سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » شکست مراسم فرمایشی روز دانشجو در دانشگاه اصفهان...

شکست مراسم فرمایشی روز دانشجو در دانشگاه اصفهان

چکیده :دانشجویان دانشگاه اصفهان به دعوت مدیریت دانشگاه و بسیج دانشجویی برای شرکت در مراسم فرمایشی روز دانشجو در این دانشگاه بی‌اعتنایی کردند و تا یک ساعت پس از زمان مقرر هم هیچ کس در مکان تعیین شده حاضر نشد. اما انتظامات دانشگاه با بستن مسیر خروج دانشجویان، برای مدت چند دقیقه جمعیت محدودی را در صحن دانشگاه متوقف ساخت تا شکست فراخوان مدیریت و بسیج دانشگاه را...


دانشجویان دانشگاه اصفهان به دعوت مدیریت دانشگاه و بسیج دانشجویی برای شرکت در مراسم فرمایشی روز دانشجو در این دانشگاه بی‌اعتنایی کردند.

بر اساس گزارش رسیده به کلمه، امروز (16 آذر) قرار بود طبق فراخوان مدیريت دانشگاه و بسيج، استادان و دانشجویان دانشگاه اصفهان در ساعت 11 و پانزده دقیقه در مراسمی فرمایشی در صحن دانشگاه اجتماع برگزار کنند. اما تا یک ساعت پس از زمان مقرر هم هیچ کس در مکان تعیین شده حاضر نشد.

بر اساس این گزارش، پس از مشخص شدن بی‌اعتنایی دانشجویان به فراخوان مراسم فرمایشی روز دانشجو، انتظامات دانشگاه ناچار شد بعد از ساعت 12 و به رغم تعطیل کلاسها، با بستن مسیر خروج دانشجویان، برای مدت چند دقیقه جمعیت محدودی را در صحن دانشگاه متوقف سازد تا شکست فراخوان مدیریت و بسیج دانشگاه را بپوشاند.

لازم به ذکر است که در سالهای اخیر در این دانشگاه، برای جلوگیری از حرکات خودجوش دانشجویی در روز 16 آذر، مدیریت دانشگاه و نهادهایی که از بیرون دانشگاه هدایت می‌شوند، اقدام به چاپ پوستر و برگزاری مراسم غیر دانشجویی و دولتی می‌کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “شکست مراسم فرمایشی روز دانشجو در دانشگاه اصفهان”

 1. mohammad amin waresy گفت:

  zende bad azadi

 2. سرباز میر و مردم گفت:

  من دانشجوی دانشگاه اصفهانم.
  امروز توی دانشگاه نشریه هایی پخش کردند که عکس آقای موسوی رو با تاجی بر سر و پرچم اسرائیل بر دوش روی آن بود. چندین و چند شب نامه غیرقانونی و بدون مجوز پخش شد و تا توانسته بودند از سران به قول خودشان فتنه بد گفتند.

  ما هم ناراحت نشدیم که هیچ. خوشحال هم شدیمو با لبخندی بر لب به آن جاهلان سلام دادیم.
  چرا که با این کار در روز دانشجو نشان دادند از دانشجویان سبز و خداجو میترسند و هنوز دلاوری های جنبش سبز در ذهنشان رژه میرود.

  با این کارها ضعف خود را نشان دادند و ثابت کردند شکست ظلم نزدیک است…

  درود بر همه جوانان حق طلب سبز

 3. ناشناس مسلمان گفت:

  اگر دين نداريد، لا اقل آزاده باشيد.
  محرم هم دوباره رسيد، ولى عقل اين آقايون مثل پارسال به هيچ جا نرسيد.

 4. ناشناس گفت:

  آفرین به بچه ها اصفهانی

 5. ali گفت:

  امروز توی دانشگاه آزاد شیراز هم از این برنامه ها گذاشته بودند/بسیجی ها موز و شیرینیشو که گرفتند یواش پا میشدندو میرفتن
  منظورم اینه که حتی بسیجی ها هم حاظر به موندن اونجا نبودند/همش حرف ها مفت میزدن

 6. کنگاور ازاد گفت:

  این هم یک روشیست دیگر برای نشان دادن تفاهم دانشجو با دولت مثل فرهای استانی ریس جمهور محبوبمان؟

 7. سبزصادق گفت:

  سلام
  من شاهد مراسم ایشان بودم .
  متاسفانه مراسم آنها برگزار شد و استقبالکی هم شد. اما چیزی که جالب بود اجرای یک تئاتر خیابانی بود . در آن تئاتر واقعه 16 آذر به نمایش گذاشته شد.
  بازیگر جسور آن نمایش به جای 1332 از روی عمد ولی با تظاهر و تجاهل گفت 1388 و این درست در اوج نمایش حمله نظامیان به دانشجویان بود.
  جالب است که این نمایش به دستور بسیج سپاه بیرون دانشگاهی بود اما گاهی حرف حق از زبان ناحق بیرون می جهد.
  تنها خواستم بگویم که مراسم آنان استقبالی 200 نفره داشت و حدود 500نفری که در اطراف مراسم بودند و اغلب سبز بودند برای دیدن آن نمایش جمع شده بودند.