سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تشکیل 43 ستاد برای استقبال از احمدی‌نژاد در کرمانشاه...

تشکیل 43 ستاد برای استقبال از احمدی‌نژاد در کرمانشاه

چکیده :براي استقبال باشكوه از رياست جمهوري و هيئت دولت، تاكنون 43 ستاد استقبال در نقاط مختلف استان كرمانشاه تشكيل شده است. ستاد سفر رياست جمهوري به رياست معاون سياسي امنيتي استانداري، فعاليت خود را از چند ماه پيش آغاز كرده...


یک مقام دولتی کرمانشاه از تدارک گسترده برای استقبال از احمدی نژاد و دولتش خبر داد.

به گزارش فارس، مديركل ارزيابي و پاسخگوئي به شكايات استانداري كرمانشاه گفت: براي استقبال باشكوه از رياست جمهوري و هيئت دولت، تاكنون 43 ستاد استقبال در نقاط مختلف استان كرمانشاه تشكيل شده است.

سيدمحمدعلي بصام‌تبار در گفت‌وگو با خبرنگاران رسانه‌ها، اظهار داشت: براي تسهيل در ارتباط بين مردم با دولت، 30 ستاد در مركز استان و 13 ستاد در فرمانداري‌هاي شهرستان‌ها با سامانه الكترونيكي ارتباط با دولت (سامد) به عنوان پل ارتباطي مردم استان كرمانشاه با دولت خدمتگزار عمل خواهند كرد.

وي افزود: همه نامه‌ها و درخواست‌هاي مردمي بايستي داراي كد ملي و آدرس و نشاني كامل باشند در غير اين‌صورت به آنها رسيدگي نمي‌شود.

بصام‌تبار تاكيد كرد: همه تمهيدات لازم براي استقبال از سفر دور سوم رياست جمهوري و هيئت دولت به استان فراهم شده و براساس هماهنگي‌هاي صورت گرفته، همه مسئولان دستگاه‌هاي اجرايي استان با جمع بندي پيشنهادات و مصوبات خود براي تصويب در هيئت دولت آمادگي كامل دارند و حضور رياست جمهوري و هيئت دولت در استان قطعاً نتايج ارزنده‌اي در راستاي توسعه و پيشرفت استان به ارمغان خواهد آورد.

بصام تبار افزود: در هر يك از اين ستادهاي تشكيل شده در استان معاونين وزراي مربوطه مستقر و در ديدارهاي حضوري و چهره به چهره با مردم به درخواست‌ها و شكايات آنها در همان محل ستاد رسيدگي خواهند كرد.

مديركل ارزيابي عملكرد مديران و پاسخگوئي به شكايات استانداري كرمانشاه درباره چگونگي جمع‌آوري و رسيدگي به نامه‌هاي مردمي سفر رياست جمهوري نيز گفت: جمع‌آوري نامه‌هاي مردمي براساس قراردادي كه با شركت پست منعقد شده پس از اسكن و ترخيص از سوي اين شركت در اختيار ما قرار مي‌گيرد كه پيگيري و رسيدگي آن نيز توسط سامانه سامد انجام مي‌شود.

بصام تبار افزود: پيش بيني مي‌كنيم به دليل وجود ستادهاي مستقر در شهر كرمانشاه و نيز فرمانداري‌ها و سامانه سامد با شماره 111، نامه‌هاي مردمي كاغذي در سفر سوم نسبت به سفرهاي قبلي با كاهش چشمگيري روبه‌رو شود.

وي ادامه داد: ستاد سفر رياست جمهوري به رياست معاون سياسي امنيتي استانداري متشكل از هشت كميته پشتيباني، امنيتي و انتظامي، حراست و استعلامات، اطلاع رساني، استقبال، بازرسي و ارتباطات مردمي، اجتماعي و پروژه‌ها فعاليت خود را از چند ماه پيش آغاز كرده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “تشکیل 43 ستاد برای استقبال از احمدی‌نژاد در کرمانشاه”

 1. حمیدرضا(میکروب) گفت:

  الان خودشون دارند اعتراف میکنند که از چند ماه پیش دارند تدارکات می بینند (پاراگراف آخر)،بعد میاند میگن استقبال کم سابقه یا بی سابقه و خودجوش!!!

 2. ناشناس گفت:

  آقا جان خود جوش رو یادت رفت بنویسی خودجوش با همراهی استانداری

 3. نامبرده گفت:

  آفتابه و لگن هفت دست، شام و نهار هیچی.

 4. کرمانشاه سبز گفت:

  ما به استقبال این دروغو نمی رویم