سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محسن برزگر، نامزد شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت، از زندان آزاد شد...

محسن برزگر، نامزد شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت، از زندان آزاد شد

چکیده :محسن برزگر، کاندیدای انتخابات شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت، عصر روز چهارشنبه با قید وثیقه از زندان آزاد شد. تاکنون به غیر از سیاوش حاتم، چهار عضو دیگر دفتر تحکیم وحدت که طی یک ماه اخیر بازداشت شدند، با قید ضمانت و یا وثیقه از زندان آزاد...


دانشجو نیوز نوشت:

محسن برزگر، کاندیدای انتخابات شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت، عصر روز چهارشنبه با قید وثیقه از زندان آزاد شد. حال عمومی و وضعیت جسمی وی پس از آزادی، خوب توصیف شده است.

این فعال دانشجویی، دبیر فرهنگی سابق شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در روز ١۶ آبان ماه پس از مراجعه به زندان متی کلای بابل برای رفع نقص پرونده اش بازداشت و از زندان اداره اطلاعات ساری راهی زندان اوین شد. وی چندی پیش پس از گذراندن نیمی از دوران محکومیت ١۰ ماهه خود با اعطای عفو مشروط از زندان متی کلای بابل آزاد شده بود.

محسن برزگر در حوادث بعد از انتخابات ریاست جمهوری به اتهام اقدام علیه امنیت ملی دستگیر و از سوی دادگاه انقلاب شهرستان بابل به ١۰ ماه حبس تعزیری و ١ سال محرومیت از تحصیل محکوم شد. طی یک ماه اخیر و در پی افزایش فشارهای نهادهای امنیتی بر فعالین دانشجویی و اعضای دفتر تحکیم وحدت، ۵ عضو این اتحادیه دانشجویی بازداشت شدند. علی قلی زاده، علیرضا کیانی، محسن برزگر، محمد حیدرزاده و سیاوش حاتم از اعضای دفتر تحکیم وحدت توسط نهادهای امنیتی بازداشت و راهی زندان اوین شدند.

این گزارش حاکی است تاکنون به غیر از سیاوش حاتم چهار عضو دیگر دفتر تحکیم وحدت که طی یک ماه اخیر بازداشت شدند، با قید ضمانت و یا وثیقه از زندان آزاد شدند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.