سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیام ایستادگی شما را نسیم سبز رساند، اعتصابتان را بشکنید...
» پیام میرحسین موسوی به زندانیان اعتصاب‌کننده

پیام ایستادگی شما را نسیم سبز رساند، اعتصابتان را بشکنید

چکیده :دوستان جان بر کف؛ امروز دلبستگان به آزادی و عدالت و عظمت ایران، نگران سلامت شما هستند و امید آنکه شما با شکستن اعتصاب غذای خود در این روزهای یاد و یادآوری حماسه‌ی حسینی، خانواده‌ها و همراهان جنبش سبز را از نگرانی نجات دهید. ترکیب کسانی که امروز در زندان‌ها جان بر کف نهاده‌اند، قابل تأمل و عبرت است: زن و مرد و هنرمند و کارگر و حقوقدان و معلم؛ انسان‌هایی فرهیخته از هر صنف و طبقه و گروه و...


میرحسین موسوی در پیامی خطاب به زندانیانی که در اعتصاب غذا به سر می‌برند، از همه‌ی آنها خواست که به اعتصاب غذای خود پایان دهند، چرا که به گفته‌ی وی، امروز دلبستگان به آزادی و عدالت و عظمت ایران نگران سلامت آنها هستند.

موسوی در این پیام کوتاه ابراز امیدواری کرده است که این زندانیان با شکستن اعتصاب غذای خود در این روزهای یاد و یادآوری حماسه‌ی حسینی، خانواده‌ها و همراهان جنبش سبز را از نگرانی نجات دهند.

به گزارش کلمه، نسرین ستوده، محمد نوری‌زاد، غلامحسین عرشی، رضا شهابی و آرش صادقی از جمله زندانیانی هستند که در اعتصاب غذا به سر می‌برند و اوضاع جسمی همه‌ی آنها وخیم گزارش شده است.

متن کامل پیام میرحسین موسوی خطاب به زندانیانی که در اعتصاب غذا به سر می‌برند، به شرح زیر است:

دوستان و همراهان در بند،
طرفداران آزادی و حقوق انسانی و پایبندان پر استقامت ارزش‌های ایرانی و اسلامی

ملت ما امروز بیش از همیشه از رنج‌ها و فداکاری‌های شما آگاه است. پیام ایستادگی شما را نسیم سبز آگاهی دهن به دهن و سینه به سینه به همه‌جای ایران عزیز رسانده است.

امروز دوستداران ملت می‌دانند در این راه زنان و مردانی دلیر آماده‌اند که تا آخرین نفس مقاومت کنند تا همچنان امید برای تحقق زندگی شایسته برای مردم زنده بماند.

ترکیب کسانی که امروز در زندان‌ها جان بر کف نهاده‌اند، قابل تأمل و عبرت است: زن و مرد و هنرمند و کارگر و حقوقدان و معلم؛ انسان‌هایی فرهیخته از هر صنف و طبقه و گروه و قشر.

دوستان جان بر کف

امروز دلبستگان به آزادی و عدالت و عظمت ایران، نگران سلامت شما هستند و امید آنکه شما با شکستن اعتصاب غذای خود در این روزهای یاد و یادآوری حماسه‌ی حسینی، خانواده‌ها و همراهان جنبش سبز را از نگرانی نجات دهید.

میرحسین موسویDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

138 پاسخ به “پیام ایستادگی شما را نسیم سبز رساند، اعتصابتان را بشکنید”

 1. باهنر گفت:

  این لشکر حسین است… یاور میرحسین است

 2. علی گفت:

  فکری باید کرد برای فردا …

 3. تا خون در رگ ماست میر حسین رهبر ماست گفت:

  مرگ بر دیکتاتور
  ما یاور حسینیم پیرو میر حسینیم
  جنگ جنگ تاازادی

 4. علیرضا گفت:

  اعتصاب باید شکسته شود ولی سکوت نه.

