سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » احضار مدیرمسئول روزنامه حامی دولت منتفی شد / بازپرس: اشتباه اداری بود!...

احضار مدیرمسئول روزنامه حامی دولت منتفی شد / بازپرس: اشتباه اداری بود!

چکیده :بازپرس شعبه نهم دادسرای کارکنان دولت، احضار مدیرمسئول روزنامه جوان با شکایت فائزه هاشمی را منتفی و ناشی از یک اشتباه اداری دانست! پیش از این هم محکومیت مدیرمسئول روزنامه ایران به خاطر شکایت مهدی هاشمی نیز به موج حملات حامیان دولت علیه قوه قضاییه منجر شده...


بازپرس شعبه نهم دادسرای کارکنان دولت، احضار مدیرمسئول روزنامه جوان با شکایت فائزه هاشمی را منتفی و ناشی از یک اشتباه اداری دانست!

به گزارش فارس، غلامرضا منصوری، احضار سید نظام‌الدین موسوی مدیرمسئول روزنامه جوان به این شعبه را منتفی دانست. وی گفت: صدور احضاریه مدیرمسئول روزنامه جوان ناشی از بروز یک اشتباه اداری بوده است.

امروز برخی رسانه‌ها از احضار سید نظام‌الدین موسوی مدیرمسئول روزنامه جوان با شکایت فائزه هاشمی خبر داده بودند.

همچنین محکومیت مدیرمسئول روزنامه ایران به خاطر شکایت مهدی هاشمی نیز به موج حملات حامیان دولت علیه قوه قضاییه منجر شده است.

بعید نیست که منتفی شدن احضار مدیر این روزنامه حامی دولت، در حالی که جناح دولتی در روزهای اخیر قوه قضاییه را زیر فشار شدید حملات خود گرفته، ناشی از فشار حامیان دولتی و یا برای خلاصی از این فشارها باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “احضار مدیرمسئول روزنامه حامی دولت منتفی شد / بازپرس: اشتباه اداری بود!”

 1. هر ایرانی، یک رسانه‏ی سبز گفت:

  قاضی دادگاه، یا نمی‏دونم بازپرسش: اشتباه، که اشتباه شده، البته خودمون همون 4هزارتومان رو گرفیتم. کسر شأن بود که دادگاه بعد یک میلیون خرج؛ رای 4هزاری بده، البته به هاشمی‏ها هم ندادیم، کسر شأنشون بود این رقم ناچیز رو بگیرن. دعوا رو داخلی فیصله دادیم. گفتیم یه چندتا 4هزاری دیگه هم رو کنن، فردا و پس‏فردا و پسون‏فردا هم فحش بدن!!!

 2. موسوی گفت:

  عجب بلبشویی شده این قوه قضاییه؟ اینجاست که وقتی میگن استقلال واقعی قضا واجب ولازم هستش، حرف درستیست. اینقدر قضا بدبخت شده که یک مدیر روزنامه رو احضار میکنه که شاید از خواهش کنند کمی آرومتر پیش بره وتهمتهای نخ نما نزنه، بلافاصله بایک تشر ، تموم قوه قضاییه به شکر خوری افتاده و زود حرفشون رو پس میگیرند واسم احضار شده رو عوض میکنند و کسی که شکایت کرده رو احتمالا” توش بنویسند ویک نسخه اش رو هم واسه مدیر مسوول روزنامه مذکور میفرستندتا میزان شکرخوریشون رو هم مشخص کرده باشند! خدای من این دیگه چه نوعیشه” کاری با قضا کردن که بعید میدونم یک سیستم پاک ومردمی هم بتونه ده ساله درستش کنه!

 3. رضا گفت:

  مشخصه که اشتباهی پیش آمده آخه چاقو واسه دسته اش که احضاریه نمیفرسته