سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » وضعيت نامناسب احمد كريمي، زنداني سياسي در گنبد كاووس...

وضعيت نامناسب احمد كريمي، زنداني سياسي در گنبد كاووس

چکیده :به گفته مادر اين زنداني سياسي، مسوولان زندان و به خصوص مسوول حراست زندان فرزندش را در زندان اذيت مي كنند و حتي وسايلي را كه خانواده براي او با هزار بدبختي به زندان گنبد كاووس مي برند به دست او نمي رسانند. آنها تنها یک دست لباس زمستاني احمد را به او تحويل داده اند و بقيه را به دستش نرسانده اند...


بيش از چهار ماه از تبعيد احمد كريمي، زنداني سياسي به زندان گنبد كاووس مي گذرد و او هر روز شرايط بدتري را در تبعيد نسبت به روز قبل تحمل مي كند .

مادر كريمي در گفتگویی کوتاه با خبرنگار كلمه مي گويد :«اين روزها فقط احمد نيست كه مجازات مي شود بلکه ما هم مجازات مي شويم و اين اصلا انصاف نيست .»

او تاكيد كرد : «احمد در زندان گنبد كاووس شرايط مناسبي ندارد و مسوولان زندان او را مورد اذيت و آزار قرار مي دهند و نمي گذرانند با زندانيان عادي ارتباط داشته باشد . او به همراه هادي قايمي تنها زندانيان سياسي زندان گنبد كاووس هستند .»

به گفته مادر اين زنداني سياسي، مسوولان زندان و به خصوص مسوول حراست زندان احمد را در زندان اذيت مي كنند و حتي وسايلي را كه خانواده براي او با هزار بدبختي به زندان گنبد كاووس مي برند به دست او نمي رسانند. آنها تنها یک دست لباس زمستاني احمد را به او تحويل داده اند و بقيه را به دستش نرسانده اند .

او مي گويد :« بعد از اينكه با هزار مكافات و بدبختي راه طولاني از اسلام شهر تهران را تا گنبد مي پيماييم تا با فرزندم ملاقات كنيم با اينكه اولين نفر هستيم كه در سالن ملاقات حاضر مي شويم اما مسوولان زندان ما را آزار مي دهند و آخرين نفر به ملاقات پسرم مي برند آيا اين انصاف است كه پسرم را در تبعيد اين گونه آزار دهند ؟اين با كدام دين و آيين سازگاري دارد ؟»

خانواده احمد برای ملاقات چند دقيقه اي با او نه ساعت راه می پیمایند تا به زندان گنبد کاووس برسند . هر چند آنها توانايي مالي اينكه هر هفته به ملاقات او بروند را ندارند .

احمد کریمی، زندانی سیاسی که به اعدام محکوم شده بود در دادگاه تجدید نظر، محکومیتش به ۱۵ سال حبس توام با تبعید به گنبد کاووس تبديل شد . احمد 31 ساله اكنون روزهاي سختي را در زندان گنبد كاووس مي گذراند .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.