سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » رحیمی: در برخی استان‌ها بیش از حد مسکن ساخته‌ایم / سال آینده دو میلیون شغل ایجاد می...

رحیمی: در برخی استان‌ها بیش از حد مسکن ساخته‌ایم / سال آینده دو میلیون شغل ایجاد می‌کنیم

چکیده :معاون اول احمدی نژاد بار دیگر وعده داد که تا دو سال دیگر جشن مسکن‌دار شدن مردم در سراسر کشور برگزار می‌شود! محمدرضا رحیمی همچنین با تاکید بر این که در استان‌هایی مانند سمنان و قم بیش از حد درخواست، مسکن ساخته شده است، ادعا کرد: امسال ایجاد یک میلیون و 100 هزار شغل را تعهد کرده بودیم که تا امروز توانسته‌ایم یک میلیون و 500 هزار شغل ایجاد کنیم. دولت تلاش دارد که برای سال آینده 2 میلیون شغل ایجاد کند و مطمئنا می‌توانیم بیشتر از این نیز شغل ایجاد...


معاون اول احمدی نژاد بار دیگر وعده داد که تا دو سال دیگر جشن مسکن‌دار شدن مردم در سراسر کشور برگزار می‌شود!

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، محمدرضا رحیمی با بیان این که دولت تعهد کرده که هیچ ایرانی بدون مسکن نباشد، اظهار داشت که تلاش می‌کنیم ظرف دو سال آینده این هدف تحقق یابد.

معاون اول رییس دولت همچنین با تاکید بر این که در استان‌هایی مانند سمنان و قم بیش از حد درخواست، مسکن ساخته شده است، گفت: مردم در این استان‌ها به راحتی با 5 یا 6 میلیون تومان می‌توانند صاحب مسکن شوند.

وی تصریح کرد: تا سال آینده جشن مسکن‌دار شدن همه متقاضیان مسکن در برخی از استا‌ن‌ها برگزار می‌شود و قرار است تا پایان دولت دهم جشن مسکن‌دار شدن همه متقاضیان مسکن در سراسر کشور برگزار شود.

معاون اول رییس‌جمهوری با اشاره به اینکه دولت تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا نرخ بیکاری بسیار کاهش یابد، گفت: امسال ایجاد یک میلیون و 100 هزار شغل را تعهد کرده بودیم که تا امروز توانسته‌ایم یک میلیون و 500 هزار شغل ایجاد کنیم.

وی تصریح کرد دولت تلاش دارد که برای سال آینده 2 میلیون شغل ایجاد کند و مطمئنا می‌توانیم بیشتر از این نیز شغل ایجاد کنیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “رحیمی: در برخی استان‌ها بیش از حد مسکن ساخته‌ایم / سال آینده دو میلیون شغل ایجاد می‌کنیم”

 1. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  آقای رحیمی می خوای این پول ها را شما بردار هم مسکن واسمون بساز هم شغل ایجاد کن.ما بهت اطمینان داریم،میدونیم پولها گم نمیشه!!!

 2. سيد علي گفت:

  مثل اين ميمونه كه يه دزد بياد و رييس يه كلانتري بشه و بگه : آي مردم هميشه در صحنه ، من بهتون قول ميدم كه تا آخر امسال پدر همه‌ي دزدها رو در بيارم و از سال آينده ديگه هيچ دزدي تو محل پيدا نشه !!!

 3. محمودی گفت:

  کی مستبدین از تاریخ و سرنوشت زور گویان درس می گیرند . مگر شاه توانست با بگیر و ببند بماند ؟

 4. ناشناس گفت:

  چگونه می شود این ادعا ها را باور کرد . چرا ما کاهش بیکاری را حس نمی کنیم .

 5. سحر گفت:

  بنده نمیدانم ایشان این یک میلیون و پانصد هزار شغل را در کجا ایجاد کرده اند ولی حدس میزنم احتمالا به ناوگان دفاعی بسیج در مقابل هفتاد میلیون نفر معترض کمی افزوده اند