سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » معاون استاندار البرز: بیش از 800 اتوبوس، استقبال‌کنندگان از احمدی‌نژاد را جا‌به‌...

معاون استاندار البرز: بیش از 800 اتوبوس، استقبال‌کنندگان از احمدی‌نژاد را جا‌به‌جا می‌کنند

چکیده :از ساعات اوليه صبح روز سه‌شنبه از تمام ميادين و خيابان‌هاي اصلي كرج، وسائل نقليه عمومي براي انتقال شهروندان به محل استقبال رئيس‌جمهوري فعال هستند. همچنين اقدامات لازم از سوي سازمان اتوبوسراني استان البرز براي تامين وسائل نقليه عمومي كافي براي جابه‌جايي استقبال‌كنندگان انجام شده و بيش از 800 دستگاه اتوبوس روز سه‌شنبه شهروندان را به محل استقبال منتقل...


در آستانه سفر استانی دولت به استان البرز، یک معاون استاندار این استان از تدارک صدها اتوبوس برای منتقل کردن افراد به محل سخنرانی احمدی نژاد خبر داد و گفت: بيش از 800 دستگاه اتوبوس صبح روز سه‌شنبه جابه‌جايي استقبال‌كنندگان رئيس‌جمهوري را بر عهده دارند.

به گزارش فارس، احمد افضلي معاون فني و عمراني استاندار البرز ادعا کرد: مردم شهرستان‌هاي مختلف استان البرز طي روزهاي اخير طي تماسي با استانداري آمادگي خود را براي حضور گسترده در مراسم استقبال از دكتر احمدي‌نژاد اعلام كردند. در اين تماس‌ها گروه‌ها و نهادهاي مختلف اعلام كرده‌اند كه براي قدرداني از تلاش‌هاي دولت ‌خدمتگزار به ويژه تشكيل استان البرز در مراسم استقبال حاضر مي‌شوند.

اين مسئول دولتی در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه چه تمهيداتي براي تسهيل در رفت و آمد استقبال‌كنندگان رئيس‌جمهوري در كرج انجام شده است، گفت: در گام نخست هماهنگي‌هايي با راهنمايي و رانندگي انجام شده است تا محدوديت‌هاي ترافيكي در مسير استقبال از دكتر احمدي‌نژاد و محل سخنراني ايشان انجام شود.

افضلي ادامه داد: همچنين اقدامات لازم از سوي سازمان اتوبوسراني استان البرز براي تامين وسائل نقليه عمومي كافي براي جابه‌جايي استقبال‌كنندگان انجام شده و بيش از 800 دستگاه اتوبوس روز سه‌شنبه شهروندان را به محل استقبال منتقل مي‌كنند.

وي افزود: همچنين پس از پايان مراسم استقبال از رئيس‌جمهوري و سخنراني دكتر احمدي‌نژاد، اتوبوس‌هاي پيش‌بيني شده، حاضران را به محل‌هاي اوليه بازمي‌گردانند.

معاون فني و عمراني استاندار البرز خاطرنشان كرد: از ساعات اوليه صبح روز سه‌شنبه از تمام ميادين و خيابان‌هاي اصلي كرج، وسائل نقليه عمومي براي انتقال شهروندان به محل استقبال رئيس‌جمهوري فعال هستند.

افضلي با تاكيد بر اينكه تلاش مي‌شود حتي يك علاقه‌مند به رئيس‌جمهوري به دليل عدم دسترسي به وسائل نقليه‌عمومي از حضور در مراسم استقبال و سخنراني دكتر احمدي‌نژاد محروم نباشد، گفت: تمهيدات لازم براي انتقال مردم از شهرهاي اقماري و همچنين شهرستان‌هاي استان البرز به كرج در روز سه‌شنبه و همچنين بازگشت آنها فراهم شده است.

وي با بيان اينكه پيش‌بيني مي‌شود ده‌ها هزار نفر از مردم استان البرز در مراسم استقبال و سخنراني دكتر احمدي‌نژاد حاضر باشند، گفت: به طور قطع امكانات ما جوابگوي نيازها نيست، اما تلاش مي‌كنيم تسهيلات لازم براي حمل و نقل شهروندان را به بهترين نحو فراهم كنيم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

12 پاسخ به “معاون استاندار البرز: بیش از 800 اتوبوس، استقبال‌کنندگان از احمدی‌نژاد را جا‌به‌جا می‌کنند”

 1. سعید گفت:

  بیش از 800 اتوبوس گازوئیل می سوزانند یا برق مصرف می کنند که چه شود ؟ نمی توان رئیس محترم جمهور را با … به کرج برد؟ الحمدالله مملکت ما از حیث … خودکفاست .

