سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » صدور وثيقه ده ميليون توماني براي سرمايه گذار و سردبير روزنامه شرق...

صدور وثيقه ده ميليون توماني براي سرمايه گذار و سردبير روزنامه شرق

چکیده :احمد غلامي و علي خدابخش سردبیر و سرمایه گذار روزنامه شرق قرار است با توديع وثيقه ده ميليون توماني از زندان اوين آزاد شوند . آنها در روز 16 آذرماه سال جاري بازداشت شده بودند...


براي دو نفر از بازداشتي های روزنامه شرق قرار وثيقه ده ميليون توماني صادر شد و انتظار می رود فردا آزاد شوند.

به گزارش خبرنگار كلمه، احمد غلامي و علي خدابخش سردبیر و سرمایه گذار روزنامه شرق قرار است با توديع وثيقه ده ميليون توماني از زندان اوين آزاد شوند .

احمد غلامی، سردبیر و علي خدابخش ، سرمايه گذار روزنامه شرق هستند كه در روز 16 آذرماه سال جاري بازداشت شدند .

کیوان مهرگان، دبیر سرویس سیاسی و فرزانه روستایی، دبیر سرویس بین الملل روزنامه شرق و ريحانه طباطبايي از ديگر روزنامه نگاران بازداشتي روزنامه شرق هستند كه همچنان در بازداشت به سر مي برند .

دادستان تهران ،جعفري دولت آبادي چند روز قبل در يك مصاحبه مطبوعاتي اعلام كرد كه روزنامه نگاران بازداشتي روزنامه شرق

جرم امنيتي دارند و مي خواسته اند عليه نظام بيانيه صادر كنند .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “صدور وثيقه ده ميليون توماني براي سرمايه گذار و سردبير روزنامه شرق”

  1. رضا گفت:

    اخه به قیافه این احمد غلامی بدبخت میخوره که کار امنیتی کنه تازه داشتیم داستان احمد و زن ش افسانه و پدرزنش عادت میکردیم

  2. مرتضی گفت:

    واقعا” کمی دقت کنید به حرفهای دادستان : آنها جرم امنیتی دارند و میخواستند علیه نظام بیانیه صادر کنند . توی دنیا این رژیم توی هر تلویزیون و تریبون و ووو همیشه ادعای آزاد بودن مردم ایران و انکار زندانی سیاسی در زندان و باز هم ووو رو بارها و بارها تکرار میکنه بعد دادستان همون رژیم توی مصاحبه اش چنین حرفهایی رو میزنه .واقعا” این رژیم خجالت نمیکشه آخه یه خرده فکر نمیکنند وقتی که یه رسانه خارجی صحبت های دادستان حکومت رو پخش میکنند مردم و حکومتشون چه فکری در مورد دستگاه قضایی ایران میکنند با خودشون فکر میکنند این حرفی که دادستان رژیم میگه میخواستند می + خواستند یعنی چه ؟ دلیلش این نیست که تمام افراد بی سواد با جیره خواری توی حکومت رشد میکنند و تلاش میکنند برای نگه داشتن ابن قدرت که حتی نمیدونن که چه چیزهایی و چه کارهایی از نظر قانون جرم شناخته میشه ؟ ولی خدا رو شکر این نشون دهنده اینه که باید تو کارهامون صبر و استقامت داشته باشیم به قول اون مرد بزرگ که این حکومت با صبر و استقامتی که ملت داره کم کم چهره حکمان استبداد برای مردم رو میشه . اینطور حرفها توی مصاحبه ها نشون از این داره که حکومت اونچنان دستپاچه هست که حتی از فکر ملت هم میترسه و با هر راهی میخواد حتی فکرها رو مهار کنه .