سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مجمع روحانيون مبارز حادثه تروريستي روز تاسوعا در چابهار را محکوم کرد...

مجمع روحانيون مبارز حادثه تروريستي روز تاسوعا در چابهار را محکوم کرد

چکیده :در جلسه شوراي مرکزي مجمع روحانيون مبارز، حادثه تروريستي روز تاسوعا در چابهار که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر از هموطنان عزيز و سوگواران حسيني از شيعه و سني و از اقشار مختلف جامعه اعم از زن و مرد، بزرگ و کوچک و حتي کودک دو ماهه شد به شدت محکوم گرديد. / در اين جلسه همچنين از برگزار نشدن مراسم عزاداري حضرت سيد الشهداء(ع) در حسينيه دارالزهرا که همه ساله و در مناسبت هاي مختلف توسط حجت الاسلام و المسلمين محتشمي پور برگزار مي‌شود، نيز ابراز تاسف شد....


جلسه شوراي مرکزي مجمع روحانيون مبارز يک شنبه شب به رياست حجت الاسلام و المسلمين سيد محمد خاتمي تشکيل گرديد.

به گزارش ايسنا، در اين جلسه حادثه تروريستي روز تاسوعا در چابهار که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر از هموطنان عزيز و سوگواران حسيني از شيعه و سني و از اقشار مختلف جامعه اعم از زن و مرد، بزرگ و کوچک و حتي کودک دو ماهه شد به شدت محکوم گرديد.

اعضاي مجمع روحانيون مبارز همچنين حادثه تروريستي چابهار را جنايتي هولناک از سوي ايادي بيگانه و دشمنان وحدت امت اسلامي دانستند و خاطر نشان شاختند كه تجربه 30 ساله انقلاب اسلامي نشان داده است که اين گونه اقدامات جنايتکارانه بر همبستگي و اتحاد مردم به خصوص وحدت شيعه وسني خواهد افزود و تروريست‌ها و حاميان آنان هرگز از اين گونه اقدامات نفعي نخواهند برد.

همچنين مجمع ضمن تسليت به مردم سيستان و بلوچستان به خصوص خانواده هاي محترم شهداي اين حادثه و آرزوي سلامتي براي مجروحان بر لزوم هوشياري بيشتر مسؤولان سياسي، انتظامي، امنيتي و قضايي کشور در ريشه يابي اين گونه حوادث و برخورد همه جانبه و قاطع با عوامل آن تأکيد کرد.

در اين جلسه همچنين از برگزار نشدن مراسم عزاداري حضرت سيد الشهداء(ع) در حسينيه دارالزهرا که همه ساله و در مناسبت هاي مختلف توسط حجت الاسلام و المسلمين محتشمي پور برگزار مي‌شود، نيز ابراز تاسف شد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.