سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده بجنورد: دولت از سه سال قبل، جلسات شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی را تعطیل ...

نماینده بجنورد: دولت از سه سال قبل، جلسات شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی را تعطیل کرده

چکیده :سه سال است که جلسات شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی برگزار نشده است و به معاونت نظارت مجلس نیز اعلام کرده ایم تا برای تشکیل جلسات شورا به دولت تذکر...


نماینده ناظر شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی گفت: 3 سال است که جلسات این شورا برگزار نمی‌شود.

موسی‌الرضا ثروتی در خصوص آخرین جلسه برگزار شده شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی به خانه ملت گفت: سه سال است که جلسات شورا برگزار نشده است و به معاونت نظارت مجلس نیز اعلام کرده ایم تا برای تشکیل جلسات شورا به دولت تذکر دهد.

نماینده بجنورد در مجلس با بیان اینکه تشکیل این جلسات ضرورت و اهمیت دارد گفت: با توجه به اینکه یکی شدن صندوق های رفاه و تامین اجتماعی را در برنامه پنجم تصویب کرده ایم و سازمان تامین اجتماعی تبدیل به صندوق سازمان اجتماعی شده است و همه این موضوعات مهم است و لازم است که جلسه شورای عال بیمه تشکیل شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در برنامه پنجم توسعه اعلام کرده ایم وزارت بهداشت و درمان متولی بهداشت و در مان است شرکت های بیمه باید با وزارت بهداشت و درمان همکاری داشته باشند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: همچنین در بودجه سال 89 آمده است که شرکت های بیمه ملزم به پرداخت 60 در صد مطالبات بیمارستانها هستند که در حال حاضر شرکت های بیمه این مطالبات را پرداخت نمی کنند و برا ی بیمارانی که به بیمارستانها مراجعه می کنند مشکل ساز می شوند.

ثروتی تاکید کرد: دولت تخلف کرده است و باید توجه بیشتری به برگزاری این جلسات داشته باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “نماینده بجنورد: دولت از سه سال قبل، جلسات شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی را تعطیل کرده”

 1. ناشناس گفت:

  ای بابا شما هم دلت خوش است! رئیس دولت با هر چی شوراست مخالفه. وقتی حدود 30 شورا را منحل می کند یعنی چی؟ یعنی شورا بی شورا، فقط هر چی من می گم.
  بگذریم که درخصوص این شوراها بحثهای زیادی بین مجلس و دولت صورت گرفت و بگذریم که حتی حداد عادل …را مجبور کرد تا با رهبری درخصوص شوراها مکاتبه کند (اون موقع حداد …. رئیس مجلس بود) و در نهایت بگذریم که مجمع تشخیص 18 تا از این شوراها را احیا کرد، لیکن دولت کار خودش را می کند یعنی شورا بی شورا. همینی که هست. هر چی رئیس میگه. بقیه خفه شوند.

 2. ناشناس گفت:

  ثروتی: “دولت تخلف کرده است”
  به نظرم فصل رأی نزدیکه؛ یک کمی زاویه بگیره بد نیست. البته نباید تند بره و اصلاح طلب مشهور بشه!!! آخه مردم به دولتی‏ها رای نمی‏دن و ایشون هم که همه‏ی مواضعشون محمودی بوده!!!