 5. رزمنده دفاع مقدس به همه دوستان گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  با تشکر از تمامی دوستان، بنده مجددا به سایت بسیار زحمت کش کلمه این پیشنهاد رو میدم که مکانی همچون تالار(مثل همین صفحات وب کلمه، ولی همیشه فعال نه قرار گرفته در آرشیو)در نظر بگیرند، بطوریکه با عناوین انتخاب شده برای بحث، که مشخصا مباحثی است کاملا مشخص و کم تعداد، اشخاص برای ادامه مطلب هم دچار گمگشتگی مطلب نشوند و هم این احساس به آنها دست ندهد که این بحث از دور خارج گشته و از اقبال عموم کنار رفته است! برای تهیه بهتر این صفخات هم میتوان از مخاطبین روزانه سایت کلمه اقدام به نظر سنجی کرد.اینکار حسنهای بسیار زیادی دارد که بنظر بنده مهمترین آن تراکم اطلاعات مورد نیاز یک مبحث در یک صفحه و سهل الوصول بودن انها، تشخیص و عدم قطع ارتباط بحث بین طرفین بحث، جمع شدن بسیاری از نظرات مخالفین و مستندات آنها(که این یکی با توجه به جعل بودن بسیاری از آنها و توجیه طرفداران آنها با این مستندات بسیار مهم است) و ارائه پاسخهای کاملا مستدلل و مستندد و…! مطمئن باشید با توجه به این وضعیت پای بسیاری از مخالفین(شاید هم ارتش سایبری آقایان!!)به این صفحه باز میگردد و بنده آرزو میکنم این اتفاق بیفتد تا مشخص شود سره از ناسره چیست و بنده مطمئن هستم استدلالهای جنبش سبز همچون اسیدی پرقدرت راه خود را در میان جعلیات و ……باز خواهد کرد!

  • بسیجی گفت:

   به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.از سایت محترم کلمه میخواهم بگذارد با این رزمنده عزیز مکاتبه کنم شما میگویید به حق هستید قبول بگذارید ایشان مرا هم به جنبش سبز پیوند دهد امیدوارم بتوانم با ایشان که میخواهد نظرات ما را هم بداند مکاتبه کنم.یا حق.

   • انقلاب خودجوش گفت:

    امامت برحق است.تورا بخدا بحث انحرافی باز نکن فعلا بحث , بحث هدفمندی مصیبت هاست.شما دستت رو شده
    اگر هم دنبال بر حق میگردی باید بگویم تاریخ اسلام همیشه از یک مثلث قدرت تشکیل میشود که 1 آدم خوب در راس این مثلث و 2 آدم بد قاعده این مثلث هستند.
    درود بر خمینی مرگ بر دیکتاتور

   • رزمنده دفاع مقدس به بسیجی گفت:

    بنام خدای خمینی(س)
    برادر عزیز، ضمن سلام و تسلیت عزای حسینی(ع)! اگر منظورتان بنده هستم در خدمت حاضرم!

    • بسیجی گفت:

     به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.رزمنده عزیز سلام اگر مایلید بنده حاضرم در یک محیط دیگر مثل چت روم با شما مکاتبه کنم اگر مایل به انجام این کار هستید اعلام بفرمایید.یا حق.

 6. فرزند شهید گفت:

  بنام خدا
  میر عزیز ما رهبر مردمی آزادی خواهان زمان فعلی است. از خدا سلامتی و شکیبایی برایت آرزو دارم

 7. سمیرا فدایی میرحسین گفت:

  کلمه

  تو تایید نکن

  من می نویسم

  از شما بعید بود

  خوبه یه ایمیل ازتون خواستما نه ادرس ……..

  حالا تو هی تایید نکن

  منم اعتماد به نفس هی نظر میدم

  همچنان معتقدین ما ازادی بیان را رعایت میکنیم؟؟؟

  اول باید ازخودمون شروع کنیم تغییر را …

  ازما گفتم از شما هم توجه نکردن
  کلمه: دوست و همراه عزیز هر روز نزدیک هزار پیام به سایت کلمه ارسال می شود بنابراین ذخیره کردن ایمیل دوستان کار غیر ممکنی است. بنابراین خود آن دوست باید بار دیگر ایمیل خود را بگذارد تا در اختیار شما قرار دهیم.ضمن اینکه شما با جست و جو در اینترنت می توانید تمام این اسناد را پیدا کنید. با تشکر از همراهی شما

 8. علی--مشهد گفت:

  درود بر آزادگان در بند درود بر پیروان حقیقی راستی و آزادی درود بر اصلاحات و اصلاح طلبان درود بر موسوی کروبی و خاتمی. ما ایستاده ایم VVVVVVVV

 9. آرشيا گفت:

  درود بر راست قامتان راه آزادی
  ای برادران وخواهران در بندم مطمئن باشيد که ظلم رفتنی است و آنگاه استقامت شما غيور مردان وشير زنان ايران زمين است که ستودنی است وتو ای نسرين آگاه باش که خداوند تو را ستوده است و محمد بدان که نوری خدائي وجودت را روشن کرده است.
  شما چنان يزيد زمان را لرزانده ايد و کاری زينبی کرده ايد که حتی اثرش از تشنگی اهل بيت بيشتر است. پاينده باشيد عزيزانم

 10. افشين-م گفت:

  آقاي موسوي شمانخست وزيرجنگيدمثل الآن.وبراي بعداز احمدي نژاد(البته اگي مملكتي باقي بمونه)كشورنيازمنديك سردارسازندگيست.