 2. مهرداد گفت:

  از کلیه خواهران و برادران دعوت میشود که در مراسم استقبال از رئیس جمهور محبوب!!!!! و مردمی!!!!! و فساد ستیز !!!!!و تحقیر کننده استکبار !!!!!و ………!!!!! حضور به هم رسانند.از آوردن بنز شیشه سیاه و تویوتاهای سپاه و پاترول نیروی انتظامی و ماشین نیروی ویژه
  و……. خودداری فرمایید چون وسیله حمل و نقل مهیاست.پذیرایی با ساندیس و تی تاپ.در ضمن فروشگاه جانبی مراسم پر شکوه مذکور
  همه رقم اجناس را با نصف قیمت ارائه میکند.

 3. رهگذر گفت:

  رجایی کجایی؟

 4. ناشناس گفت:

  واسه خودشون ساز و دقول گزاشتن كه صداي اعتراض مردم به گوش كسي نرسه!!!
  كلي تبليغات بيهوده از بيت المال كردند!
  البته غمي نيس يارانه هاي مردم دست دولت خدمتگزار هست!!!!
  جالبي ديگش اينه كه سازمان هاي مختلف بنر زدن بعد چون دلشون نيومده خود شيريني نكنن نشانه ي سازمان رو زدند بعد نوشتن ستاد مـــــــــــــــــــــــــــــــــــردمــــــــــــــــــــــــــــــي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  واي كه چقدر بي شعورند اين ها!

  خدا ايشالا رسواش مي كنه به حق شهيد را آزادي حسين (ع)
  يا حسين مير حسين

 5. ناشناس گفت:

  ای بابا گازوئیل که مجانی و اگه کسی نامه بده دو هفته بعد 100 هزار تومان پول بهش پرداخت میشه جان من شما باشین نمی رین با این مردم گرسنه من که میرم …….؟؟؟؟

 6. سبزسبزم گفت:

  درتکمیل خبر فوق این را هم اضافه نمایید که عکسهای …. ، در نقطه نقطه شهر کرج و شهرستان ساوجبلاغ که این حقیر در این شهرستان ساکن هستم نصب شده است تا حدی که فضا برای نفس کشیدن هم تنگ و تاریک شده است

 7. پرسپولیس گفت:

  راستی ننوشتن که این 800 تا اتوبوس با گازوییل یارانه ای میان یا با گازوییل 150 تومنی یا300 تومنی یا بخاطر … با گازوییل مجانی

 8. ناشناس گفت:

  راستی از کدام استان می برندشان کرج؟

 9. علی گفت:

  لعنت بر دروغگو !! از نقاط مختلف با استانداری برای حضور تماس گرفتند ؟ تماس گرفتن چی گفتن ؟ وقتیکه دقیقه شرفیابی و محل را هزار بار اعلام کردید تماس گرفتن چی بپرسن ؟ تماس گرفتن اجازه حضور بگیرند ؟ واسه چی تماس گرفتن؟ فیلمهای سفر به استانهای بزرگ را دیدیم اتوبوسها و آدمها با فیلم کلوزآپ تعدادشان یکی بود . خجالت بکشید دروغ بس است ضمنآ احمدی نژاد این مصاحبه های شما را نمیخواند تا بخاطر خوب دروغ گفتن ارتقاء مقام بگیرید.

 10. مستقبلین!! گفت:

  در واقع این 800 اتوبوس نفرات تکراری در تمام سفرهای دولت عیر مشروع را جابجا میکنند. ظاهرا شغلی به نام “مستقبلین از هیئت دولت و …” تعریف کرده اند!!!

 11. حسین گفت:

  ایا زمان ان نرسیده که سبزها فکر وعقلشان را بکار بیندازند وراهکار ارائه کنند تا کی میخواهید اخبار راست ودروغ دولتیان را بخوانیم ودر هامش انها چند کلمه ای خوب یا بد بنویسیم .ایا کار ما همین است وبس ؟

 12. خوودم گفت:

  اقا این استاندارد دروخ میگی من خودت از اینجا تا اونجا که اقای احمدی زاده سخنپراکنی می کنی همیشه رفتن میکنم این بار هم به کوری چشم سبزها میروم کور بشی نمیتونی ببینی
  فقط یک سئوال از جاچ اقا داشتم حاچ اقا چرا دیکر بعد از انتخاب اون پول سهم عدالت نمیدی ؟
  بازم کوری شی اونیکه چشم سبزه