؟

  === ایده هایش شهامت ایده دادن را دارد.===
  بزرګترین شهامت در زندګی راست ګویی است نه دروغ ګویی ! ؟

 4. سبز راست قامت گفت:

  اقاي حبيبي يادت هست كه شهردار تهران بودي؟ جريان سيل تجريش و ربط دادن ان به مشيت الهي ،ادم را ياد منطق ابن زياد در مورد واقعه كربلا و خواست خدا مي انداخت!… تو يادت هست ؟ يادت دهست چه … زدي؟حالا هم افرادي مثل تو حاكمند!
  يادت هست احمدينژادچطور تو دهن عسكر اولادي زد؟ قضيه چندتا راي داري را ميگويم!احمدي نژادتو دهانتان ميزند چون تماميت خواه است شما منت ميكشيد ،پاچه خواري ميكنيد! عزيز من موتلفه از نظر مردم مرده است مرده زيرا ماهيت شما براي مردم افشا شده است.بي عرضگيتان را مانند اصولگرايان بي اصول به گردن خدا مي اندازيدو طرحهاي موفق ديگران رامصادره بخود ميكنيد!!بس ديگر حيا هم خوب چيزي است. يك طرح براي رفاه مردم واسايش مردم نداده ايد. همه طرحها براي حزب خودتان و جيب خودتان بوده اگر دروغ ميگويم عكس انرا ثابت كنيد.
  حالا كه هم دستتان از حكومت و دولت در سايه كوتاه شده شهر بشهر … افتاده ايد.به انواع بداخلاقيهاروي اورده ايد، دروغ،تهمت،افترا،شايعه پراكني،نفاق و چاپلوسي و….!! كافر همه را به كيش خويش پندارد. زنده باد اصلاح طلبان،زنده باد موسوي

 5. 2011 گفت:

  همین دوستان موتلفه اقای حبیبی با سفارش به مقامات قضایی حق مسلم پدرم را در یک معامله زمین که با یک تاجر خشکبار بود از بین بردند اینها اگر به دام دوستان بی انصاف نافتند .مسلما به دام شیطان افتاده اند که نسبت به پدر مستعضعف بنده حق کشی کردند.

 6. اکبر گفت:

  واقعا که انسان چقدر راحت در خدمت شیطان قرار می گیرد …..

 7. ناشناس گفت:

  زمانی که جناب حبیبی شهردار تهران بود این شهر وضعیت و قیافه ای شبیه خود وی پیدا کرده بود. اینان می دانند که رانده شده اکثریت قاطع ملت مسلمان و حق شناس ایران هستند و به زودی باید بروند لذا دروغ و تهمت و افترا وبددهنی مذهب آنان و همه کسانی است که دین را به دنیا فروخته اند