 11. ناشناس گفت:

  اصلا با ایجاد «تالار» که پیشنهاد یکی از دوستان است موافق نیستم. شدیدا مخالفم. چون محلی می شود برای جنگ و جدل. به اندازه کافی حرفهای بی منطق و بی ادبانه و چاله میدونی…ا را در سایتهای دیگر می بینیم. دیگر کشش نداریم. حیف است که این سایت نیز به قدم .. آنها و حرفهای … آلوده شود.

  • رزمنده دفاع مقدس به ناشناس گفت:

   بنام خدای خمینی(س)
   برادر گرامی منظور از تالار یعنی همین صفحه وبی که الان من و شما در آن بحث میکنیم! یکی از صفات اینجور مکانها چه بخواهیم و چه نخواهیم جر و بحث است!بفرمایید اگر ما در اینجا با دلیل و استدلال نخواهیم منطق بر حق خود را پیاده کنیم کجا باید بکنیم که البته چه بخواهیم و چه نخواهیم این اتفاق در حال افتادن است پس چه بهتر برای موضوعاتی خاص و محدود صفحه وبی مثل همین صفحات باز شود بدون آنکه به آرشیو سپرده شود تا بتوان دنباله بحث را براحتی گرفت!

 12. ناشناس گفت:

  جناب افشین اگر بعد از احمدی نژاد از مملکت چیزی باقی مونده بود بهتره که یکی از قماش خودشون بیاید روی کار تا قال همه چیز را بکند و همگی خلاص شویم. اینها که عرضه اداره مملکت را ندارند.
  بنده خدا مهندس موسوی عزیز یا دیگر اصلاح طلبان چرا بیایند؟؟ اینها چه گناهی کرده اند؟ که دیگران و اصولگراها که 8 سال خوردند و جیبهایشان را پر کردند و مردم را بدبخت کردند و همه چیز را به یغما بردند، آن وقت ویرانه ای تحویل این بندگان خدا (یعنی اصلاح طلبان) بدهند و این بندگان خدا ویرانه را درست و آباد کنند و بعد از اصلاح همه چیز، دوباره آدم خودشان را بر سر کار بگذارند برای تاراج و بعد اصلاح طلبان را راهی زندان کنند و لقب منافق و دشمن را بدهند؟؟!! نه این منصفانه نیست. همان بهتر که همه چیز به دست خودشان انسانهای بیسواد و فرصت طلب و پر مدعا نابود شود.
  خاتمی عزیز با نفت قیمت پایین کشور را به آن خوبی اداره کرد، صندوق ذخیره ارزی پر از پول تحویل اینها داد و شاخصهای اقتصادی، اجتماعی، حقوقی و بین المللی و … را بالا برد، آخرش چه شد؟؟ بجای تشکر و قدردانی چه رفتاری کردند؟ چه القابی دادند؟
  همه چیز را خالی کرده اند و حتی یکبار هم نمی گویند موجودی صندوق چقدر است….

 13. رزمنده دفاع مقدس به بسیجی گفت:

  بنام خدای خمینی(س)
  برادر عزیز بسیجی!برای اینکه بحث جنبه کاملا عمومی پیدا کنه و مخالف و موافق نظراتشون رو بدن لطفا به آخرین صفحه وب که آقایان کروبی و موسوی در مورد یارانه ها صحبت کردند تشریف بیارید: «موسوی و کروبی خواستار اجرای “کارشناسی شده” و به دور از “هیجان” طرح هدفمند کردن یارانه‌ها شدند:http://www.kaleme.com/1389/10/01/klm-41649/»!اولین کامنت را بگذارید در خدمت حاضریم!التماس دعا!

 14. ازادیخواه گفت:

  یاحسین میرحسین
  تازنده ایم رزمنده ایم
  جانم فدای میرحسین
  ای ازادیخواهان ایران عزیزبفرمان میرحسین اعطسابتان رابشکنید

 15. علی گفت:

  ما تا آخرین قدم آزادی از میر حسین حمایت میکنیم

 16. asheghe mosavi گفت:

  mosavi to bozorgio man hazeram jonamo vasat bedam,yadet bashe ke hamishe bozorg bemani ya hosein mirhosein