سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ایران جایگاه اولیه خود را در بازار عراق از دست داده است...

ایران جایگاه اولیه خود را در بازار عراق از دست داده است

چکیده :متاسفانه مدتی است که بازار عراق توسط کشور چین و ترکیه تسخیرشده و ایران جایگاه اولیه خود را درحفظ بازار این کشور از دست داده...


رئیس سازمان بازرگانی استان قم گفت: بازار عراق توسط کشور چین و ترکیه تسخیرشده و ایران جایگاه اولیه خود را در حفظ بازار این کشور از دست داده است .

به گزارش مهر، یونس عالی‌پور پیش از ظهر پنج شنبه در جلسه مشترک با اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی وصنایع و معادن قم با اشاره به وضعیت بازار کشور عراق گفت: متاسفانه مدتی است که بازار عراق توسط کشور چین و ترکیه تسخیرشده و ایران جایگاه اولیه خود را درحفظ بازار این کشور از دست داده است.

وی درادامه با بیان اینکه فضای اقتصادی قم باید به سمتی حرکت کند که شایسته این استان باشد بیان کرد: اتاق بازرگانی و سازمان بازرگانی استان باید درشناخت توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بازرگانی وصنعتی قم مکمل یکدیگر باشند و این هدف جز در سایه کار گروهی و همکاری متقابل اعضای اتاق بازرگانی می‌سر نخواهد بود.

رئیس سازمان بازرگانی قم ادامه داد: اتاق بازرگانی به عنوان پرحجم‌ترین و با ظرفیت‌ترین نهاد، حلقه اتصال بخش خصوصی با بخش دولتی است که نیازمند فعالیت و نگاه ویژه در حد شأن خود است.

وی درادامه حفظ و توسعه بازارهای صادراتی درکشورهای هدف را یکی از وظایف مشترک اتاق بازرگانی و سازمان بازرگانی عنوان کرد و افزود: پذیرش و اعزام هیأت‌های تجاری مسئله‌ای است که باید بیش از گذشته مورد توجه فعالان اقتصادی استان قرارگیرد.

عالی‌پوربا اشاره به اینکه ایجاد نمایشگاه دائمی ازمحصولات استان قم درشهرهای بصره، کربلا و کاظمین به منظور حفظ بازار عراق امری ضروری است گفت: تولیدکنندگان و بازرگانان استان باید بیش از گذشته در راستای حفظ بازار کشورهای آسیای میانه، عراق و حاشیه خلیج فارس تلاش کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “ایران جایگاه اولیه خود را در بازار عراق از دست داده است”

  1. عبید سن خوزانی گفت:

    ایران جایگاه اصلی خود را در کجای دنیا از دست نداده است؟ این بود آن حکومت عدل اسلامی که وعده داده بودند؟

  2. ناشناس گفت:

    ایران در همه چیز شکر خدا عقب است.در اندیشه در ازادی بیان در سطح استاندارد زندگی در اقتصاد در علم در مهاجرت در زندان کشتار اعدام.در هر انچه که وحشت مضاعف است.این خاک انگار نفرین شده.تا جایی که می شد جنگ بود بچه بودیم و دنیا را از دریچه نگاه دیگران و تلویزیون سخیف دولتی می دیدیم هر روز از عمر که گذشت و اموزش و سفر و مطالعه دائم سوال می ساخت پس چرا ایران نه؟؟؟و هنوز فکر می کنم این خجالت اورترین نکته می تواند باشد که برای داشتن ازادی اجتماعی و زندگی عادی و اولیه دوستانم حاضر به مهاجرت به استرالیا و کانادا می شوند.از 2سال پیش تا به امروز هر بار که با دوستی تماس گرفتم در حال بسته بندی و….این سهم زندگی ما ایرانی ها است از انقلابی که فقط ازادی سیاسی و عدالت اجتماعی شعارش بود؟؟؟؟نه عدلی نه زندگی نه…انصاف نیست.